Outlander فصل 7: همه چیزهایی که تاکنون می دانیم

در 11 اکتبر 2022، استارز خبرهای مهمی را برای انتخاب بازیگران اعلام کرد: «طرفداران وفادار متوجه خواهند شد که گراهام مک‌تاویش در نقش «دوگال مک‌کنزی»، عموی جیمی که درست قبل از نبرد کالودن او را کشته است، و نل هادسون در نقش «لاگهیر فریزر»، نقش جیمی را بازی می‌کند. همسر سابق و مادر مارسالی؛ استیون کری در نقش «ایان موری پیر»، پدر یانگ یان و برادر شوهر جیمی؛ اندرو ویپ در نقش «برایان فریزر» پدر جیمی؛ لیلا برنز در نقش «جوان مک کیمی» خواهر مارسالی و جیمی دختر ناتنی؛ و لوته وربیک در نقش «جیلیس دانکن»، دوست سابق کلر که تبدیل به دشمن شد و همسفر زمان از دهه 1960.

چندین بازیگر جدید برای فصل هفتم به بازیگران می‌پیوندند، از جمله گلوریا اوبیانیو در نقش «مرسی وودکاک»، یک زن سیاه‌پوست آزاد که سختی‌های زندگی در آمریکای مستعمره‌ای را طی می‌کند. راد هالت در نقش «بندیکت آرنولد»، سرباز بدنام انقلابی که تبدیل به یک خائن شد. کریس فولتون در نقش «راب کامرون»، آشنای جدید راجر و برایانا. دیارمید مورتاگ در نقش «باک مک‌کنزی»، پسر نامشروع دوگال مک‌کنزی و جیلیس دانکن، و جد راجر، نقشی که قبلاً توسط گراهام مک‌تاویش در فصل پنجم بازی شده بود، و کریستین آترتون در نقش «جنی موری»، خواهر جیمی و یک یانگ ایان. این نقش توسط لورا دانلی در فصل اول تا سوم ابداع شد.

فصل هفتم براساس کتاب هفتم (از نه) در بیگانه سلسله، پژواک در استخوان. اگر کتاب‌ها را نخوانده‌اید – و سریال کمی از آنها منحرف می‌شود – نمی‌گویم چه اتفاقی می‌افتد، اما اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید، می‌توانید در این مورد بیشتر بخوانید.

اعضای جدید بازیگران چطور؟

Caitriona Balfe، Sam Heughan، Sophie Skelton و Richard Rankin همگی باز خواهند گشت.

در اواخر آوریل، Caitriona Balfe گفت زرق و برق فیلمبرداری در فصل جدید «واقعاً خوب بوده است. ما تقریباً با اولین بلوک قسمت‌ها به پایان رسیده‌ایم، اما واقعاً سرگرم‌کننده بود.»

فصل 7 چند قسمت است؟

در 5 می، استارز اعلام کرد که چارلز واندروارت در نقش پسر جیمی فریزر، ویلیام رنسوم، ایفای نقش خواهد کرد. او پسر مخفی جیمی است (البته جیمی می داند) و توسط ناپدری اش، لرد جان گری (دیوید بری)، که آخرین بار در فصل ششم ظاهر شد، بزرگ شده است. ویلیام نهمین ارل الزمر است. در این بیانیه مطبوعاتی، او «پر از غیرت و اشتیاق میهن پرستانه وارد ویلمینگتون خواهد شد تا به ارتش بریتانیا بپیوندد و به پایان دادن به تنش های فزاینده در مستعمرات آمریکا کمک کند. همانطور که طرفداران ممکن است از فصل سوم به یاد بیاورند، ویلیام در واقع پسر بیولوژیکی جیمی فریزر است، اگرچه او حقیقت والدین خود را نمی داند. در ظاهر، ویلیام رانسوم یک اشراف مودب است، اما جوشیدن زیر سطح، آتش هایلندر است.»

خیلی بیشتر از فصل ششم که مطمئناً می دانیم. Starz PR تایید شد زرق و برق که 16 قسمت فوق العاده خواهد بود. این بزرگترین از فصل اول (همچنین 16 قسمت) است، اما حتی آن نیز به دو قسمت تقسیم شد که طی سال های 2014-2015 پخش شد.

فصل جدید بر اساس کدام کتاب است؟

چارلز واندروارت در فصل هفتم سریال، ویلیام رنسوم، پسر جیمی فریزر بازی خواهد کرد. بیگانه.

رابرت ویلسونمنبع