Tate McRae جدیدترین گرایش آرایش 2023: ابروهای مهمانی

استایلیست مد: آندریا زندخاس. کارگردان زیبایی: لورن بالسامو. عکاس: لارا کالاهان. تهیه کننده: روبن چامورو. کارگردان سرگرمی: Maxwell Losgar. کارگردان هنری: خوزه فرناندز. کارگردان تصویری: کریستین جیامتا. کارگردان خلاق: مالوری روینون. مدیر خلاق دیجیتال: ابی سیلورمن. مو: کریس ناسلی. گریم: سندی نیچا. مانیکور: کایو هیگوچی. تهیه کننده اجرایی ویدیو: ابی ادکیسون. تهیه کننده ارشد ویدیو: Liesl Lar. فیلمبردار: جاناتان کورتیزو. صدا: اندرو سالومون. ویرایشگر ویدیو: Janet Upadhye.


منبع

حال و هوای درخشان ملکه یخ مانند این باعث می شود ابتدا در بار باز از شما استفاده شود. با کشیدن هایلایتر بنفش روی استخوان های ابرو، خطوط مژه و بینی خود شروع کنید. سپس چند لایه از ژل ابروی براق فراکتال About-Face Edition Limited Edition را در میان ابروهای خود برای پاپ نهایی شانه کنید.

موچین آرایشی نیمه جادویی
موچین آرایشی نیمه جادویی

گوش کنید، ما این اشتیاق را پیدا می کنیم، اما این زمان برای افراد بی طرف نیست. ابروهای خود را با سایه های مختلف خط چشم وگان، سایه و رنگدانه ابرو KVD Beauty Super Pomade با استفاده از برس خط زاویه دار رنگ کنید. الگوی هر ابرو را با هم مخلوط کنید – به یاد داشته باشید: خواهران، نه دوقلوها.


باعث درخشش تمام مکان می شود
ابروهای مهمانی

تاپ کرست ورساچه. گوشواره های حاشیه ای جنا بلیک. گوشواره میخی ماه خود تیت (در سرتاسر پوشیده شده است).
لارا کالاهان

ویدیوی «Bejeweled» که هزاران بار تماشا کرده‌اید، دقیقاً 20 روز پس از اینکه تیت در این ظاهر برای ما ژست گرفت، پخش شد (*به پشت خود می‌زند که زمزمه‌گر ترند است*). ما نسبت به این نسخه بسیار آراسته شده که می توانید با چسباندن جواهرات صورت فردی نئون ColourPop بر روی ابروها، استخوان گونه و انگشتان خود به آن دست پیدا کنید.


این مرواریدها مرواریدهای باحالی هستند
مروارید ابروهای مهمانی

ابروهای مهمانی

راستش را بخواهید، اگر این نگاه کاری انجام دهد، کمک به شما می کند که در تله لغو در آخرین لحظه نیفتید. ابروهای این شیک شایستگی دیده شدن را دارند، بنابراین نقاط پراکنده را با یک مداد پر کنید، سپس جواهرات ASOS In Your Dreams Clustered Natural Pearls Face را در اطراف و اطراف آنها بچسبانید. مرواریدها از قبل با یک چسب پوشیده شده اند تا کار را آسان کنند.


آن را به سبک توپ دیسکو انجام دهید
ابروهای مهمانی

سلام، ممکن است شما را با ظاهر رسمی NYE خود آشنا کنیم؟ شما به مقداری زرق و برق نقره ای درشت نیاز دارید (گزینه های بی پایانی در آمازون وجود دارد)، چسب آرایشی، یک جفت موچین که به طور خاص برای برداشتن و قرار دادن تکه های زرق و برق طراحی شده است (بله، چیزهایی مانند این وجود دارد – ما موچین های نیمه جادویی را دوست داریم) و کمی صبر باشه صبر زیاد اما نگاه کن! در نتیجه!!


برخی از حالات هولوگرافیک برای شما
ابروهای درخشان
او ممکن است فقط 19 سال داشته باشد، اما تیت مک‌ری قبلاً بیش از 4.9 میلیارد استریم پخش کرده است، تا حدی به لطف تک‌آهنگ او در سال 2020 «You Broke Me First». جدیدترین آهنگ او، “اوه اوه”، صداقت خام و رابطهی را نشان می دهد که تیت به لطف اشعاری مانند “تو واقعاً من را در تصمیم گیری بد خوب می کنی.” همچنین بخشی از رزومه او که به سرعت در حال رشد است: رکوردهای پلاتینیوم، موفقیت های شماره یک، جوایز صنعت، و، مانند، میلیون ها دلیل دیگر برای تبدیل چهره او به یک مهمانی.


شما به علاوه یک داستان عشق را رنگ آمیزی می کنید
ابروهای مهمانی

لارا کالاهان

آن شخص را در مهمانی می شناسید که به نظر می رسد بیشتر از بقیه سرگرم می شود؟ آن شخص اکنون شما هستید، به لطف این پنج قیافه حماسی که در خواننده، ترانه سرا، رقصنده، صاحب ابروهای زیبا، تیت مک ری دیده می شود. مورد علاقه خود را انتخاب کنید، آن را در مهمانی بعدی خود بپوشید و فوراً باحال ترین فرد در اتاق شوید. خواهش میکنم.

کاور quinta cosmo

اما ابتدا، کمی درباره مدل ما

اکنون 53 درصد تخفیف

خط چشم، سایه و رنگدانه ابرو KVD Beauty Super Pomade Vegan
خط چشم، سایه و رنگدانه ابرو KVD Beauty Super Pomade Vegan
جواهرات صورت تکی نئون ColorPop
جواهرات صورت تکی نئون ColorPop
جواهرات صورت مروارید طبیعی ASOS In Your Dreams
جواهرات صورت مروارید طبیعی ASOS In Your Dreams
ابرو براق فراکتال نسخه محدود About-Face در Interlude
ابرو براق فراکتال نسخه محدود About-Face در Interlude
کرم رنگدانه چشم، گونه و لب دانسا مایریکز بیوتی کالرفیکس در تولد دوباره
کرم رنگدانه چشم، گونه و لب دانسا مایریکز بیوتی کالرفیکس در تولد دوباره