Never Have I Ever فصل 4: همه چیزهایی که می دانیم

چه کسی برمی گردد و چه کسی به بازیگران می پیوندد؟

در این کلیپ، ما می آموزیم که اتان یک “پسر بد در حال سوختن” است که توسط مایکل چیمینو به تصویر کشیده شده است. همانطور که راماکریشنان در این ویدئو می گوید، “لعنتی، دیوی کارش را برای او قطع می کند.”

منبع

کی خواهد شد هرگز من هرگز فصل 4 خارج می شود؟

خود دیوی، Maitreyi Ramakrishnan، یادداشت شیرینی را همراه با ویدئویی از تماس در اینستاگرام منتشر کرد که با رزرو رسمی این قسمت، زندگی او را تغییر داد. او قول داد که قسمت های آخر را «همه چیز» بدهد تا طرفداران را «مبلور» کند.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این فقط در: هرگز من هرگز فصل 4 آخرین تعظیم نمایش خواهد بود. درست است، کمدی بلوغ نتفلیکس درباره دیوی، دبیرستانی که با هر دو پا به دوران نوجوانی می‌پرد، برای فصل چهارم تمدید شده است… این فصل نیز آخرین فصل آن خواهد بود.

در حالی که ما تاریخی برای فصل آخر نداریم، اما می دانیم که در سال 2023 منتشر خواهد شد.

علیرغم فارغ التحصیلی، پکستون (دارن بارنت) برای فصل آخر سریال بازخواهد گشت هرگز من هرگز همراه با همکار عاشق دیوی، بن گراس (جارن لویسون). با این حال، به نظر می رسد که این مثلث عشق در شرف تبدیل شدن به یک مربع عشق است. در یک ویدیوی جدید که در رویداد Tudum نتفلیکس در 24 سپتامبر به اشتراک گذاشته شد، هرگز من هرگز “قلب‌باز جدید شرمون اوکس های” را معرفی کرد.

Maitreyi Ramakrishnan، بازیگر نقش Devi، پست کرد که در مجموع 40 قسمت در این سریال وجود خواهد داشت، بنابراین به نظر می رسد فصل سوم و چهارم هر کدام 10 قسمت دارند، درست مانند فصل اول و دوم.

ستاره ها در مورد آن چه گفته اند؟

چند قسمت هست؟

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در 8 مارس 2022، غول استریمینگ اعلام کرد که پس از پخش فصل 3 در تابستان، آخرین دسته از قسمت‌ها در سال 2023 منتشر خواهد شد. خالقان سریال Mindy Kaling و Lang Fisher بیانیه‌ای منتشر کردند و گفتند: “هی کریکت‌ها، ما داریم چند اعلامیه صبحگاهی برای شما دریافت کردم: فصل 3 هرگز من هرگز تابستان امسال رها می شود به علاوه ما به تازگی برای فصل چهارم و آخرین تمدید شده‌ایم که کاملاً در مورد آن هیجان‌زده هستیم. ما نمی توانیم صبر کنیم تا تمام ماجراهای عاشقانه و خنده دار که برای شما در نظر گرفته ایم را فاش کنیم. با تشکر از همه طرفداران ما برای حمایت شما – به خصوص شما #Bevi و #Daxton stans. ما شما رو دوست داریم!”

محتوای اینستاگرام

پس چه چیزی در انتظار دیوی و خدمه اش است؟ در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون می دانیم: