Gucci Jumbo Pastel GG Drop 2023 را بخرید

منظورم این است که این عینک آفتابی با قاب هندسی چقدر شیک است؟ و انصافاً کیف پول سکه ای به شکل قلب بسیار زیبا است! به علاوه، همه این اقلام کلاسیک کمتر از 500 دلار به فروش می‌رسند، که برای خریدهای باکیفیت طراحان که سال‌ها، IMO خواهید داشت، بسیار منطقی است.

گوشواره جی دوبل
گوشواره گوچی دوبل جی
اعتبار: گوچی
عینک آفتابی با فریم هندسی
عینک آفتابی با فریم هندسی گوچی
اعتبار: گوچی
کیف پول کارتی Ophidia GG
کیف پول کارتی Ophidia GG
اعتبار: گوچی
روسری پشمی GG
روسری پشمی گوچی GG
اعتبار: گوچی
کمربند چرمی نازک GG Marmont با سگک براق
کمربند چرمی نازک Gucci GG Marmont با سگک براق
اعتبار: گوچی
کیف پول سکه ای GG Marmont به شکل قلب
کیف پول سکه ای به شکل قلب Gucci GG Marmont
اعتبار: گوچی
هد شات جیمی بالارد

جیمی بالارد (او) یک نویسنده و ویراستار آزاد است که اخبار، سبک زندگی، و موضوعات سرگرمی، از جمله رابطه جنسی و روابط، تلویزیون، فیلم، کتاب، سلامت، حیوانات خانگی، غذا و نوشیدنی، فرهنگ پاپ، خرید و امور مالی شخصی را پوشش می دهد. . او به طور منظم کمک می کند جهان شهری، روز زن، خانه داری خوب، و YouGov، در میان انتشارات دیگر. وقتی او کار نمی کند، می توانید او را در حال دویدن، مسافرت یا پیمایش TikTok بیابید. او را دنبال کنید توییتر.

منبع

اگر وقت آن رسیده است که یک کیف جدید بخرید، چاپ مونوگرام GG پاستلی جامبو نیز روی همه چیز موجود است. کیف های شانه ای کوچک به توت ها به کیسه های سطلی و بیشتر. بله، آنها گران هستند، اما شما ارزش آن را دارید، بی بی!

کلاه سطلی، کیف، کفش، کیف پول و سایر لوازم جانبی همگی به عنوان بخشی از این راه‌اندازی با چاپ GG پاستیل جدید مزین شده‌اند – و هر قطعه در حال حاضر منحصراً برای خرید در دسترس است. gucci.com (با نام مستعار شما هنوز نمی توانید آنها را در فروشگاه بخرید). قیمت ها از 460 دلار شروع می شود.

کلاه بیسبال جامبو جی جی
کلاه بیسبال Gucci Jumbo GG
اعتبار: گوچی
کمربند مارمونت جی جی با جامبو جی جی
کمربند مارمونت گوچی GG با جامبو GG
اعتبار: گوچی
کیف کارت Ophidia Jumbo GG
قاب کارت گوچی اوفیدیا جامبو GG
اعتبار: گوچی
صندل کشویی سکوی زنانه
صندل کشویی پلتفرم زنانه گوچی
اعتبار: گوچی
کلاه سطلی جامبو جی جی
کلاه سطلی Gucci Jumbo GG
اعتبار: گوچی
کفش ورزشی تنیس گوچی زنانه جامبو GG 1977
کفش ورزشی تنیس گوچی زنانه گوچی مدل 1977 جامبو GG
اعتبار: گوچی

فقط گفتن، اگر هنوز به دنبال یک هدیه لوکس روز ولنتاین برای عزیز شما (یا برای خودتان)، این اقلام کاملاً جدید گوچی ممکن است بهترین راه برای گفتن “ILY” باشد. و یا از راه خود جلوتر بروید خرید روز مادر و اکنون یک کیف پول یا کمربند چاپ شده برای او بگیرید تا به دنبال آن نباشید هدیه لحظه آخری.

درست به موقع برای روز ولنتاینگوچی خطی از لوازم جانبی زرق و برق دار در طیفی از پاستیل های زیبا راه اندازی کرد. این مجموعه دارای پرینت مونوگرام نمادین GG – که در یک اندازه بزرگ تجسم شده است – به علاوه رنگ‌های جدید از جمله یاسی، صورتی روشن، سبز نعنایی و موزی. از این گذشته، هیچ چیز بلوز زمستانی را کاملاً درمان نمی کند رنگ های زیبای بهاری، درست میگم؟

و اگر پاستیل های ملایم سبک شما نیستند، انبوهی از اقلام دیگر گوچی وجود دارند که برای لوس کردن خود یا دیگران ایده آل هستند. اقلام جاودانه مانند روسری پشمی مونوگرام یا کمربند GG قطعاً واجد شرایط سرمایه گذاری هستند که سال به سال به آن ها باز خواهید گشت، صرف نظر از اینکه روندها چگونه تکامل می یابند. بنابراین شما فقط خرید نمی کنید، بلکه *سرمایه گذاری* می کنید.

نویسنده مشارکت کننده