Zoey Deutch فقط لباس باربی رویاهای من را پوشید

ما عاشق این هستیم که چقدر دخترانه و با هم جمع شده است. در عصر لباس‌های زیبای دخترانه، شلوارهای جین کم‌ترک و شیک‌های غیررسمی، بسیاری از شیک پوشان نمی‌خواهند ثابت کنند که ظاهرشان را دوست ندارند و هیچ تلاشی برای ظاهرشان انجام نمی‌دهند، که فقط باعث ناامیدی آن‌ها می‌شود، زیرا، البته، این کار را انجام دادند. . اما Zoey Deutch برای یک روز مطبوعاتی شیک و زیبا به نظر می رسید.

لباس دامن مینی صورتی او یک اجداد واضح به نام Elle Woods دارد که ثابت می‌کند دویچ عمداً در اینجا به رم اصلی تبدیل می‌شود:

©MGM/Courtesy Everett Collection

این بازیگر از طرفداران سبک کبریتی است و یک بار به او فاش شد زرق و برق که همه لوازم آشپزخانه او همان رنگ پر جنب و جوش هستند: قرمز. من همه چیز قرمز و قدیمی در آشپزخانه ام دارم. من عاشق قهوه ساز قرمز اسمگ و مجموعه تمام قرمز Le Creuset هستم. این باعث می شود که وقتی در حال آشپزی هستم احساس زیبایی داشته باشم. خیلی سوپ باهاش ​​درست کردم این فقط برای من خیلی خوشحال کننده است. این بهترین هدیه است.» خوب، پس او در خانه رویایی باربی زندگی می کند. من اصلا حسود نیستم
منبع

یکی این دختر را به دادگاه بکشاند! قصد تیراندازی به او را نداشتم، فکر می‌کردم شما از در می‌گذرید! متاسفم، آن فیلم در اعماق مغز مارمولک من نقش بسته است.

فاکس قرن بیستم