Spit Kink چیست؟ فتیش، توضیح داده شد.

از نظر بالینی، می توانم بگویم که بسیار شایع است. می‌دانم که این ممکن است برای برخی افراد تعجب‌آور باشد، اما مردم به تف کردن علاقه دارند.» “این یک پیچیدگی کاملاً قابل دسترسی است، بنابراین اگر در معرض تخریب هستید، این می تواند یک راه عالی برای کشف آن باشد.”

در همین حال، زین می افزاید: “یک عنصر پیش بازی در آن وجود دارد.” «اگر کسی روی آلت تناسلی شما تف کند، احتمالاً (احتمالاً) سر یا کار دستی خواهید داشت. اگر شخصی انگشتانش را لیس بزند و آنها را داخل فرج خود بگذارد، (احتمالاً) از شما می خواهد که او را لعنت کنید. بنابراین دانستن اینکه چه چیزی بعد از تف می آید که آن را بسیار اروتیک می کند.»

پس ببین، میترسم زیاد از دختر هری استایلز نباشم. (لطفا به دنبال من نیایید – این چیز شخصی نیست، آن پسر فقط نوع من نیست. من به این نتیجه رسیدم که برای وان دایرکشن در دبیرستان خیلی باحال بودم و الان برای من خیلی دیر شده است، شما باید بدون من ادامه دهید. اما وقتی هفته گذشته ویدئویی از سوپراستار پاپ که در جشنواره فیلم ونیز به روی کریس پاین تف نمی‌دهد، اینترنت را فرا گرفت، متوجه شدم که همه چیز مهربان است و کمی نگران شدم. از داغ؟

خوشبختانه من خیلی تنها نبودم. هنگامی که فیلم Spit Gate منتشر شد، طولی نکشید که اینترنت بهترین کار را انجام داد: آن را تبدیل به یک چیز جنسی کرد. اما دقیقاً چرا همه ما برای تف هری اینقدر شیدا بودیم؟ در مورد این لحظه نمادین و گیج کننده چه می توان گفت که این لحظه بسیار … شهوانی بود؟

Gigi Engle، مدرس جنسی رسمی 3Fun می‌گوید: «مردم واقعاً وسواس جنسی هری استایلز دارند، به‌ویژه وقتی صحبت از روابط جنسی با افراد دیگری غیر از زنان باشد. همچنین، مردم در مورد رابطه جنسی وسواس دارند، خواه آن را بپذیرند یا نه. اساساً، “مردم فکر می کردند که این موضوع در مورد رابطه جنسی است زیرا آنها می خواستند در مورد رابطه جنسی باشد.” نکته گرفته شده است.

و در حالی که این PDS (نمایش عمومی تف) ممکن است یک توهم انبوه باشد – حداقل طبق گفته‌های کریس پاین – منطقی به نظر می‌رسد که ذهن بسیاری از مردم بلافاصله به آنجا می‌رود.

همچنین، این اولین باری نبود که اسپیت کینک وارد چت می‌شود. همانطور که زین اشاره می کند، “گفتن “تف در دهان من” تبدیل شده است یک چیز در میان هزاره ها و ژن-زرها.» در حالی که ممکن است به عنوان یکی از آن عبارات زبان به گونه ای شروع شده باشد که به منظور بیان شاخ بودن عمومی در اینترنت است، “من فکر می کنم اگر شروع به گفتن چیزی طولانی مدت کنید، در نهایت می خواهید آن را امتحان کنید.”

این پویایی D/s است که به نظر می‌رسید تماشاگران سرسخت مانند من در ماجرای هری استایلز به آن پی برده‌اند (که – باشه، بله – از نظر فنی، شاید “رسما” اتفاق نیفتاد).

پیچ خوردگی تف بخشی از بازی تخریب D/s است. انگل می‌گوید تف کردن روی یک نفر راهی برای یک Dom است تا تسلط خود را بر یک ساب به روشی توافقی نشان دهد. « تف انداختن بر روی آنها تحقیرکننده است. از نظر اجتماعی یکی از هولناک ترین کارهایی است که می توانند انجام دهند. و که به همین دلیل است که آنقدر گرم است ما با این تابو روبه‌رو شده‌ایم.»

