Khloé Kardashian در پست اینستاگرامی خود از جذابیت‌های جدید خود رونمایی کرد

این بدان معنا نیست که چتری های جدید کارداشیان عالی به نظر نمی رسند. حاشیه‌های پرده‌ای درست زیر ابروها می‌رسد، با چند لایه قاب چهره برای ظاهری ساحلی و الهام‌گرفته از دهه ۷۰. او پست اینستاگرام خود را با عنوان “Bang Bang” نوشت که بسیار زیبا است.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

اگر اشتباه نکنم، آخرین باری که Khloé را با هر نوع چتری دیدیم، در اواسط سال های دور بود. مانند بسیاری از ما در این دوره (از جمله خودم)، او در حال کار با بنگ بلند کناری بود که بین دختران نیز محبوب بود. لاگونا بیچ و یک تپه ی پر درخت.

به نظر می رسد که کارداشیان و چتری های تازه اش در نظرات مورد حمایت خانواده قرار می گیرند. کیم کارداشیان در این باره گفت: «من این را خیلی دوست دارم. کایلی جنر دو بار نظر داد، یک بار با یک ایموجی چشمان قلب و یک بار به سادگی کلمه “بله”. کریس جنر نیز با تمام حروف کامنت گذاشت: “خیلی عالی!!❤️❤️❤️.”

پاتریک مک مولان/گتی ایماژ

منبع

آیا کسی باید Khloé Kardashian را بررسی کند؟ من نمی خواهم یک هشدار دهنده باشم، اما ستاره واقعیت دو عکس از چتری های جدیدش منتشر کرد. و همانطور که همه ما می دانیم، گرفتن ناگهانی چتری در حالی که قبلاً یک فرد چتری نبوده است، گاهی اوقات می تواند یک فریاد برای کمک باشد. چتری فقط یک مدل مو نیست. آنها یک انتخاب سبک زندگی هستند.