Shopbop Beauty به تازگی با مجموعه ای از برندهای درجه یک راه اندازی شد

بنابراین انتظار دارید با چه برندهای زیبایی در Shopbop روبرو شوید؟ در حوزه مراقبت از پوست، محصولات با رتبه برتر دکتر باربارا استورم، جوانا وارگاس، دکتر لورتا و آگوستینوس بادر را خواهید یافت. در فضای مراقبت از مو، شامپوها، نرم‌کننده‌ها و درمان‌های مفیدی مانند Briogeo، Ouai و Olaplex را خواهید دید. و سپس مقدار زیادی پاک کننده و اسکراب بدن مجلل از کاستا برزیل، در کنار آرایش از Laura Mercier، Uoma Beauty، Kevyn Aucoin و Mented وجود دارد.

تعدادی از موارد دلخواه ما را در زیر بررسی کنید، سپس برای بررسی راه اندازی کامل به اینجا بروید.

مراقبت از پوست

آرایش

مراقبت از مو

منبع

Shopbop به راحتی یکی از مقاصد خرید مورد علاقه ما است – مجموعه برچسب های آن شامل طراحان بالا و پایین می شود، سرمقاله های مد آن الهام زیادی را ارائه می دهند، و همیشه یک برچسب جدید وجود دارد که قبل از انبوه شدن آن کشف کنید. انتظار داشته باشید که در مورد Shopbop Beauty نیز همین احساس را داشته باشید که در 3 اکتبر راه اندازی می شود و از مجموعه ای از مارک های بررسی شده در سراسر پوست، آرایش، مراقبت از مو، و ابزارهای زیبایی در سایت و برنامه خرده فروش استقبال می کند.

استفانی رابرسون، مدیر بازرگانی شاپ باپ می گوید: “ما رابطه مکمل بین مد و زیبایی را به عنوان یک جفت ضروری برای هر ظاهر منحصر به فردی می بینیم.” این خرده‌فروش، که یارانه‌ای از آمازون است، اولین کسی نیست – و نه آخرین خواهد بود – که برندهای زیبایی را وارد عرصه مد می‌کند، اما در خرید ظاهر سر تا پا و داشتن آن چیزی رضایت‌بخش است. در عرض چند روز به درب منزل شما می رسند. رابرسون می‌گوید: «راه‌اندازی زیبایی یک گسترش طبیعی برای ارائه مد فعلی ما است، زیرا ما به طور مداوم به دنبال فرصت‌هایی برای الهام بخشیدن به سبک شخصی مشتری‌مان و تجلیل از ابراز وجودمان هستیم». این بدان معنی است که دفعه بعد که برای یک لباس مهمانی Kika Vargas خرید کردید یا به دنبال یک بافتنی دریایی تکه تکه برای پوشیدن در محل کار هستید، می توانید موهای و آرایش مورد نیاز خود را نیز پیدا کنید.