Maitreyi Ramakrishnan مادربزرگ “بدی” خود را به دلیل ارائه نکات آرایشی به او تمجید می کند

Maitreyi Ramakrishnan برخی از بهترین نکات آرایشی خود را فاش کرد و اینکه چگونه آنها را از مادربزرگ “بد” خود به ارث برده است.

این اولین بار نیست که این بازیگر جزئیاتی در مورد آرایش و مراقبت از پوست خود به اشتراک می گذارد. در طول مصاحبه با خود در سال 2020، راماکریشنان اهمیت پاک کردن آرایش خود را قبل از خواب به اشتراک گذاشت.

او توضیح داد: “من با یک سری تونر و پاک کننده آرایش وارد می شوم، زیرا اگر با آرایشم به خواب بروم، کاملاً از خودم متنفرم، که مسلماً قبلاً اتفاق افتاده است.” «فکر می‌کنم در قرنطینه این کار را بیشتر از کل زندگی‌ام انجام داده‌ام. من از این بابت خجالت می کشم، اما همین است. من انسانم.”منبع

او افزود: «امیدواریم با حرکت رو به جلو، سایر بچه‌های کوچک آسیای جنوبی و بچه‌های رنگین‌پوست این تجربه را داشته باشند، زیرا رنگ‌گرایی بسیار بد است.»

من از مادر و مادربزرگم به خاطر روشی که مرا بزرگ کردند بسیار سپاسگزارم، زیرا به بسیاری از مردم آسیای جنوبی گفته شد که زیر نور خورشید نرو، زیر نور خورشید بازی نکن، زیرا این کار را می‌کنی. تاریک تر است و این چیز بدی است.» او ادامه داد. پدر و مادرم، پدربزرگ و مادربزرگم، هرگز این کار را نکردند.

راماکریشنان در جای دیگری از این ویدئو توضیح داد که چگونه از “امتیاز” کار با هنرمندانی برخوردار است که می توانند سایه ای عالی برای او انتخاب کنند.

این بازیگر 20 ساله اسرار مراقبت از پوست و آرایش خود را در ویدئویی مستند کرد ووگ سه شنبه به اشتراک گذاشته شد راماکریشنان در طول این کلیپ توضیح داد که چگونه اکثر “نکات” آرایش او توسط مادربزرگش به او معرفی شده است.

او گفت: “همیشه تطبیق رنگ به عنوان یک زن رنگین پوست بسیار سخت است.” گاهی اوقات آرایش کردن سخت است. من به این واقعیت کاملاً می‌دانم که از امتیاز هنرمندان آرایشگری برخوردار هستم که واقعاً به من کمک می‌کنند تا همتای خود را پیدا کنم.»

راماکریشنان، که اهل سریلانکایی و کانادایی است، از مادربزرگ و مادرش قدردانی کرد، زیرا آنها از این کلیشه دوری کردند که اگر پوست مردم آسیای جنوبی هنگام بیرون رفتن تیره‌تر شود، «یک چیز بد» است.

“بیشتر نکات آرایشی و هک های آرایش من، همه از مادربزرگم بوده است.” هرگز من هرگز ستاره گفت. «مادبزرگ من بدجنس است. او به من یاد داد که چگونه ابرو را انجام دهم، اهمیت کشیدن خط چشم بالا، نه فقط خط آب پایین را.»