Plazacore Trend 2023 – چیست و چگونه به نظر برسید

خوشبختانه برای هرکسی که می‌خواهد در این فصل به Plazacore متمایل شود، این تنها تأثیرگذاران TikTok نیستند که Eloise را کانالیزه می‌کنند: همه مارک‌ها و طراحان مد مورد علاقه شما – از مقرون‌به‌صرفه گرفته تا پرفروش‌تر – توجه دارند. پس ادامه دهید، به کمد مادربزرگتان برای خرید توئید قدیمی او حمله کنید، آن مرواریدها را بگیرید و یقه پیتر پن را در آغوش بگیرید. این روند به طور رسمی در همه جا وجود دارد.

زمان برای به دست آوردن ~ ظاهر ~ است

Eloquii Bold Tweed Blazer
Eloquii Bold Tweed Blazer
شورت شطرنجی زارا
پاپیون مخملی جنیفر بهر
بلیزر اسکوبا کریستال آمریکایی خوب
بلیزر اسکوبا کریستال آمریکایی خوب
بلوز پاپیونی شیفون Eloquii
بلوز پاپیونی شیفون Eloquii
سلکی لباس پف دار
ژاکت ری اونا اسلوچی
ژاکت Ollie Home Home Hill
ژاکت Ollie Home Home Hill
ژاکت لیدی جی کرو لوئیزا
ژاکت لیدی جی کرو لوئیزا
هد شات مگی گریسولد

مگی گریسولد (او) یکی از ویراستاران مد است جهان شهری و نویسنده و ویراستار مستقل مستقر در لس آنجلس، که همه چیز را از جدیدترین موارد ضروری کمد لباس گرفته تا روندهای طراحی داخلی پوشش می دهد. همراه با جهان شهری، می توانید کار او را پیدا کنید اپرا دیلی، StyleCaster، تندرستی بانوان، و خلاصه خانه، درمیان دیگران. او یکی از طرفداران پر و پا قرص (بخوانید: به طرز مضحکی) کمدی کمدی دهه 90 است فریزر، همه چیز شکسپیر و یک رمان عاشقانه خوب YA. او را در اینستاگرام دنبال کنید.

منبع

با توجه به اینکه Plazacore یک “زیبایی” کامل است، اما محیط شما نیز می تواند نقشی داشته باشد. اینفلوئنسرها (مانند @prettylittlefawn و @thesandraduran در TikTok) حتی تا حد تولید محتوا پیش می روند در هتل معروف (!) البته، به همین راحتی می‌توانید با کمک یک صفحه سبز یا با ورود به لابی هتل بوگی که نزدیک‌ترین شماست، حال و هوای ایجاد کنید—اما ویدیوها قطعاً سرگرم‌کننده هستند.

دوسلدورف، آلمان 06 فوریه یک مدل موی دم اسبی کم حباب، یک گیره موی پاپیونی مشکی توسط شانل و یک کیف سیاه و سفید در کنار شانل به عنوان جزئیاتی از اینفلوئنسر گیتا بانکو در طول تیراندازی استایل خیابانی در 6 فوریه 2021 در دوسلدورف، عکس آلمان توسط streetstyleshootersgetty تصاویر

گتی ایماژ

ویرایشگر مد

گتی

فکر کنید: تعداد زیادی توید، کمان و هدبند مو، یقه‌های معمولی، و شبح‌های کلاسیک. گویی بلر والدورف بار دیگر ملکه سلطنتی Upper East Side است – فقط اکنون او یک کمد لباس کمی به روز شده (در عین حال آماده!) دارد. حتی اگر بزرگترین نبودی دختر شایعه پراکنی مد stan زمانی که این نمایش در ابتدا بیش از 15 سال پیش (!) پخش شد، می توانم به شما اطمینان دهم که این آخرین روند به همان اندازه که می آیند برجسته و شیک است.

پاریس، فرانسه مهمان هفته مد 04 اکتبر با پوشیدن ژاکت سفید و دامن سفید و کفش های پاشنه بلند سیاه و سفید بیرون از نمایشگاه giambattista valli در 04 اکتبر 2021 در پاریس، فرانسه عکس توسط jeremy moellergetty images

در چند سال گذشته، به نظر می‌رسد که TikTok بیشتر از باند فرودگاه‌ها در دنیای مد تأثیر داشته است – به‌ویژه وقتی در مورد گرایش‌های خاص صحبت می‌کنیم. مورد اصلی: Plazacore. با الهام از شخصیت نمادین کتاب کودکان، الویز (که در هتل پلازا در نیویورک، obvi زندگی می کند)، این گرایش پیشگام، فیدهای ما را فرا گرفته است.