Taylor Swift Did Did Did Viral Bejeweled TikTok Tour On Eras

این ویدیو به سرعت و به درستی در فضای مجازی منتشر شد (تا زمان نگارش این مقاله 6.3 میلیون بار دیده شده است) و روندی را ایجاد کرد، با سایر سوئیفتی ها که رقص را برای لحظات خود در دوران Bejeweled بازسازی کردند.

در مورد میکائیل، او شروع تور را با انتشار یک اجرای رقص ویروسی خود (از خانه) جشن گرفت:

وقتی به طور غیرمنتظره و غیرمنتظره می‌توانید «رقصنده تور دوره‌ها» را به رزومه خود اضافه کنید، آن احساس را می‌شناسید؟ نه؟ زیرا این چیزی نیست که به طور اتفاقی و غیرمنتظره برای مردم دنیای غم انگیز و غم انگیز ما اتفاق بیفتد؟ این یک چیز بسیار منطقی و منطقی برای شما است که فکر کنید، اما به نظر می رسد، جهان کمی تیره و غم انگیزتر از آن چیزی است که همه ما فکر می کردیم، زیرا “Unexpectedly Became a Choreographer for the Eras Tour” اتفاقی است که در واقع برای یکی از طرفداران تیلور سویفت رخ داده است. .

آن طرفدار مایکائیل آرلانو است که پاییز گذشته با پست کردن این قطعه بسیار ساده (اما در عین حال کامل) از رقص “Bejeweled” روی Swiftie TikTok موج زد:

اگرچه او نمی‌توانست شخصاً در شب افتتاحیه تور Eras شرکت کند، اما اخبار مربوط به این واقعیت که تیلور رقص Bejeweled خود را روی صحنه انجام داده بود، اساساً فرصتی برای بازگشت به او / نظرات TikTok او را نداشت. و واکنش او به این خبر این بود:

و وقتی تیلور ثابت کرد که دقیقاً می‌داند این رقص از کجا شروع شده است و بعد از نمایش با لایک کردن ^^آن پست واکنش، خالق آن را بررسی می‌کند، او همه چیز را نشان می‌دهد:

در میان میلیون‌ها نفری که ویدیوی میکائیل را دیدند و تصمیم گرفتند رقص را دوباره بسازند: خود تیلور فیکینگ سوئیفت، که در هنگام اجرای آهنگ Bejeweled در شب افتتاحیه تور Eras در گلندیل، AZ این حرکت را انجام داد. جمعیت فوراً متوجه شدند که او دقیقاً چه کار می کند و با صدای جیغ مناسب دسی بل واکنش نشان دادند.

اکنون، بیایید همه به طور جمعی وارد دوره‌های «نور ستاره‌ای» خود شویم و رویاهای غیرممکن خود را رویاپردازی کنیم، زیرا تیلور سوئیفت در حال ساختن یک تور Eras Tour است تا ظاهراً رویاهای لوله اینترنت را به حقیقت تبدیل کند.منبع