Rolled Bob ساده ترین هک برای حجم جدی است

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

حیله؟ مثل همیشه، بسیاری از کارها به یافتن ابزارهای مناسب برای کار بستگی دارد. در این مورد، این به معنای از بین بردن برس داغ است، زیرا استفاده از یک برس سنگین را از سبک خارج می کند و کار سختی را برای شما انجام می دهد. یکی ندارید؟ نگران نباشید – یک سشوار و یک برس گرد می توانند همین اثر را ایجاد کنند.

محتوای اینستاگرام

جیمز ارنشاو، آرایشگر حرفه‌ای مو، که ظاهری را ایجاد کرد که توجه ما را در اینستاگرام جلب کرد و ما را در این مدل فروخت، توضیح می‌دهد: «باب رول شده یک ظاهر کلاسیک دهه 90 با پیچ و تاب است. او می‌گوید: «برای موهای نازک عالی است که آن‌ها را بسیار ضخیم‌تر نشان می‌دهند»، به خاطر قدرتی که یک سشوار خوب می‌تواند به آن اضافه کند.

جیمز توضیح می‌دهد که در مورد پایه، «این یک برش ساده و صاف است، اما زیر خط فک غلت می‌خورد تا انحنای نرمی به آن بدهد که حس کمی جذاب‌تر به آن می‌دهد». بهترین ابزار برای بازسازی این برس داغ است. من افزایش GHD را توصیه می کنم. منحنی را اضافه می کند، اما به روشی نرم و سشوار.

اگر می خواهید بدون از دست دادن اینچ موهای خود را با هم ترکیب کنید، یک جهت وجود دارد که حرفه ای ها همیشه شما را به آن راهنمایی می کنند: طراحی ظاهر. این در مورد باب رول شده ای که برای نگرش دهه 90 سنگین است، اما نیاز به پیرایش صفر دارد، صادق است. این بدان معناست که شما می توانید به راحتی آن را از راحتی خانه خود ایجاد کنید.

این ترکیبی از تمام سبک‌هایی است که اخیراً عاشق آن‌ها بوده‌ایم: سوپر مدل سشوار، فیلم‌های دهه ۷۰ فارا فاوست، ریچل تنومند و البته باب کلاسیک بلانت. و حتی بهتر از آن، مقداری حجم بسیار زیاد را با یک روکش براق، پر زرق و برق، ترکیب می‌کند که می‌توانیم به درستی از پس آن برآییم.

بهترین تکه؟ زیبایی امتحان کردن یک تکنیک ظاهری جدید این است که هیچ تعهدی وجود ندارد. درعوض، می تواند حال و هوای ظاهر شما را تغییر دهد تا زمانی که آن را بشویید و دوباره بروید. با این حال، این یکی از مواردی است که ما با خوشحالی در تکرار آن می پوشیم.

منبع