Ticketmaster در حال فروش بلیط‌های باقیمانده Taylor Swift Eras است

کلمات دقیق توییت حرفه‌ای‌تر بودند، اما اصل آن بسیار “jkkk lolz” بود.

به یاد بیاورید زمانی که Ticketmaster خیلی خراب شد تور دوران پیش فروش که به طور ناگهانی فروش عمومی تور را لغو کرد – از طریق توییت، کمتر از 24 ساعت قبل از شروع فروش عمومی گفته شده برنامه ریزی شده بود؟ و اگر به تازگی به ما می‌پیوندید (با «ما» «همه کسانی هستند که یا شخصاً قربانی آن شده‌اند و یا حتی در مورد شکست ناتوانی که تیلور سویفت بود خوانده‌اند. تور دوران عرضه بلیط)، بله، این اتفاق افتاد. قرار بود فروش عمومی در 18 نوامبر در ساعت 10 صبح به وقت محلی برای هر مکان شروع شود و در ساعت 3 بعدازظهر در 17 نوامبر، Ticketmaster اساساً مانند “jkkkkkkkkkkkkkkk lolz” بود.

Kayleigh Roberts سردبیر آخر هفته Cosmo است که بر اخبار افراد مشهور و خانواده سلطنتی تمرکز دارد. او یک ریونکلاو است که کارهای بزرگی در اسلیترین انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد او، «لزلی نوپ در حال خوردن سالاد GIF» را در گوگل جستجو کنید.

منبع

قبل از اینکه امیدهای خود را *در تمام راه* تقویت کنید، بدانید که فرصت خرید این بلیت های طلایی با ارزش وونکا به گروه بسیار خاصی از افراد تعمیم داده می شود – طرفدارانی که برای این بلیط ثبت نام کرده اند. تور دوران پیش فروش طرفداران تایید شده، افزایش هایی داشت (که برای مواردی مانند خرید کالا از سایت تیلور یا خرید بلیط برای او یکی از لغو شده ها ارائه شد. جشن عاشق تاریخ)، و هنوز در واقع بلیط نخریده است.

Ticketmaster رسما به این سوالات پاسخ داده است. به نظر می رسد، “موجودی کافی بلیط باقی مانده” به معنای تقریبا 170000 بلیط است. و در مورد اینکه چه کسی و چه زمانی و چگونه می تواند آنها را بخرد، آنچه می دانیم در اینجا آمده است:

از کجا می توانید 170000 تیلور سویفت باقی مانده را بخرید تور دوران بلیط؟

آیا در نقطه ای هستیم که به هشدارهای ماشه ای برای تیلور سویفت نیاز داریم؟ تور دوران محتوا؟ زیرا اگر هنوز از آن آسیب‌های روانی رنج می‌برید، خود را برای آخرین به‌روزرسانی از Team Ticketmaster در مورد ~کل چیز~ آماده کنید.

پس از آن، Ticketmaster توضیح می‌دهد: “یک ایمیل خلاصه برای شما ارسال می‌کنیم که جزئیات نمایش و بلیت(هایی) را که درخواست خرید کرده‌اید را نشان می‌دهد. در حال حاضر هزینه‌ای از کارت شما کسر نمی‌شود. پس از بسته شدن پنجره درخواست، ما ایمیلی برای شما ارسال می‌کند تا به شما اطلاع دهد که آیا درخواست شما تأیید شده است. در صورت تأیید، هزینه کارت شما محاسبه می‌شود و دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه مطالبه بلیت‌های خود دریافت خواهید کرد تا در حساب Ticketmaster شما ظاهر شوند. همه فروش‌ها نهایی هستند. بازپرداخت وجه و تبادل در دسترس نیست، بنابراین از درخواست بلیط هایی که نمی خواهید بخرید خودداری کنید.”

آیا فروش 170000 تیلور سویفت باقی مانده است تور دوران بلیت ها نسبت به پیش فروش فاجعه کمتری دارند؟

¯\_(ツ)_/¯