Joanna Gaines به‌روزرسانی سلامت را پس از جراحی پشت به اشتراک می‌گذارد

کمی حال و هوای خوب را برای جوآنا گینز بفرستید، زیرا او در حال حاضر در حال نقاهت پس از بستری شدن در بیمارستان و جراحی است. جوآنا روز پنجشنبه عکسی از تخت بیمارستانش منتشر کرد و توضیح داد که در دبیرستان در حین تشویق کردن کمرش را مجروح کرده است (“آسیب ناشی از پرتاب سبد به پشت”) و از آن زمان تاکنون با این اتفاق دست و پنجه نرم کرده است.

جراحی درست قبل از تعطیلات جالب به نظر نمی رسد، بنابراین امیدواریم جوانا به زودی استراحت کند و احساس بهتری داشته باشد!منبع

ستاره HGTV در اینستاگرام به اشتراک گذاشت: “من همیشه شوخی کرده ام که پشتم دوست دارد در ناخوشایندترین زمان ها بازی کند و قبل از میلاد از زمان همه چیز با فصل تعطیلات کمی استرس داشتم.” “اما من واقعاً از استراحت اجباری در شلوغ ترین زمان سال سپاسگزارم. این یک هدیه است که به سادگی در جای خود بمانم، به شگفتی های اطراف خیره شوم و فقط بی حرکت باشیم.”

جوانا پست خود را با این جمله به پایان رساند: “با آرزوی داشتن یک هفته زیبای کریسمس برای شما و شما.

جوانا در ادامه توضیح داد که اولین میکرودیسکتومی (جراحی انجام شده بر روی فتق دیسک کمر) را در سال 2001 انجام داده است و زمان آن این بود. براستی وحشتناک – تا حدی به این دلیل که مجبور شد قرار دوم خود را با همسر آینده اش چیپ کارتر گینز لغو کند. متأسفانه او مجبور شد دو هفته پیش همین عمل را انجام دهد.