انگل می‌گوید: «یک فانتزی جمعی بابا وجود داشت که در آن هری استایلز تسلط خود را بر کریس پاین نشان می‌داد – که اگر فانتزی واقعی بود – این نوع تحقیر را دوست داشت.

سپس البته، قسمت تف وجود دارد. IMHO، دلیل اینکه تبدیل تف به یک چیز جنسی برای همه ما بسیار آسان بود این است که یکی است. حتی در خارج از بافت تف، (که ما به آن خواهیم رسید، نگران نباشید) تف ذاتاً اروتیک است. به هر حال، این یک مایع بدن است – درست مانند همه آن مایعات مرطوب و وحشی دیگر که در کوکتل زیبا و جذابی که ما آن را عشق ورزی می نامیم تکان می خورد. (شوخی می کنم، واضح است که هیچ کس آن را اینطور نمی نامد. یا به هر حال نباید این کار را بکنند – بدون توهین.)

بیایید جلو برویم و بدیهیات را از سر راه برداریم. بله، این هری استایلز است و مردم سال‌هاست که به معنای واقعی کلمه هر کاری را که او انجام می‌دهد، نوازش می‌کنند.

واقعا نمی دانستم از این لحظه عجیب و زیبا که به طور غیرمنتظره ای جدول زمانی ما را برکت داده بود، چه کنم. مطمئن نبودم که بعداً می‌خواهم هری استایلز روی *من* تف کند یا فقط می‌خواهم او و کریس پاین را ببوسند. (باشه، من قطعاً می‌خواستم آنها را ببوسند.) تنها چیزی که می‌دانستم این بود که پوزخند کوچولو در چهره کاملاً تراشیده شده هالیوود کریس پاین در حالی که او به بالا نگاه می‌کرد. تف زادی هری استایلز باعث شد که به قول خودشان احساس کنم.

پس آره، تف هست یا نه شما چیزی از نظر جنسی، آن است آ از نظر جنسی، تقریباً به طور پیش فرض. که گفت، اگر تف است چیزی که شما دارید، راه های پیچیده تری برای کشف آن در رختخواب وجود دارد – یا مثلاً در یک جشنواره فیلم با همبازی خود در مقابل کل اینترنت.

برای یک چیز، تف یک پیچ خوردگی خیلی غیر معمول نیست. تحقیق از کتاب جاستین لهملر، به من بگو چی میخواهی نشان می دهد که تقریباً 43 درصد از مردان و 35 درصد از زنان در مورد تف کردن هنگام رابطه جنسی خیال پردازی کرده اند.

اگر این شما هستید، لطفاً این دعوتنامه را به عنوان دعوت رسمی خود در نظر بگیرید تا بیهوده‌ترین خیال‌پردازی‌های تف را اجرا کنید—البته با اجماع. در همین حال، اگر کسی به من نیاز داشته باشد، من با خوشحالی از پذیرش واقعیتی که در آن هری استایلز در جشنواره فیلم ونیز به کریس پاین تف نکرده است، امتناع خواهم کرد. آنچه را دیدیم دیدیم و هوا گرم بود.منبع

حتی اگر اهل تف کردن نباشید، مثلاً به عنوان یک پیچ خوردگی، شانس وجود دارد بسیار بالا، هنوز هم به هر طریقی به بسیاری از تجربیات جنسی شما راه پیدا می کند. مثلاً اگر به معنای واقعی کلمه دهان کسی درگیر هر کاری است که شما انجام می دهید. همانطور که Zachary Zane، مقاله نویس جنسی و متخصص جنسی Momentum Intimacy، اشاره می کند، اغلب به عنوان روان کننده نیز استفاده می شود. (البته، اگر روغن کاری همان چیزی است که به دنبال آن هستید، روغن واقعی همیشه دوست شماست، هرگز فراموش نکنید.)