Shadow and Bone’ Season 2 Ending Explained: What Happened?

تولیا، تامار، نادیا و مال با هم سوار کشتی پرنده می شوند و نیکولای به طور رسمی کرونومتر خود و نام استورمهند را به مال منتقل می کند. او سعی می‌کند تا به مقابله بپردازد و می‌گوید که احساس نمی‌کند می‌تواند کاپیتان باشد. نیکولای می گوید که او در واقع لازم نیست کاپیتان باشد، بلکه فقط باید نقشی را با تولیا بازی کند و تامار هدایت ولکولنی را بر عهده بگیرد. همانطور که اینج نیز به کشتی می پرد، تولیا دست او را می گیرد که به چیزی ممکن بین آن دو اشاره می کند.

داوید لوکاچ//نتفلیکس

حتی اگر برای بازگشت بزرگ باید بیش از یک سال صبر کنیم سایه و استخوان در صفحه نمایش ما، صادقانه آنقدر طول نکشید که همه چیز را تمام کنیم. اما با وجود همه این شخصیت‌های کاملاً جدید، نقاط داستانی مختلف و لحظات دلخراش مختلف، می‌توان گفت که ممکن است یک یا دو لحظه مهم را هنگام تماشای فینال بزرگ فصل 2 از دست داده باشید. خوشبختانه، ما شکست بزرگی را داریم که به دنبال آن هستید، در صورتی که تماشای مجدد خیلی دردناک باشد – بسته به اینکه چه اتفاقی برای شخصیت مورد علاقه شما افتاده است – یا اگر در حال تلاش هستید تا بفهمید که در فصل 3 چه اتفاقی قرار است بیفتد!

خوشبختانه آنها آن را در قسمت 7 به پایان نرساندند وگرنه همه ما به دفاتر نتفلیکس هجوم می‌آوریم تا بفهمیم بعداً چه اتفاقی می‌افتد! پایان فصل 2 بلافاصله پس از گسترش Fold و همه در کمین به همه چیز می پردازد. همانطور که همه شخصیت های مورد علاقه ما شروع به دور هم جمع شدن می کنند، Fold همچنان قدرت را به دست می گیرد.

سایه و استخوان ل تا آر لوئیس تان در نقش تولیا، فردی کارتر در نقش کاز بریکر، پاتریک گیبسون در نقش نیکولای، آنا لئونگ بروفی در نقش تامار، کیت جوان در نقش جسپر فاهی، جوانا مک‌گیبون در نقش نادیا ژابین، آلیستر نواچوکو در نقش آدریک ژابین در قسمت 208 and bone cr دیوید lukácsnetflix © 2023

آلینا با مال ملاقات می کند و او به او اعتراف می کند که اکنون که بازگشته است دیگر ارتباط “شمال واقعی” خود را با او احساس نمی کند. او شروع به این سؤال می کند که آیا آنها واقعاً یکدیگر را دوست دارند یا نه یا اینکه این نسل خونی او و قدرت پرنده آتشین است که آنها را در ابتدا گرد هم آورده است.

سایه و استخوان l تا r jessie mei li در نقش آلینا استارکوف، آرچی رنو در نقش مالین اورتسف در قسمت 208 Shadow and Bone cr دیوید lukácsnetflix © 2023

نتفلیکس

الان همه خوبن؟!

نتفلیکس

آلینا و مال یک بار دیگر با هم صحبت می‌کنند و او موقعیت خاصی را به او می‌گوید که ممکن است برای او مناسب باشد، زیرا او به دنبال فرصتی جدید است. اگرچه در ابتدا مردد می شود زیرا به نظر می رسد این ایده نیکولای بوده است، اما متوجه می شود که این ممکن است آنها را به همدیگر بازگرداند و از این فرصت استفاده می کند تا شخصی خصوصی شود.

