SoulCycle At-Home Bike SoulCycle At-Home SoulCycle at-Home Bike SoulCycle at-Home SoulCycle at-Home Bike SoulCycle at-Home Soul Cycle at-Home Bike Black Friday 2022: امتیاز تخفیف 600 دلاری دریافت کنید

اعتدال

دوچرخه داخلی اکنون زیر 2000 دلار فروخته می شود که بدیهی است که اینطور نیست ارزان اما این بدان معناست که هزینه کمتری برای عضویت در استودیو یا کلاس های حضوری خواهید داشت. و اگر دور از استودیو زندگی می کنید، این یک راه عالی برای دسترسی به تمام مزایا بدون نیاز به ترک شهر (یا اتاق نشیمن) است. تخفیف 600 دلاری برای دوچرخه خانگی SoulCycle اکنون تا 14 دسامبر ادامه دارد، بنابراین زمان مناسبی برای هدیه دادن آن به یکی از عزیزان وسواس روح است که سواری های درون استودیویی را از دست داده است. و از آنجایی که 1900 دلار کمترین قیمتی است که دوچرخه تا به حال داشته است، اگر به فکر سرمایه گذاری روی دوچرخه ورزشی برای خانه خود هستید، زمان بسیار خوبی برای خرید برای خودتان است.

SoulCycle که مورد علاقه افراد مشهوری از جمله ونسا هاجنز، بکهام‌ها و لوسی لیو است، یک تجربه تناسب اندام گروهی دوچرخه‌سواری سرپوشیده ایجاد می‌کند که فکر می‌کنید نمی‌توان آن را تکرار کرد. خوب، دوباره فکر کنید – نیروگاه دوچرخه‌سواری داخلی دوچرخه خانگی خود را همراه با Equinox در سال 2020 روانه بازار کرد و در حال حاضر با قیمت 1900 دلار به فروش می‌رسد. این یک 600 دلار کامل از برچسب قیمت اصلی است که من هستم مطمئن اراده کیف پول و *روح* خود را (نتوانستم جلوی خودم را بگیرم) بسیار شاد کن.

دوچرخه مشکی مات براق دارای یک صندلی راحت و مطمئن است و می توانید با گیره های Look Delta یا SPD به آن گیره دهید. صفحه نمایش لمسی با وضوح بالا و مقاوم در برابر تعریق با یک سیستم صوتی داخلی غوطه ور همراه شده است که به شما امکان می دهد در لیست پخش پر انرژی هر کلاس گم شوید (بدون نیاز به هدفون!). به علاوه، با عضویت در برنامه Equinox+، به انواع مختلف محتوای سلامت، تندرستی و تناسب اندام از یوگا گرفته تا رقص کاردیو، مدیتیشن، و حتی کلاس‌های دویدن هدایت‌شده دسترسی نامحدودی خواهید داشت. خود این برنامه در صفحه نمایش دوچرخه شما تعبیه شده است و می توانید آن را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید تا هر کجا که می روید کلاس های آموزشی را با شما همراهی کند.

دوچرخه SoulCycle در خانه

equinoxplus.com

2500.00 دلار

1,900.00 دلار (24٪ تخفیف)

هر وقت تونستی این را بگیر! این یک هدیه تعطیلات عالی برای شما خواهد بود. <3منبع