Raquel Leviss به طور ناگهانی آماده است تا در مورد اسکاندولال صحبت کند

فیلمبرداری برای قوانین پمپ واندرپمپ فصل دهم فصل دهم در حال برگزاری است، جایی که اسکاندوالی که سریال را دوباره به تلویزیونی که باید تماشا کنید، محور اصلی آن خواهد بود. اما راکل لویس، که بدون اطلاع آریانا مدیکس – دوست دختر نزدیک به یک دهه‌اش و دوست نزدیکش – با همبازی‌اش تام سندووال رابطه نامشروع داشت، تصمیم گرفت اولین مصاحبه‌اش را درباره این رسوایی در انجمنی به مراتب کمتر شیک انجام دهد.

این TMZ بود، نه براوو، که روز چهارشنبه با لویس در خارج از سالن ناخن در والی ویلج، کالیفرنیا، صحبت کرد. ستاره رئالیتی با پوشیدن یک هودی، اعتراف کرد که این اتفاق “کمی خشن بوده است، اما من در آنجا آویزان هستم.”

لویس با توجه به “زخم دائمی” روی ابرویش اصرار کرد: “اسکینا می داند که آن شب چه اتفاقی افتاده است.”

در طول گفتگوی تقریباً پنج دقیقه‌ای، لویس به چندین مورد از تکان‌دهنده‌ترین تحولاتی که از زمانی که TMZ خبر فریب او و سندووال را منتشر کرد، پرداخت – از جمله جایی که او با مدیکس، که اخیراً یک فیلم Lifetime رزرو کرده است، ایستاده است. لویس قبل از اینکه از افشای دقیق سخنان خود امتناع کند، گفت: «من به خاطر پیامک از او عذرخواهی کردم، اما او آن را خیلی خوب دریافت نکرد.

سپس موضوع رابطه فعلی لویس با سندووال بود که با انتشار بیانیه ای از «همه» عذرخواهی کرد. [he’s] صدمه دیده است،» چند روز پس از انتشار اخبار. لویس گفت: “من نمی دانم رابطه ما قرار است به کجا برسد.” ما فقط به نوعی در تلاش هستیم تا از این چند مرحله بعدی عبور کنیم و سعی می کنیم، می دانید، جبران کنیم، صدای همه را بشنویم. او به این نتیجه رسید که در حالی که آنها به چیزها «برچسب نمی زنند»، «فعلاً استراحت می کنند».منبع

او همچنین اعتراف کرد که همبازی اش شیانا شی، که گفته می شود پس از اطلاع از این رابطه، به صورت لویس مشت زده است. گفته می‌شود که لویس برای او حکم منع کرده است. شای این واقعه را از طریق وکیل خود نعما رحمانی که در 9 مارس به صفحه شش گفت: «تمام این پرونده ساختگی یک دروغگو و یک کلاهبردار شناخته شده است که به همه نزدیکانش خیانت کرده است، تکذیب کرد. Scheana هرگز ریچل را مشت نکرد. (براساس گزارش ها، راشل نام قانونی راکل است، همانطور که هم در اسناد قانونی و هم در عکس سالنامه دبیرستانی که ظاهراً ظاهر شده است، ذکر شده است.)