Tory Lanez خواننده رپ در تیراندازی به Megan Thee Stallion مقصر شناخته شد

الکس اسپیرو، وکیل مگان تی استالیون، گفت: «هیات منصفه درست متوجه شدند مردم. “من متشکرم که عدالت برای مگ وجود دارد.”

اندکی پس از صدور حکم، دادستان منطقه جورج گاسکون بیانیه ای درباره حکم صادر کرد که با تمجید از مگان تی استالیون (که او با نام قانونی خود، مگان پیت از او یاد کرد) شروع شد:

“می خواهم با برجسته کردن شجاعت مگان پیت شروع کنم. شما با شهادت خود شجاعت و آسیب پذیری باورنکردنی را نشان دادید، علیرغم حملات مکرر و وحشتناکی که مستحق آن نبودید. شما با بررسی های ناعادلانه و نفرت انگیزی روبرو شدید که هیچ زنی نباید با آن روبرو شود و شما یک فرد بوده اید. الهام بخش دیگران در سراسر شهرستان لس آنجلس و کشور است

زنان، به‌ویژه زنان سیاه‌پوست، از گزارش جنایاتی مانند تجاوز و خشونت جنسی می‌ترسند، زیرا اغلب آنها را باور نمی‌کنند. این محاکمه، برای دومین بار در این ماه، راه های متعددی را که جامعه ما باید برای زنان بهتر انجام دهد، برجسته کرد.

همچنین می‌خواهم از اعضای هیئت منصفه برای وقت گذاشتن و مشورت متفکرانه و تیم آزمایشی ما برای پیگیری خستگی‌ناپذیر حقیقت تشکر کنم. شما در فصل تعطیلات ساعت های بی شماری را دور از خانواده خود صرف تهیه این پرونده و یافتن عدالت برای خانم پیت کردید. فداکاری شما قابل قدردانی است.»

مطابق با مردمدادگاه 9 روز به طول انجامید تا اینکه هیئت منصفه لس آنجلس لانز (متولد Daystar Peterson) را در هر سه اتهامی که با آن روبرو بود، از جمله حمله با اسلحه نیمه اتوماتیک، حمل اسلحه گرم و ثبت نشده در یک وسیله نقلیه و پرتاب یک اسلحه گرم با سهل انگاری فاحش مجرم تشخیص داد. حکم او در حال حاضر برای 27 ژانویه برنامه ریزی شده است و ممکن است به دلیل محکومیت ها تا 22 سال و هشت ماه زندان محکوم شود.

بعدازظهر جمعه، توری لانز، خواننده رپ کانادایی، رسماً به دلیل تیراندازی به مگان تی استالیون در جولای 2020 محکوم شد.

طبق گزارش آسوشیتدپرس، لانز به نوبه خود، طبق گزارشات، هنگام قرائت حکم، “هیچ واکنشی قابل مشاهده” نشان نداد.منبع