Hocus Pocus 3: هر آنچه در مورد دنباله دوم “Hocus Pocus” می دانیم

این پست به روز خواهد شد.
منبع

درست به موقع برای 30 سالگی نسخه اصلی Hocus Pocs، Hocus Pocus 3 به طور رسمی در دست ساخت است. شان بیلی، رئیس استودیوی والت دیزنی، در مصاحبه ای با این موضوع تایید کرد مجله نیویورک تایمز یکشنبه 4 ژوئن منتشر شد که استودیو در حال ساخت دنباله دوم کمدی ترسناک کلاسیک هالووین 1993 است. هوکوس پوکوس، در میان بیش از 50 پروژه دیگر.

بعد از سالها (ما داریم صحبت می کنیم تحت اللفظی دهه ها) انتظار، Hocus Pocus 2 در نهایت در سال 2022 به طور انحصاری در دیزنی + منتشر شد. دنباله آن بازیگران اصلی از جمله سارا جسیکا پارکر، بت میدلر و کتی نجیمی را دوباره متحد کرد و ظاهراً آنقدر موفق بود که فیلم سوم را تضمین کند.

تاریخ انتشار در حال حاضر مشخص نیست، زیرا Hocus Pocus 3 در مراحل اولیه توسعه است، اما با دانش اولیه از چارچوب زمانی تولید فیلم در این مقیاس، و با توجه به سارا جسیکا پارکر و همینطور… برنامه، احتمالا تا هالووین 2025 نخواهد آمد. 2024 ممکن است، اما این یک راه دور است. شایعات از Hocus Pocus 2 از اوایل سال 2014 شروع شد، اما هوکوس پوکوس 3 (امیدوارم) جدول زمانی فشرده تری خواهد داشت.

چه کسی در آن است؟

در اینجا همه چیزهایی است که ما در مورد آن می دانیم Hocus Pocus 3 تا حالا:

چه وقت آن بیرون میاید؟

مطابق هالیوود ریپورتر، Hocus Pocus 2 با 2.7 میلیارد دقیقه تماشا، رکورد پخش استریم آخر هفته را شکست و این فیلم با مجموع 5.7 میلیارد دقیقه در رتبه پنجم فهرست پرمخاطب ترین فیلم های سال 2022 قرار گرفت.

هوکوس پوکوس نیست هوکوس پوکوس بدون ستاره هایش، سه جادوگر: سارا جسیکا پارکر، بت میدلر و کتی نجیمی. در حالی که هنوز هیچ ستاره ای تایید نشده است، بازگشت آنها به احتمال زیاد با توجه به موفقیت دنباله است. هانا وادینگهام از تد لاسو همچنین می تواند بازگردد، و همچنین بازیگران سام ریچاردسون، داگ جونز، ویتنی پیک، و تونی هیل.