Wonder Woman 3: همه چیزهایی که تاکنون درباره فیلم پایانی سه گانه می دانیم

چقدر موفق بود Wonder Woman: 1984? در دسامبر 2020، هر صبح بخیر آمریکا، دومین زن شگفت انگیز فیلمی به کارگردانی پتی جنکینز که از زمان شروع همه‌گیری کووید-19 بهترین گیشه را داشت.

علاوه بر این، پس از انتشار در HBO Max همزمان با اکران نمایشی آن در روز کریسمس در ایالات متحده، این سرویس استریم گزارش داد که «تقریباً نیمی» از مشترکان خرده‌فروشی آن پخش جریانی کردند. WW84 همان روزی که در دسترس قرار گرفت.

Wonder Woman: 1984 اندی فورسل، رئیس بخش WarnerMedia در 24 ساعت اول استفاده از این سرویس، رکوردها را شکست و از انتظارات ما فراتر رفت. در این بیانیه آمده است که تجارت مستقیم به مصرف کننده. در این زمان‌های بسیار سخت، خوب بود که به خانواده‌ها این امکان را بدهیم که از این فیلم نشاط‌آور در خانه لذت ببرند، جایی که تماشای تئاتر یک گزینه نبود.»

او ادامه داد: «در مورد پاسخ‌های بیشتر در مورد آینده DCU، متأسفانه باید از شما بخواهم که صبر کنید. ما به این شخصیت‌ها و داستان‌ها زمان و توجهی را که شایسته آنهاست می‌دهیم و خودمان هنوز سؤالات زیادی برای پرسیدن و پاسخ داریم.»

خبر بد، زن شگفت انگیز طرفداران در 9 دسامبر، سرگرمی Tonighطبق گزارش ها، t این خبر را تایید کرد که برادران وارنر دیگر با آن پیش نمی رود زن شگفت انگیز 3.

Wonder Woman: 1984 با وجود همه‌گیری کووید-19 رکوردها را شکست و باعث شد برادران وارنر قسمت سوم را در 27 دسامبر 2020 اعلام کند. در اینجا همه چیزهایی است که قبلاً در مورد سوم گزارش شده بود. زن شگفت انگیز فیلم سینما.

کمپانی برادران وارنر در ابتدا تصمیم گرفت فیلم سوم را به سرعت دنبال کند. “در حالی که طرفداران در سراسر جهان همچنان دایانا پرینس را در آغوش می کشند و اجرای قدرتمند افتتاحیه آخر هفته را هدایت می کنند Wonder Woman: 1984توبی امریک، رئیس گروه پیکچرز برادران وارنر، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت، ما هیجان‌زده هستیم که می‌توانیم داستان او را با زنان شگفت‌انگیز زندگی واقعی‌مان – گال و پتی – که برای پایان دادن به سه‌گانه‌ای که مدت‌ها برنامه‌ریزی شده بود، ادامه دهیم. مطابق تنوع.

چه کسی قرار بود درگیر شود؟ همانطور که در بالا گفته شد، قرار بود جنکینز و گدوت به ترتیب به عنوان کارگردان و ستاره پایانی سه گانه بازگردند. با کنسل شدن فیلم، مشخص نیست که آیا این به معنای پایان نوبت گدوت در نقش زن شگفت‌انگیز است یا اینکه او در آینده در فیلم‌های کامیک دی‌سی به عنوان جنگجوی آمازون، دایانا پرینس ظاهر خواهد شد.

منبع

لغو ابتدا توسط به اشتراک گذاشته شد هالیوود ریپورتر چند روز قبل در گزارشی بزرگتر درباره برنامه جیمز گان و پیتر سافران برای آینده استودیو دی سی در برادران وارنر. ما هنوز تصمیم نگرفته‌ایم که درست است یا نه مجموعه ای از توییت ها در 8 دسامبر. “ما می دانیم که قرار نیست تک تک افراد را در هر مرحله از راه خوشحال کنیم، اما می توانیم قول بدهیم که هر کاری انجام می دهیم در خدمت داستان و در خدمت شخصیت های DC است که می دانیم شما دوست دارید. و ما تمام زندگی خود را گرامی داشته ایم.»