کیریگان می‌گوید که در یک نقطه او باور داشت که می‌تواند آن را کنترل کند و به زمانی فکر می‌کند که او و آلینا یک بوسه را به اشتراک گذاشتند. آلینا که می‌دانست حواسش پرت است، با شمشیر نشاینیر او را می‌کوبد. او به او می گوید: “بدون من، بدان که آنها به دنبال تو خواهند آمد.” می گوید: «بگذارید بیایند» و شمشیر را بیرون می آورد. کیریگان در آخرین لحظات خود از او می خواهد مطمئن شود که چیزی از او باقی نمانده است. کیریگان می میرد و هیولاهای سایه نیز اکنون که او رفته است ناپدید می شوند.

نینا در دروازه جهنم بازگشته و سعی می کند عفو رسمی ماتیاس را ارائه کند اما خیلی دیر شده است. ماتیاس در ابتدا مجبور می شود با دو گرگ گرسنه بجنگد، اما وقتی آنها دنبال یکدیگر نمی روند، چند نگهبان وارد می شوند و او آنها را یکی یکی پایین می آورد. قبل از اینکه او را به زندان برگردانند، نینا را می‌بیند و می‌شنود و سعی می‌کند به دنبال او برود در حالی که نگهبانان همچنان او را پشت میله‌ها عقب می‌رانند. در کتردام، کاز باشگاه کلاغ را دوباره باز کرده است و قرار است همه چیز را دوباره با ثروت جدیدش درست کند. او دوباره با جسپر، ویلند و نینا متحد می شود و به آنها می گوید که پیشنهاد جدیدی برای پردرآمدترین شغلی که آنها تا به حال خواهند پذیرفت دریافت کرده است.

shadow and bone calahan skogman در نقش ماتیاس در قسمت 208 Shadow and Bone cr توسط نتفلیکس © 2023

در همان لحظه می بینیم که یکی از مهمانان تاج گذاری چیزی می گیرد و بلافاصله بلند می شود. او از توانایی‌های دلخراش و قدرت جوردا پارم برای کشتن مهمانان استفاده می‌کند، اما آلینا با استفاده از احضار سایه، او را به دو نیم می‌کند. در ابتدا، آلینا از اتفاقی که افتاده متعجب به نظر می رسد، اما این قسمت به سیاهی محو می شود، زیرا به نظر می رسد که او چهره کمی شادمانه دارد.

تصویر ثابت تولید سایه و استخوان

نتفلیکس

پس الان همه خوبن؟!

نینا به کاز می گوید که حاضر نیست با خوشحالی از او دست بکشد و ماتیاس را می بینیم که از پکا می خواهد که او را دوباره در دعواها قرار دهد. در همین حال، جنیا به آشپزخانه ای که آخرین بار دیوید را در آنجا دیده بود برمی گردد، اما هیچ نشانه ای از زنده ماندن او نمی بیند. همانطور که او از میان وسایل او می گذرد، یک یاقوت و طرحی برای یک حلقه پیدا می کند که نشان می دهد او قصد داشته از او خواستگاری کند و او برای عشق او عزادار است.

نینا به کار برای بازگرداندن مال ادامه می دهد و متوجه می شود که چیزی او را از بازگشت باز می دارد. آلینا سعی می کند با او صحبت کند تا به او یادآوری کند که پیش او برگردد و در ناامیدی تصمیم می گیرد با وجود هشدارهای بغرا از مرزوست استفاده کند. آنها موفق هستند، اما نینا و مال به آلینا گیج نگاه می کنند که چگونه ممکن است.

Shadow and Bone l to r jessie mei li در نقش آلینا استارکوف، دانیل گالیگان در نقش نینا زنیک، آرچی رنو در نقش مالین اورتسف در قسمت 208 Shadow and Bone cr به لطف نتفلیکس © 2023

نیکولای قرار است تاج و تخت را به دست بگیرد و با یکی از مشاورانش صحبت کند، که به او هشدار می دهد که تعیین تاجگذاری برای همان روز با هرینگکالا برای روابط راوکا با فجردن ها خوب نیست. هنگامی که او دوباره تنها می ماند، نیکولای متوجه می شود که از نظر فیزیکی مشکلی برای او وجود دارد. او در آینه نگاه می‌کند و خودش را نمی‌بیند، بلکه یک دیو سایه‌ای است که باعث سردرگمی او شده است. پس از آن، او به دیدار آلینا می رود که او نیز برای تاج گذاری بزرگ به همراه زویا و جنیا که مشخص می شود اسکورت او هستند، آماده می شود.

