Hocus Pocus Airbnb در Salem 2022 — نحوه رزرو کلبه Hocus Pocus

هوکوس پوکوس airbnb

هلین اوسپینا

هوکوس پوکوس airbnb

هلین اوسپینا

کتی نجیمی، بازیگر نقش مری ساندرسون در این فیلم‌های محبوب، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «همه ما می‌دانیم که داستان خواهران ساندرسون ممکن است زمانی که ما تبدیل به غبار می‌شویم به پایان نمی‌رسد، و همچنین شیطنت‌های ما به پایان نمی‌رسد.» چه بهتر برای جشن گرفتن. فصلی بیش از میزبانی از مهمانان در اقامتگاه تاریخی این سه نفر برای شبی که سال‌ها به یاد خواهند آورد؟»

اگر موفق به رزرو اقامت شبح آور شوید، مسئولیت سفر به سالم، ماساچوست و از آن بر عهده شما خواهد بود، و باید از دستورالعمل های کووید-19 ملک پیروی کنید. برای برنده شدن در اقامت، لازم نیست در مسابقه شرکت کنید – فقط به کمی جادو (و رفلکس های سریع) نیاز دارید.منبع هوکوس پوکوس airbnb

هلین اوسپینا

کلبه 2 خوابه و دو حمام به عنوان اقامتی انحصاری در ارائه می شود 20 اکتبر برای دو مهمان، فقط برای شبی 31 دلار. باید سریع بروید تا مطمئن شوید اولین کسی هستید که درخواست رزرو و اقامت در کلبه را می‌دهد، بنابراین اکنون این پیوند را نشانک کنید: airbnb.com/hocuspocus2. یک مهمان خوش شانس می تواند این اقامت را برای شروع رزرو کند چهارشنبه، 12 اکتبر، ساعت 1 بعد از ظهر EST.

برای اولین بار، مهمانان می‌توانند یک بازسازی کلبه خواهران ساندرسون را رزرو کنند. هوکوس پوکوس. این ملک حتی دارای یک کپی از کتاب طلسم باستانی است که خواهران را در فیلم راهنمایی کرده است، بنابراین می توانید خودتان این افسون ها را امتحان کنید! همچنین می توانید از برخی از جن زده ترین املاک شهر جادوگران بازدید کنید و از نمایش ویژه ای لذت ببرید. Hocus Pocus 2، که در 30 سپتامبر منتشر می شود. بهترین قسمت؟ هزینه آن کمتر از یک دور نوشیدنی (یا معجون، lol) برای شما خواهد بود.

به‌علاوه، به‌عنوان بخشی از تجربه کلبه، Airbnb یک‌بار کمک مالی به باشگاه پسران و دختران بزرگ سالم خواهد کرد.

Spooky szn رسما در دسترس ما است. بعد از تمام کارهایی که برای آماده کردن لباس هالووین و چیدن تزیینات DIY انجام دادید، فکر می کنم باید کمی استراحت کنید و استراحت کنید. و یک مکان وجود دارد که برای تعطیلات پاییزی شما عالی است: الف هوکوس پوکوسکلبه ای الهام گرفته در سالم، ماساچوست که می توانید آن را در Airbnb اجاره کنید.