Mariska Hargitay پیام احساسی را در میان “قانون و نظم” دلخراش: اخبار SVU به اشتراک می گذارد

یک نفر نوشت: 30 دقیقه است که اپیزود تمام شده است و من هنوز به طرز زشتی گریه می کنم فقط به تلویزیون خیره می شوم. یکی دیگر از فالوورها پاسخ داد: “از ته قلبم، از شما برای مبارزه برای رولینز برای داشتن پایانی که ما به عنوان بیننده پس از 12 سال لیاقت دیدن آن را داشتیم، سپاسگزارم. آفرین بر شما ❤️.” “دلم برای دیدن رابطه آماندا و اولیویا بر روی صفحه تنگ خواهد شد 😭 سفری که با هم رفته اند تماشای آن بسیار لذت بخش بوده است!” یک فن متفاوت اضافه شد

در حالی که پست صمیمانه ماریسکا می توانست کافی باشد، او تصمیم گرفت آن را یک قدم جلوتر بردارد. اندکی پس از آخرین حضور کلی در قانون و نظم universe، او عکسی از شخصیت هایشان که یکدیگر را محکم در آغوش گرفته اند به اشتراک گذاشت. او عکس ها را شرح داد: “من این یکی را محکم می گیرم. دوستت دارم کیلویی♥️.”

ماریسکا در تصویر جدیدی که قبل از قسمت آخر کلی منتشر شد، یادداشتی احساسی برای احترام به حضور این دو در سریال NBC به اشتراک گذاشت. او در مورد اینکه چقدر از گفتن داستان های جذاب روی صفحه نمایش کوچک با او لذت می برد، صحبت کرد. اما بازیگر نقش اول از فاش کردن این لحظه که چقدر تلخ و شیرین بود نیز ابایی نداشت.

ماریسکا با افزودن هشتگ “#RolliviaForever” و اشاره به شخصیت های مربوطه آنها، اولیویا بنسون و آماندا رولینز، بر غم خود تأکید کرد.

هفته گذشته، قانون و نظم: SVU وقتی کلی گیدیش پس از 12 فصل رسماً این درام را ترک کرد، طرفداران ویران شدند – و آنها تنها نبودند. Mariska Hargitay احساسات آنها را تکرار کرد، زیرا در اینستاگرام هنگام خداحافظی با همبازی قدیمی و دوست نزدیک خود احساساتی شد.

“قانون و نظم: SVU”

علیرغم جدایی غیرمنتظره کلی، پیوند او و ماریسکا مطمئناً خارج از درام رویه ای ادامه خواهد داشت. چه کسی می داند، شاید وقتی نمایش در 5 ژانویه بازمی گردد، به روز رسانی در مورد عملکرد رولینز دریافت کنیم …

منبع

چه زمانی قانون و نظم: SVU طرفداران ماریسکا را دیدند که در شبکه های اجتماعی به دوست دیرینه خود احترام می گذارد، بلافاصله با او احساساتی شدند. بسیاری بلافاصله نظرات خود را بیان کردند.