Ulta Fall Haul 2022: 12 پیشنهادی که ارزش سکه شما را ندارد


اگر نتوانستید از 21 Days of Beauty Ulta در تابستان امسال استفاده کنید، ما چند خبر برای شما داریم. Ulta Fall Haul 2022 اینجاست – و همراه با آن مجموعه ای از معاملات باورنکردنی در همه دسته های اصلی (به فکر آرایش، مراقبت از پوست و مراقبت از مو)، از جمله تا 50٪ تخفیف برای برندهای محبوب.

رویداد Ulta’s Fall Haul ممکن است به اندازه فروش 21 روز زیبایی آن هیجان‌انگیز نباشد، اما با قضاوت بر اساس انبوهی از معاملات، واقعاً باید باشد. با انتقال از گرمای تابستان به هوای سردتر پاییز، لوازم مراقبت از پوست را که باید داشته باشید، تهیه کنید، آرایش های جدید برای خوشحال کردن شما برای هر اتفاق پاییزی در تقویمتان، و البته، معاملات مراقبت از مو برای دیدن شما در یک فصل تعطیلات پشت سر هم.

نتیجه نهایی: این فروش است خوب خوب رویداد Ulta Fall Haul 2022 از امروز آغاز می‌شود و تا اول اکتبر ادامه دارد، بنابراین تا زمانی که آن را رها کنید، یک هفته خوب برای خرید دارید. اما با معاملاتی مانند این، می خواهید در اسرع وقت به آن بپردازید. خرید خوبی داشته باشید!

بهترین محصولات مراقبت از پوست در فروش

آیا به دنبال اصلاح روتین مراقبت از پوست خود برای پاییز هستید؟ اولتا پشت شماست پرفروش‌ترین محصولاتی مانند Cerave و Avène را با قیمت‌های پایین‌تر از حد معمول انتخاب کنید یا تونر Glow Tonic Pixi را انتخاب کنید تا در پاییز امسال تیرگی پوست را به حداقل برسانید.

بهترین آرایش در فروش

فرقی نمی‌کند طرفدار آرایش طبیعی باشید یا آرایش کامل را ترجیح می‌دهید، چند پیشنهاد عالی برای آرایش وجود دارد. حتی رنگ پوست را با کرم تصحیح کننده رنگ ویروسی It Cosmetics (که اتفاقا دارای SPF 50 نیز هست)، ابروهای خود را با یک ژل ماندگار از خط Millie Bobby Brown Florence by Mills تزئین کنید یا ست قدیمی خود را تغییر دهید. از برس های آرایشی برای یکی جدید.

بهترین ابزار و مراقبت از مو در فروش

اگر چیزی وجود دارد که Ulta را متمایز می کند، بدون شک انتخاب محصولات مو آن است. (خره‌فروش حتی سالن‌های داخلی در بسیاری از مکان‌ها دارد، بنابراین می‌دانید که این معامله واقعی است!) در طول این فروش، خریداران می‌توانند تعداد زیادی کالای اصلی روزمره – راهنمایی: مجموعه‌های شامپو و نرم‌کننده – به همراه استایل‌های دارای رتبه برتر را دریافت کنند. ابزار، از جمله آخرین نسل از که برس خشک کننده مو Revlon.منبع