Khloé Kardashian لباس عروسی کورتنی را دوست نداشت، سبک تراویس بارکر او را یک فاز می نامد – ویدیو را تماشا کنید

این تنها سوال درباره حس مد کورت نبود. «فکر می‌کنی وقتی شروع به دوستی کردم سبکم را تغییر دادم؟ [Travis Barker]؟” کورتنی پرسید که خلو کارداشیان بلافاصله گفت: «بله». وقتی از Khloé پرسیده شد که آیا او اکنون سبک خواهرش را ترجیح می دهد، کمتر مطمئن بود. او گفت: “نمی دانم.” “این بد یا خوب نیست.”

مدتی قبل از اینکه Khloé مدل چتری های جدید خود را با الهام از دهه 70 معرفی کند، این ستاره رئالیتی با خواهر کورتنی کارداشیان برای آخرین قسمت از این سریال روبرو شد. نمایشگاه Vanity Fair تست دروغ سنج… و بیایید بگوییم که او خودداری نکرد. منظورم این است که او در تست پلی گرافی بند آمده است، آیا واقعاً می توان او را به خاطر صادق بودن سرزنش کرد؟

تراویس بارکر و کورتنی کارداشیان در سال 2021.

گتی

می توانید ویدیوی کامل را در اینجا مشاهده کنید:

محتوا

او که توسط کورتنی برای “پاسخ واقعی” تحت فشار قرار گرفته بود، اضافه کرد: “من قبلا سبک شما را دوست داشتم و اکنون نیز سبک شما را دوست دارم، اما فکر می کنم این یک مرحله است و شما به جایی که قلبتان است برمی گردید.”

خلو با دیپلماسی پاسخ داد: «خیلی خوب بود، اما دروغ سنج پاسخ او را «بی نتیجه» اعلام کرد. بنیانگذار Good American اضافه کرد، “یعنی مطمئناً زیبا بود. من فقط دوست داشتم شما را در آن مراسم بعد از مهمانی و بعد از آن قبل از آن ببینم.”

در طول مدتی که در صندلی داغ نشسته بود، کورتنی از خواهر کوچکترش پرسید که واقعاً در مورد لباس عروسی خود چه احساسی دارد. در ماه مه، غول پوش یک مینی لباس غیر سنتی دولچه و گابانا را برای مراسم عروسی کاتولیک خود در پورتوفینو، ایتالیا انتخاب کرد. او لباس را – که دارای نیم تنه کرست و دامن توری شفاف بود – با یک جفت دستکش سفید اپرا و یک مقنعه آنقدر دراماتیک ست کرد که به کمک دو مرد برای حمل آن در راهرو نیاز داشت.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

لعنتی، خلو کارداشیان… به کورتنی بگو واقعا چه احساسی داری!

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.


منبع

قبل از تراویس کورتنی کارداشیان در سال 2020.

گتی