Joali Being Maldives Review 2022


به عنوان نویسنده از سلامتی مقصد، خاطرات سفر در مورد جستجوی من برای فلسفه های واقعی بهزیستی در سرتاسر جهان، وقتی صحبت از استراحتگاه های سلامتی به میان می آید، بسیار خاص هستم. از این گذشته، من سال‌ها برای تحقیق درباره کتابم به سراسر جهان سفر کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که سلامتی واقعی – می‌دانید، نوعی که شما را تا آخر عمر حفظ می‌کند – لزوماً مربوط به همه لوسیون‌ها و معجون‌های فانتزی نیست که مردم تمایل دارند با اسپاهای مقصد ارتباط برقرار کنند. این بیشتر یک کار درونی است.

و به همین دلیل است که در حدود دو میلی ثانیه که از من برای ماندن در آنجا دعوت شد، بله گفتم جوالی بودنیک استراحتگاه سلامتی جدید در جزیره بودوفوشی در مالدیو. بله، در آن بود مالدیو، بنابراین بدیهی است که مرا ثبت نام کنید، اما همچنین، به نظر می رسید رویکرد کلی و معنوی آنها به سلامتی با من همخوانی دارد. این احساس را داشتم که می‌خواهم به قول کلی آنها مبنی بر اینکه مهمانان وقتی آنجا هستند، لذت ذهنی ~بی وزنی~ را احساس می‌کنند… و احساس من درست بود. من از جوعلی بودن بازگشتم، احساس آزادی، زمین گیر و متعادل تر از آنچه از زمان قبل داشتم.

مهم نیست که چه کاری انجام می دهید یا کجا غذا می خورید، مهم ترین کاری که باید در زمانی که در Joali Being هستید انجام دهید حضور داشته باشید. خیلی وقت‌ها پیش نمی‌آید که به مکانی بروید که نه تنها بهشت ​​واقعی است، بلکه مکانی فوق‌العاده عالی برای ذهن، بدن و روح شماست. و بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا نحوه انجام صحیح سفر آورده شده است.

(اطلاعات اطلاعاتی، نویسنده برای نوشتن این بررسی، سفر، اقامت، غذا، و تجربیات را دریافت کرده است.)

کمال

کمال محض.

با حسن نیت از آنی دالی

کمال

بهتر از این نمیشه

با حسن نیت از آنی دالی

ماندن

خانه های ییلاقی روی آب

زندگی واقعی واقعی

به لطف جوعلی هستی

 • جوالی بودن خیلی بیشتر از یک هتل است. تجربه. به عنوان دومین ملک از دو ملک ایجاد شده توسط کارآفرین ترک، Esin Güral Argat (اولین، Joali Maldives، در سال 2018 افتتاح شد)، ملک 68 ویلایی، که در نوامبر 2021 افتتاح شد، بر اساس این ایده ساخته شده است که شما به ~ رها کنید~ ساخته شده است. از هر چیزی که شما را نگه می دارد، بنابراین می توانید کمی سبک تر به خانه برگردید (به ویژه از نظر ذهنی). این مفهوم در لحظه فرود هواپیمای دریایی شما در اسکله ورود اثیری، معروف به دروازه صفر، که به شکل دامن روان درویش در حال چرخش است (در یک ثانیه به شکل ظاهری آن نگاهی بیندازید) و نشان دهنده رها کردن نفس با احساس به جای تفکر است.
  جوالی بودن

  به لطف جوعلی هستی

  • و این تازه آغاز است… اخلاق ~بی وزنی~ واقعاً همه جا وجود دارد! تمام لبه‌های ویلاها و ساختمان‌های دیگر به‌عنوان مثال به‌جای مستقیم گرد هستند تا جریان شما را مختل نکنند. برنامه‌ریزی سلامتی که حول چهار ستون سلامتی (ذهن، انرژی، میکروبیوم و پوست) متمرکز شده است، همچنین به شما کمک می‌کند تا با رها کردن هر چیزی که شما را سنگین می‌کند، روحیه خود را بالا ببرید.
   خانه های ییلاقی روی آب

   خانه های ییلاقی روی آب – به لبه های گرد توجه کنید!

