Womanizer به تازگی Womanizer ‘Original’ را معرفی کرد، یک اسباب بازی مکش برای نقطه G شما

در داخل، OG به دلیل شکل منحنی و طول زیادش، حتی بدون عملکرد مکش، دیلدوی خوبی را ایجاد می کند. هنگامی که مکش را روشن می کنید، کل اسباب بازی می لرزد، که باعث می شود تحریک در سراسر واژن، نه فقط نقطه G، شدیدتر احساس شود. نمی توانم بگویم که متوجه تفاوت زیادی بین OG و لرزاننده معمولی نقطه G شده ام. من واقعا نمی توانستم مکش را آنطور که می توانم روی کلیتوریس احساس کنم. با این حال، من می گویم که من آب پاشیده ام، که اساساً می توانم با هر اسباب بازی داخلی این کار را انجام دهم – اما این بار، کیفیت قوی تری داشت، مانند مقدار زیادی مایع در حال بیرون راندن، و همچنین رهاسازی قوی تر بود. .

منبع

برند اسباب‌بازی جنسی Womanizer وقتی اولین اسباب‌بازی خود را در سال 2014 عرضه کرد، زندگی جنسی مردم را در همه جا تغییر داد، با استفاده از «فناوری PleasureAir» ویژه که کلیتوریس را می‌مکد و تقریباً از هر محصول دیگری سریع‌تر و فراوان‌تر ارگاسم ایجاد می‌کند. اکنون، امیدوار است که تاریخ را از طریق آخرین نوآوری خود، Womanizer Original – یک اسباب بازی مکش که به طور خاص برای نقطه G ساخته شده است، تکرار کند.

من ابتدا سعی کردم از OG بر روی کلیتوریس خود استفاده کنم، زیرا به گفته رابطهولوژیست Womanizer، دکتر جسیکا اوریلی و شمیرا هاوارد، ابتدا گرم کردن خود از بیرون می تواند به شما کمک کند تا با تحریکات داخلی احساس لذت بیشتری کنید. این اسباب بازی دارای 12 سطح شدت مکش است و باید بگویم که حتی در بالاترین آن از نظر قدرت به هیچ وجه به اسباب بازی های Womanizer خارجی نزدیک نمی شود. برخلاف Womanizer اصلی، که نیمی از زنان را در عرض یک دقیقه به ارگاسم می‌رساند، ارگاسم با استفاده از OG روی کلیت من صبر می‌طلبد.

باید مکث کنم و ذکر کنم که می گویم “باور شد” زیرا بحث هایی در مورد اینکه آیا نقطه G یک ویژگی آناتومیک واقعی است وجود دارد. اگرچه برخی تحقیقات بر روی زنانی منتشر شده است که از طریق تحریک این ناحیه لذت را تجربه می کنند، که اولین بار در سال 1953 توسط پزشک آلمانی ارنست گرافنبرگ (از این رو “G”) توصیف شد – و یک محقق حتی ادعا می کند که آن را روی یک جسد قرار داده است – دیگری. مطالعات نشان داده اند که هیچ شواهدی برای نقطه G وجود ندارد. برخی از کارشناسان آن را “منطقه G” یا “منطقه G” می نامند تا اذعان کنند که واقعاً یک نقطه نیست. شما نمی توانید به واژن خود نگاه کنید و یک نقطه را در آن پیدا کنید.

اما اگرچه دلیلی وجود دارد که نسبت به اسباب‌بازی‌ای که به‌طور خاص برای مکیدن نقطه جی شما ساخته شده است، شک داشته باشیم، در حالی که هیچ‌کس واقعاً مطمئن نیست که کجاست یا چگونه آن را پیدا کند، بسیاری از مردم هنوز هنگام تحریک دیواره بالایی واژن لذت می‌برند. و لازم نیست OG دقیقاً در آنجا استفاده شود. می توان آن را در هر جایی که می خواهید از آن استفاده کنید.

Womanizer OG شبیه هر ویبراتور داخلی استاندارد است، به جز اینکه به جای سر ارتعاشی، دارای یک فرورفتگی در انتهای آن است که مانند یک جاروبرقی عمل می کند و هر قسمت از بدن شما را که با آن تماس پیدا می کند، مک می کند. برای هدف قرار دادن نقطه G، که اعتقاد بر این است که در دیواره بالایی واژن، حدود یک تا سه اینچ، منحنی است.