SZA داستان های پشت پنج آهنگ به یاد ماندنی را از “CTRL” و “SOS” به اشتراک می گذارد

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.منبع

دوستانم من را سوس صدا می زنند و من با این موضوع خیلی خوب هستم. من ترجیح می دهم سولانا صدا نکنم زیرا مادرم حتی مرا اینطور صدا نمی کند. این باعث می شود احساس کنم در مشکل هستم و بلافاصله ناراحت هستم. اما SZA مورد علاقه من هم نیست.

من یک درمانگر دارم، اما همه اینها انباشته است و زمان می برد و در دسترس بودن، دو چیز که من ندارم. و به یاد داشته باشم که با او تماس بگیرم – من از انجام کارهایی مانند تأیید عکس، تأیید صوت و هر چیزی می ترسم. سخت است، و او بخشی از آن است، بنابراین به این وظیفه عظیم در مغز من تبدیل می شود. اما وقتی با او تلفنی صحبت می کنم، همه چیز از بین می رود. اما قبل از رسیدن به آنجا، اگر زمانی به آنجا برسم، اضطراب اجتناب دارم. من هم همین احساس را در مورد حذف موسیقی دارم.

“بیل را بکش”

محتوا

که در بیل را بکش، مناگر به رابطه با بیل فکر می کنید و اینکه عروس چگونه او را دوست داشت … آنها در حال ازدواج بودند و او به او روی آورد و تبدیل به یک غریبه و شرور شد. او باید کاری را که لازم بود انجام می داد تا خودش را برای تکمیلش آزاد کند.

“SOS” انرژی آلبوم را تنظیم می کند. من یک وقفه گرفتم و اکنون به روشی تهاجمی برای خون بازگشتم. من از دنیا، روابط، شایعات و بی احترامی خسته شده ام. من به تنهایی در یک فضای خالی فریاد می زنم، و این احساس بسیار طاقت فرسا است.

سخت ترین حقیقت در مورد عشق این است که زودگذر است. همچنین برای همیشه است. این بسیار جالب است – مانند عاشقانه، آن احساسات مبهم گرم زودگذر هستند. اما این چیزها برای همیشه باقی می مانند: احساس امنیت، اعتماد به کسی که دوستش دارید و آرزوی بهترین ها برای او. پس نفس بکش، کسی را آزار نده و در مورد آن آواز بخوان.

“هیچ کس مرا نمی گیرد”

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

وقتی برای اولین بار شنیدم که سابقم دوست دختر جدیدی دارد، گفتم: “باورم نمی شود که این همه وقت را با این شخص تلف کرده ام. می توانم او را به خاطر آن بکشم و او را هم لعنت کنم.” من به طور طبیعی این احساس را داشتم. من سیگار کشیدن را کنار گذاشتم و می خواستم مردم بدانند که سرم خیلی روشن است و با الکل، مواد مخدر یا هر چیز دیگری تحریف نشده ام – و با این حال هنوز احساس خشم می کنم.