   با حسن نیت از آنی دالی

   بی وزنی مالدیو

   من، احساس بی وزنی و آزادی.

   با حسن نیت از آنی دالی

   • با این حال، شاید مهم‌تر از همه، قدرت شفابخش طبیعت در مرکز هر کاری است که جوعلی انجام می‌دهد. این ملک در حال حاضر در یکی از زیباترین مکان های جهان (به یاد داشته باشید: مالدیو) غوطه ور شده است، اما کل خلوت نیز با مفهوم ترکیب معماری با طبیعت به منظور دستیابی به هماهنگی ساخته شده است. بنابراین به همین دلیل، توسعه دهندگان و معماران به جنگل وحشی جزیره دست نزدند و در عوض اطراف آن را ساختند. آنها همچنین طراحی ملک را با روح محیط اطراف خود آمیختند (به عنوان مثال، ویلاها باید امتدادی از اقیانوس هند باشند، با رنگ های فیروزه ای و دکور موجی).
    ویلا

    آیا این ویلا شبیه اقیانوس هند نیست؟

    به لطف جوعلی هستی

    بازی

    • یک درمان تحول آفرین (یا ده) در آرکا دریافت کنید: آرکا اصلی ترین “فضای دگرگونی” برای درمان در جوعلی هستی است. هر مهمان در اینجا با مشاوره یکی از بسیاری از مشاوران رفاه ملک، یعنی تیمی متشکل از متخصصان تغذیه، پزشکان آیورودا، متخصصان طبیعی و غیره که از سراسر جهان آمده اند، شروع می کند. سپس، بر اساس مشاوره شما، متخصص شما مجموعه‌ای از درمان‌ها را توصیه می‌کند، از درمان کرانیوساکرال (مورد علاقه من) گرفته تا رفلکسولوژی و مربیگری زندگی. پزشک شخصی من طرحی را تنظیم کرد که به شدت بر روی بیرون انداختن من از ذهنم متمرکز بود، زیرا او به سرعت متوجه شد که من تمایل زیادی به تفکر بیش از حد دارم (که برای تقریباً صفر افرادی که مرا می‌شناسند شوکه کننده خواهد بود). جدای از شوخی‌ها، من دوست داشتم که چگونه درمان‌ها بیشتر بر ارتباط ذهن و بدن من متمرکز بودند تا فقط بر سلامت جسمی من… که البته، سلامتی عمیق‌تر در واقع به آن مربوط می‌شود.
     سالن آبگرم جوالی موجود

     سالن زیبای آرکا.

     به لطف جوعلی هستی

     آرکا

     ورودی زیبای آرکا.

     با حسن نیت از آنی دالی

     اتاق های درمان

     یکی از اتاق های درمان

     با حسن نیت از آنی دالی

     • در Kaashi مقداری آب درمانی انجام دهید: این فضا برای تمام درمان‌های مبتنی بر آب است، از آب درمانی گرفته تا اتاق‌های نمک درمانی گرفته تا بانیا روسی (اتاق بخار) تا واتسو، نوعی ماساژ شیاتسو ژاپنی که در آب انجام می‌شود. مورد علاقه من در اینجا حمام ترکی بود که به نوعی حمام بخار معروف است که شامل شستشو و لایه برداری زیاد است. نه تنها پوست شما را فوق العاده نرم می کند، بلکه مطالعات نشان داده اند که ممکن است ماهیچه های شما را شل کرده و تنش را کاهش دهد.
      استخر واتسو

      استخر واتسو

      به لطف جوعلی هستی

      اتاق نمک

      اتاق نمک درمانی

      به لطف جوعلی هستی

      • با گیاه درمانی در مرکز گیاه شناسی آکتار آشنا شوید: مرکز آکتار که توسط یک گیاه‌کار مقیم اداره می‌شود، بر آموزش ارزش شفای گیاهی به مهمانان متمرکز است. من زمانی که در دبیرستان بودم فوق العاده وارد گیاه درمانی شدم، بنابراین این فضا همه خاطرات را زنده کرد و به من الهام داد که دوباره به روشی عمیق تر به این تمرین بازگردم. در هر مقطعی از اقامتتان، می‌توانید چای گیاهی شفابخش بخورید، که برای نیازهای رفاهی‌تان شخصی‌سازی شده است، یا برای یک درس گیاه‌شناسی ثبت‌نام کنید، جایی که با قدرت شفابخشی گیاهان مختلف در سراسر جهان آشنا می‌شوید – و حتی می‌توانید با استفاده از گیاهان، ادویه جات ترشی جات و روغن های ضروری، درمان طبیعی خود را بسازید. امتیاز: تمام روغن‌های مورد استفاده در درمان‌های مختلف در Joali Being درست در Aktar ساخته می‌شوند!
        aktar