پس الان همه چیز خوبه، نه؟!

در اینجا خلاصه نهایی از سایه و استخوانپایان فصل 2

مال! تاریکی! آلینا! من به پاسخ نیاز دارم!

همه دور جسد کیریگان جمع می‌شوند تا آن‌طور که او خواسته بود، رسماً آن را بسوزانند. نیکولای خاطرنشان می کند که این شروع جدیدی برای راوکا و کل جهان است، حتی اگر به معنای دشمنان جدید باشد.

سایه و استخوان ل تا آر دنیل گالیگان در نقش نینا زنیک، دیزی سر در نقش گنیا صفین، فردی کارتر در نقش کاز برکر، جک وولف در نقش ویلان، جسی می لی در نقش آلینا استارکوف، سوجایا داسگوپتا در نقش زویا نازیالنسکی، آمیتا سومان در نقش اینج‌هافا در نقش جسپر فیهی، بن بارنز در نقش تاریکی در قسمت 208 Shadow and Bone Cr توسط نتفلیکس © 2023

داوید لوکاچ//نتفلیکس

خوب… نه دقیقا. زمانی که نیکولای رسماً به عنوان پادشاه تاجگذاری می‌کند، کاز فاش می‌کند که کار جدید کلاغ شامل تلاش برای از بین بردن دارویی به نام جوردا پارم است که می‌تواند به گریشا قدرت بی‌شماری بدهد. Fjerdens مردی را که آن را ایجاد کرده است دستگیر کرده اند، که باعث نگرانی می شود که آنها می توانند از آن علیه راوکا و هر کسی که به عنوان تهدید می بینند استفاده کنند.

در حالی که به داخل فولد راه می‌رفت، کاز عصایش را به نیکولای که اخیراً مجروح شده بود می‌دهد، در حالی که تویا به همه نشان می‌دهد که مال پرنده آتش است. (در حالی که از جسپر می خواهد برود، “متاسفم. گفتی مال پرنده است؟”) با این حال، وقتی خدمه نزدیک تر می شوند، سایه ها یکی یکی شروع به حمله به آنها می کنند. متأسفانه برای آنها، آنها شمشیر نشینیر را ندارند، که به آنها کمک می کند تا برای همیشه آنها را بکشند، همانطور که اینج برای کمک به آلینا، زویا و نینا که همچنین با مال و کیریگان هستند، دارد.

نه واقعا…حتی با از بین رفتن Fold، هنوز یک هیولای سایه با گروه دیگر باقی مانده است، بنابراین آنها هنوز به نوعی برای زندگی خود می جنگند. از آنجایی که سایه ها به Kirigan و نه Fold متصل هستند، به طور کامل ناپدید نمی شوند. چند نفر دیگر در واقع ظاهر می شوند و شروع به حمله به اینج و زویا می کنند که آنها را با قدرت شمشیر از بین می برند.

نینا بالاخره از خواب بیدار می شود و به سمت مال می رود. او سعی می کند او را برگرداند، اما مدتی می گذرد، و متوجه می شود که چیزی او را به سمت دیگر نگه می دارد. کیریگان می‌گوید که آلینا اکنون فداکاری را می‌داند و او پاسخ می‌دهد: «فراتر از هر چیزی که تا به حال می‌دانی».

نتفلیکس

صبر کن بعدش چی میشه؟!

