Ticketmaster در حال فروش بلیط‌های باقیمانده Taylor Swift Eras است

و، FWIW، اگر قبلاً ایمیل فوق را از Ticketmaster دریافت نکرده‌اید، به این فروش دعوت نشده‌اید. به گزارش سایت Ticketmaster، «به همه طرفدارانی که این فرصت را دریافت کردند، از طریق ایمیل در روز دوشنبه 12 دسامبر مطلع شدند.

فروش 170000 تیلور سوئیفت باقی مانده چگونه است؟ تور دوران بلیط ها سر کار می روند؟

Ticketmaster رسما به این سوالات پاسخ داده است. به نظر می رسد، “موجودی کافی بلیط باقی مانده” به معنای تقریبا 170000 بلیط است. و در مورد اینکه چه کسی و چه زمانی و چگونه می تواند آنها را بخرد، آنچه می دانیم در اینجا آمده است:

از کجا می توانید 170000 تیلور سویفت باقی مانده را بخرید تور دوران بلیط؟

مطابق با تابلو تبلیغاتی، Ticketmaster از فروش باقیمانده گرانبها مهاجرت خواهد کرد تور دوران بلیط ها Ticketstoday – که ظاهراً در اوایل روزهای Y2K برای کلوپ طرفداران گروه دیو متیوز ساخته شد (البته این را نمی‌سازد) – در تلاشی برای جلوگیری از تصادفات و مسائل فنی که گریبانگیر گروه شد. تور دوران پیش فروش.

170000 تیلور سوئیفت باقیمانده به چه کسی می رسد تور دوران بلیط؟

به‌جای یک تقلای دیوانه‌کننده و در حال خراب شدن سرور برای بقیه تور دوران بلیط، Ticketmaster این بار چیز جدیدی را امتحان می کند. با توجه به سوالات متداول Ticketmaster در مورد فروش، “طرفداران مطلع دعوتنامه فردی خود را برای ارسال درخواست خرید خود قبل از جمعه، 23 دسامبر دریافت خواهند کرد.” “دعوتنامه ها بر اساس تاریخ تور در هر شهر به صورت مبهم خواهد بود.”

به یاد بیاورید زمانی که Ticketmaster خیلی خراب شد تور دوران پیش فروش که به طور ناگهانی فروش عمومی تور را لغو کرد – از طریق توییت، کمتر از 24 ساعت قبل از شروع فروش عمومی گفته شده برنامه ریزی شده بود؟ و اگر به تازگی به ما می‌پیوندید (با «ما» «همه کسانی هستند که یا شخصاً قربانی آن شده‌اند و یا حتی در مورد شکست ناتوانی که تیلور سویفت بود خوانده‌اند. تور دوران عرضه بلیط)، بله، این اتفاق افتاد. قرار بود فروش عمومی در 18 نوامبر در ساعت 10 صبح به وقت محلی برای هر مکان شروع شود و در ساعت 3 بعدازظهر در 17 نوامبر، Ticketmaster اساساً مانند “jkkkkkkkkkkkkkkk lolz” بود.

آیا در نقطه ای هستیم که به هشدارهای ماشه ای برای تیلور سویفت نیاز داریم؟ تور دوران محتوا؟ زیرا اگر هنوز از آن آسیب‌های روانی رنج می‌برید، خود را برای آخرین به‌روزرسانی از Team Ticketmaster در مورد ~کل چیز~ آماده کنید.

هوادارانی که برای رقابت در دور نهایی انتخاب شده اند تور دوران Hunger Games ایمیل‌هایی دریافت کرد که در آن نوشته شده بود، “شما برای این فرصت انتخاب شده‌اید، زیرا شما به‌عنوان یک طرفدار شناسایی شده‌اید که در طول پیش‌فروش تایید شده طرفداران تقویت شده‌اید، اما بلیت‌ها را خریداری نکرده‌اید. ما به دلیل مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش آمده، عذرخواهی کنیم، و از ما خواسته شده است. توسط تیم تیلور برای ایجاد این فرصت اضافی برای خرید بلیط.”

Ticketmaster: “به دلیل تقاضای فوق العاده بالا در سیستم های فروش بلیط و موجودی کافی بلیط برای پاسخگویی به این تقاضا، فروش عمومی فردا برای تیلور سویفت | تور Eras لغو شده است.” توییت کرد به عنوان آخرین صدایی که قبلاً یک هفته پر از تلاش برای فروش بی دردسر بلیط های دوره تیلور سویفت بود (هشدار اسپویلر: نرم نبود. اصلاً).

Kayleigh Roberts سردبیر آخر هفته Cosmo است که بر اخبار افراد مشهور و خانواده سلطنتی تمرکز دارد. او یک ریونکلاو است که کارهای بزرگی در اسلیترین انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد او، «لزلی نوپ در حال خوردن سالاد GIF» را در گوگل جستجو کنید.

منبع

در حالی که اعلام فروش عمومی لغو شده، اول از همه، یک ناامیدی بزرگ بود، بلافاصله منشأ سوالات آزاردهنده‌ای شد، که مهم‌ترین آنها این بود: “چه چیزی دقیقا آیا “موجودی بلیط باقیمانده کافی” به این معنی است؟ یعنی هیچ بلیطی باقی نمانده است؟ یا هنوز تعدادی هستند؟ و اگر هنوز وجود دارد مقداری… چه کسی و چه زمانی می تواند آنها را بخرد … و چگونه؟”

پس از آن، Ticketmaster توضیح می‌دهد: “یک ایمیل خلاصه برای شما ارسال می‌کنیم که جزئیات نمایش و بلیت(هایی) را که درخواست خرید کرده‌اید را نشان می‌دهد. در حال حاضر هزینه‌ای از کارت شما کسر نمی‌شود. پس از بسته شدن پنجره درخواست، ما ایمیلی برای شما ارسال می‌کند تا به شما اطلاع دهد که آیا درخواست شما تأیید شده است. در صورت تأیید، هزینه کارت شما محاسبه می‌شود و دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه مطالبه بلیت‌های خود دریافت خواهید کرد تا در حساب Ticketmaster شما ظاهر شوند. همه فروش‌ها نهایی هستند. بازپرداخت وجه و تبادل در دسترس نیست، بنابراین از درخواست بلیط هایی که نمی خواهید بخرید خودداری کنید.”

آیا فروش 170000 تیلور سویفت باقی مانده است تور دوران بلیت ها نسبت به پیش فروش فاجعه کمتری دارند؟

کلمات دقیق توییت حرفه‌ای‌تر بودند، اما اصل آن بسیار “jkkk lolz” بود.

¯\_(ツ)_/¯