        مرکز گیاه شناسی آکتار

        به لطف جوعلی هستی

        • مدیتیشن یا تمرین یوگا در Ocean Sala: Joali Being چندین “امکانات ذهنی روی آب” دارد، که با هم به عنوان Ocean Sala شناخته می شوند، که آرام بخش ترین نقاطی است که تا به حال به طور کامل در حال حاضر راحت شده است. موارد مورد علاقه من عرشه مدیتیشن روی آب (آن را در زیر بررسی کنید)، و غرفه ی وزش یوگا روی آب بود. * بهترین * نمایش در طول سگ رو به پایین!
         مدیتیشن مالدیو

         عرشه مراقبه روی آب

         به لطف جوعلی هستی

         بخور

         • صبحانه و شام در فلو: Joali Being در هر وعده غذایی یک رستوران باز دارد که انتخاب را بسیار آسان می کند. برای صبحانه و شام، Flow است، فضای ناهار خوری با پلان باز با غذاهای خوشمزه و فضایی مطبوع و مطبوع. این منو شامل طیف وسیعی از ترجیحات غذایی است، از گزینه های گیاهی، گیاهخواری و گیاهخواری گرفته تا منوی خاص B’Well Joali Being، که همه چیز درباره غذاهای «زمین تا میز» است. وعده غذایی مورد علاقه من صبحانه بود، به ویژه تمام میوه های استوایی و آکوری تخم مرغ، یک غذای تخم مرغ اسکرمبل هندی (از آنجایی که مالدیو بسیار نزدیک به هند است، این غذا تأثیرات هندی زیادی دارد).
          اتاق صبحانه

          اتاق صبحانه در فلو.

          به لطف جوعلی هستی

          ورودی صبحانه

          آیا ورودی صبحانه آرام تری وجود دارد؟

          با حسن نیت از آنی دالی

          میوه

          همه میوه های استوایی لطفا.

          با حسن نیت از آنی دالی

          • از ماکتل ها بنوشید: یک نکته در مورد مشروب این است که Joali Being عمدتاً بدون الکل است، به جز شراب، اما ماکت‌های آنها روی نقطه است. بعلاوه، پس از روزها شنا و کار کردن روی *آرزوی ذهنی* خود آنقدر راضی بودم که حتی شبها هوس مشروبات الکلی نکردم. این قطعاً یک حال و هوای #زندگی بالا در استراحتگاه است. گاهی آنقدر خوشحال می شدم که فکر می کردم آیا آنها مخفیانه سرخوشی در نوشیدنی ها می لغزند! (لال، آنها نبودند.)
           شام جوعلی

           بازدیدها > مشروب.

           به لطف جوعلی هستی

           • ناهار در موجو: این رستوران کنار ساحل و کنار استخر رویاهای شماست. من دوست داشتم صبح را به شنا کردن یا رفتن به ساحل یا دریافت درمان بگذرانم، و سپس برای ناهار در Mojo با خوشحالی و آماده برای خوردن غلت بزنم. غذای اینجا سالم است و در عین حال به طرز شگفت‌انگیزی سیرکننده است، به‌ویژه بسته‌بندی‌ها – من به‌ویژه بسته‌بندی گشنیز میگو را دوست داشتم. و روی آبمیوه های تازه نخوابید: آنها تعداد زیادی از آنها را دارند و همه آنها خوشمزه هستند!
            ناهار موجو

            مکان ناهار برای شکست دادن تمام نقاط ناهار.

            به لطف جوعلی هستی

            ناهار جوعلی

            یام

            به لطف جوعلی هستی

            ناهار جوعلی

            قطعات مساوی زیبا و رضایت بخش

            به لطف جوعلی هستیمنبع