«Yellowstone» فصل 6 – تاریخ انتشار، بازیگران و داستان

Yellowstone فصل 5 به سختی شروع شده است، اما اگر فکر می کردید که من را از فکر کردن در مورد فصل 6 باز می دارد، سخت در اشتباهید. و آیا واقعاً می توانید مرا سرزنش کنید؟ چه کسی نمی خواهد بداند که آیا طرفداران اپیزودهای بیشتری با مناظر زیبای مونتانا، دامداران داغ سوار بر اسب، و البته درام خانوادگی داتون دریافت می کنند یا خیر. (هیچ کس، همین کسی است.)

بدیهی است که فصل پنجم برای مدتی کوتاه به پایان نمی رسد، بنابراین هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ما به طور قطع در مورد فصل ششم نمی دانیم. آیا این ما را از حدس و گمان باز می دارد؟ قطعا نه! تا اینکه یک یلوستونه فصل 6 در حال پخش است، در اینجا همه چیزهایی است که تا کنون در مورد آن می دانیم.

اول از همه، است یلوستون گرفتن فصل 6؟

این سریال بسیار محبوب است و فقط به نظر می رسد که مخاطبانش در حال افزایش است، بنابراین تا زمانی که فصل 5 بینندگانش را بالا نگه دارد، احتمال لغو آن کمتر است. به علاوه، پارامونت فصل 5 را حتی بیشتر از یک قسمت داد یلوستونه فصل معمولا می شود، و آنها هستند روی دومی خود کار می کنند یلوستون پیش درآمد 1923، که در دسامبر 2022 منتشر می شود. واضح است که فرنچایز قوی است. یک جایزه؟ یلوستون ستاره کلی ریلی مستقیم در مصاحبه با کرکس که فصل 5 پایانی نیست

کدام بازیگران برای فصل 6 باز خواهند گشت؟

بدیهی است که ما دوست داریم همه افراد مورد علاقه خود مانند کوین کاستنر (جان)، لوک گرایمز (کیس)، کلی ریلی (بت)، وس بنتلی (جمی)، کول هاوزر (ریپ) و کلسی آسبیله (مونیکا) را ببینیم. صفحه نمایش ما، اما از آنجایی که نمی دانیم فصل 5 چگونه به پایان می رسد، گفتن آن کمی سخت است.

من از گفتن آن متنفرم، اما از نوامبر 202، هیچ اعلامی برای فصل ششم منتشر نشده است. اما این بدان معنا نیست که ما هنوز باید وحشت کنیم. وقتی صحبت از تمدید به میان می‌آید، پارامونت معمولاً خاموش است (می‌توان به شما یادآوری کنم که به ما اطلاع ندادند که فصل 5 تا یک ماه کامل پس از پایان فصل 4 اتفاق می‌افتد؟) هنوز اعلامیه تمدید نشده است = خبر بد .

این یکی دیگر از مواردی است که پیش بینی ATM دشوار است زیرا نمی دانیم فصل 5 چگونه به پایان می رسد. اما اگر بخواهم حدس بزنم، می‌توانم بگویم که فصل ششم پر از تنش، درام، و کلاه‌های کابویی خواهد بود که ما از هر کدام انتظار داریم. یلوستونه فصل

کی خواهد شد یلوستون فصل 6 میاد؟

نوامبر 2023 به نظر می رسد یک تخمین محکم است یلوستون تمدید فصل 6 را در پایان فصل 5 دریافت کنید (مانند فصل گذشته). از سال 2018 هر سال یک فصل منتشر می شود و دو فصل آخر آن در نیمه اول نوامبر پخش می شود. اما با توجه به اینکه فصل 5 دارای 14 قسمت است (چهار قسمت بیشتر از یک فصل معمولی) بسیار ممکن است که برنامه تولید/انتشار را تغییر دهد و ممکن است به تاریخ نمایش بعدی برسیم. متأسفانه فقط زمان مشخص خواهد کرد!منبع

پارامونت

در چه اتفاقی خواهد افتاد یلوستون فصل 6؟

یلوستون با کشتن شخصیت ها غریبه نیست و اولین نمایش فصل 5 با مرگی بسیار تکان دهنده آغاز شد. با شایعاتی مبنی بر اینکه ریپ یا جان ممکن است در قسمت‌های آینده کشته شوند، فصل 6 ممکن است کمی متفاوت به نظر برسد. تیلور شریدان، یکی از خالقان، حتی به مرگ قریب الوقوع در مصاحبه ای اشاره کرد سرگرمی امشب، گفت: “اگر در فصل 5 به همه به عنوان یک مهره شطرنج نگاه کنید، غیرممکن است که بدون برداشتن مهره های شطرنج از روی تخته به بازی ادامه دهید.” به نظر بد می رسد.

یلواستون فصل 6