Google Flights اکنون کمترین کرایه را در پروازهای منتخب تضمین می کند – یا تفاوت را به شما بازپرداخت می کند

در حال حاضر در مرحله آزمایشی، ضمانت مستلزم این است که تنظیمات کشور/منطقه در ایالات متحده و ارز به دلار آمریکا برای سفرهای رفت و برگشت و یک طرفه (سفرهای چندگانه واجد شرایط نیستند) با مبدا ایالات متحده باشد. مسافران باید در طول فرآیند رزرو به یک حساب Google وارد شده و آدرس و شماره تلفن ایالات متحده داشته باشند.

جید کسلر، مدیر محصول Google Flights می‌گوید: «ما از مردم می‌خواهیم اعتماد کنند که Google Flights می‌تواند به آنها کمک کند تا در صورت نیاز به رزرو سفر هوایی، خدمات زیادی پیدا کنند. امیدواریم ضمانت‌های قیمت بتواند به ایجاد اعتماد بیشتر کمک کند.»

پس از آن، گوگل به نظارت بر پرواز برای شما ادامه خواهد داد. اگر قبل از حرکت اولین پرواز، کرایه بیش از 5 دلار کاهش یابد، مابه التفاوت به شما بازپرداخت می شود. کل بازپرداخت مجاز در هر سال 500 دلار برای هر مشتری در حداکثر سه پرواز است. اگر هر بخشی از یک برنامه سفر لغو شود، مابه التفاوت برگشت داده نخواهد شد.

جستجو برای بهترین معاملات بلیط هواپیما می تواند یک روند خسته کننده باشد. در حالی که برخی می گویند روزهای خاصی از هفته بهترین پیشنهادها را ارائه می دهند، برخی دیگر می گویند که بستگی به میزان رزرو پروازهای قبلی دارد. این هفته Google Flights یک ویژگی جدید را اعلام کرد که کمترین نرخ بلیط هواپیما را در پروازهای منتخب تضمین می‌کند – وعده بازپرداخت مابه‌التفاوت، تا سقف 500 دلار در سال تقویمی، در صورتی که کرایه بین زمانی که رزرو می‌کنید و زمانی که اولین پرواز انجام می‌شود کاهش یابد.

برای مسافرانی که تا به حال قیمت های پایین تری پس از رزرو پیدا کرده اند، این اطمینان یک موهبت است. با این حال، تعدادی از الزامات وجود دارد که باید بررسی شوند تا بتوان یکی از کرایه های انتخابی را که از طریق نشان قیمت رنگارنگ نشان داده می شود، پیدا کرد.

پروازهای دارای نشان باید در سراسر کشور انتخاب شوند و برنامه سفر باید با استفاده از پیوند «رزرو با Google» خریداری شود. پس از ورود به آن صفحه، کادر کنار «ضمانت قیمت» باید قبل از پرداخت بررسی شود. پس از خرید موفقیت آمیز کرایه تضمینی، یک ایمیل با تایید ارسال می شود. هیچ هزینه اضافی برای ویژگی مورد نیاز نیست.

برای بازگرداندن این پول، مسافران باید برنامه Google Pay را ظرف 90 روز پس از پرواز اولین پرواز بارگیری کنند – و پول ظرف 48 ساعت به آن حساب واریز خواهد شد. برنامه Google Pay باید متعلق به یک کاربر آمریکایی باشد که حداقل 18 سال سن دارد و شماره تلفن ایالات متحده دارد و از همان حساب Google استفاده می کند که رزرو با آن انجام شده است. بازپرداخت در موجودی Google Pay منعکس می‌شود، اما با استفاده از برگه کاوش در بخش پاداش‌ها نیز قابل مشاهده است.

البته، با ماهیت سریع قیمت گذاری پویا خطوط هوایی، زمان بندی همه چیز است. گارانتی در لحظه رزرو پرواز شروع می شود. گوگل در سایت خود تصریح می کند: «با این حال، اگر شرکت هواپیمایی قیمت ها را سریعتر از بارگیری در Google Flights به روز کند، ممکن است دیگر نتوانیم ضمانت را ارائه کنیم.» ممکن است ضمانت قیمت پیدا کنید، اما اگر قیمت قبل از رزرو به‌روزرسانی شود، ممکن است هنگام رزرو، گارانتی در دسترس نباشد.» جزئیات کامل ضمانت قیمت گوگل را می توانید در اینجا بیابید.منبع