نتفلیکس

همه گروه‌ها دوباره با یکدیگر متحد می‌شوند و سعی می‌کنند تمام اتفاقات رخ داده، از جمله مواردی که از دست داده‌اند را پردازش کنند. نیکولای از کمک کلاغ‌ها تشکر می‌کند و جسپر پیشنهاد می‌کند که ماجراجویی‌های آن‌ها به یک داستان بزرگ تبدیل شود (تکان دادن سر به یک داستان احتمالی شش کلاغ اسپین آف).

نتفلیکس

آیا همه آنها راه خود را می روند؟

کاز و اینج در نهایت لحظاتی با هم تنها می شوند و او فاش می کند که نینا و ماتیاس عفو دریافت کرده اند. او همچنین اعتراف می کند که به دنبال خانواده او بوده است و به او سرنخی می دهد که به او کمک می کند آنها را پیدا کند. بعد از اینکه آنها کمی بیشتر در مورد برادرش صحبت می کنند، اینج از او سوال می کند که آیا وقتی آنها را مسموم کردند خواب دیگری دیده است یا خیر. او نمی پذیرد که او نیز در مورد آنها خواب دیده است، اما از او می خواهد که در کتردام بماند. او خاطرنشان می کند که در حال حاضر نمی تواند زیرا ترس هراسی او آنها را از با هم بودن فیزیکی باز می دارد. اینج میگه من تو رو بدون زره دارم کاز برکر یا اصلا نخواهم داشت.

Shadow and Bone l to r Freddy Carter در نقش Kaz Brekker، Amita Suman در نقش اینج غافا در قسمت 208 Shadow and Bone cr توسط نتفلیکس © 2023

نتفلیکس

با وجود اینکه او نزدیک به مرگ است، کرگیان به آلینا می گوید که اگرچه ممکن است همه را از فولد نجات داده باشد، اما به این معنی نیست که او لزوماً جهان را به طور کلی نجات داده است. او به او می گوید: “دنیا به یک قدیس برای محافظت از آن نیاز ندارد، آلینا. به یک هیولا نیاز دارد.” کیریگان اشاره می کند که بدون او، هیچ چیزی برای متعادل کردن توانایی های سبک او وجود نخواهد داشت و از او می خواهد که “اجازه دهید نفرت این دنیا را تحمل کنم.”

سایه و استخوان l تا آر بن بارنز در نقش تاریکی، جسی می لی در نقش آلینا استارکوف در قسمت 208 سایه و استخوان با حسن نیت از نتفلیکس © 2023

آلینا اشاره می کند که نفرت فقط به دلیل انتخاب هایی که او انجام داده بود وجود دارد، اما او می گوید که به مرور زمان، او نیز باید تصمیمات بزرگی بگیرد. ناگهان یک هیولای سایه از کیریگان بیرون می آید و سعی می کند به دنبال آلینا برود. او سعی می کند جلوی آن را بگیرد و نشان می دهد که دیگر کنترل آنها را در دست ندارد و در این روند پایین کشیده می شود. در عوض، Inej از شمشیر استفاده می کند تا آن را برای همیشه پایین بیاورد.

مال که نزدیک به مرگ است، از آلینا می خواهد که از توانایی Firebird خود برای از بین بردن Fold یک بار برای همیشه استفاده کند. آلینا نینا را می خواهد که در مسابقه بزرگ شکست خورده بود، اما او پاسخی نمی دهد. مال تیغه خود را به آلینا می دهد و او از آن برای گرفتن جان او و تقویت قدرت او استفاده می کند. کیریگان حتی تحت تأثیر قدرت او قرار می گیرد زیرا از شر تمام کارهای او خلاص می شود.

shadow and bone قسمت 208 shadow and bone cr توسط نتفلیکس © 2023

حدس شما به خوبی حدس ما است! از آنجایی که سریال هنوز برای فصل سوم تمدید نشده است، ما همچنان منتظر اطلاعاتی در مورد آینده سریال هستیم. حداقل ما همیشه می توانیم کتاب ها را بخوانیم تا بیشتر بدانیم!منبع