Khloé Kardashian می گوید جشن تولد True بدون درام Tristan Thompson نبود


«خلو کارداشیان» زمانی که به پدر بچه‌اش «تریستان تامپسون» پیشنهاد پرداخت هزینه جشن تولد چهارمین دخترشان «ترو» را داد، یک «متشکرم، اما نه تشکر» کرد. و به نظر می رسد که این دو ارتباط خوبی ندارند.

در فصل 2، قسمت 7 Hulu’s کارداشیان ها، Khloé برای دخترش یک مهمانی با تم «پاستیل» در حیاط خانه‌اش برگزار می‌کند که با بادکنک‌های غول‌پیکر، ایستگاه بافتن مو، دسته‌ای از بچه گربه‌ها، اسلایم، و دسرهای بسیار زیبا کامل می‌شود. طراح خوب آمریکایی آشکارا به مراسمی که برپا کرده افتخار می کند و از دختر تولد با تمام لوازم مهمانی عکس می گیرد.

Khloé با نمایش تصاویر برنامه ریز مهمانی خود Mindy Weiss در تلفن خود، نشان می دهد، “پدرش این گردنبند الماس را برای او گرفته است، و من مثل خدای من هستم” قبل از اینکه توضیح دهد که او فقط به دلیل یک بازی NBA غایب است.

نمی دانم، اگر تریستان [were] امروز اینجا هستم، اگر استرس بیشتری به من اضافه کند. ما خیلی خوب با هم پدر و مادر می‌شویم، اما من تریستان را از قبل از کریسمس شخصاً ندیده‌ام.”

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کریس جنر، مادر Khloé پس از ورود می‌گوید: «بنابراین، من نمی‌دانم که آیا قرار است این را به شما بگویم یا نه. تریستان با من تماس گرفت. و او گفت که به طور خصوصی پیش رفت و از کل مهمانی مراقبت کرد.» Khloé به سادگی پاسخ می دهد: “خیلی خوب است، اما من نمی گذارم این اتفاق بیفتد.” اما کریس اصرار می کند. “شما باید، او خیلی هیجان زده بود که این کار را انجام دهد.” و من خیلی هیجان زده هستم که می توانم همه این کارها را به تنهایی انجام دهم.” پس از یک رفت و برگشت دیگر، هر دو زن با لبخند دور می شوند.

Khloé به دوربین می گوید: «من خیلی سخت کار می کنم تا کارهای مفصلی برای True انجام دهم و به کمک کسی نیاز ندارم. که عالی است و همه چیز، اما من درام را زیر سطح حس می کنم. آیا تریستان با کریس تماس گرفت چون واقعاً می‌خواست پرداخت (فرض می‌کنم به ویس؟) سورپرایز کند یا او و Khloé در اوت هستند؟ چگونه آنها بدون اینکه ماه ها یکدیگر را ببینند با هم والدین می شوند؟ شاید دایه خاموشی را اداره کند، یا به احتمال زیاد، تریستان تا آنجا که می‌توان برنامه‌اش را در نظر گرفت درگیر است، در حالی که Khloé به تنهایی همه چیز را مدیریت می‌کند. که کاملاً نسخه ای از والدین مشترک است … اما باز هم احساس تنش می کنم.

منبع