FYI، مراقبت از پوست سر فراتر از یک روند است

براگر می‌گوید: «در چند سال گذشته، این ایده که می‌خواهیم پوست سر سالم باشد، منفجر شده است. “من فکر می کنم این تا حدودی به خاطر این است [the pandemic]ما زمان زیادی در خانه برای مراقبت از خود داشتیم.»

براگر می گوید: «موهای سالم از پوست سر شروع می شود. “اولین کاری که وقتی مشتری روی صندلی است انجام می دهم این است که به پوست سر او نگاه کنم و ببینم آنجا چه خبر است.”

یک مورد دیگر برای تعهد به مراقبت از پوست سر: به گفته دکتر فالا و براگر، وقتی پوست سر را تغذیه می کنید، موهای شما نه تنها احساس بهتری پیدا می کنند، بلکه بهترین ظاهر را نیز دارند. این می تواند به این معنی باشد که برای به دست آوردن ظاهری مناسب برای شامپو، نیازی به استفاده از محصولات آرایشی زیادی ندارید، چه به دنبال رشته های پرتر، حجیم تر یا براق تر باشید. براگر می‌گوید: «وقتی به مقدار محصولاتی که استفاده می‌کردم فکر می‌کنم، همه چیز در مورد دستکاری تارهای مو بود. “من مجبور شدم روی محصولات لایه بندی کنم تا ظاهر دلخواه را داشته باشم.” اکنون، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که آیا موهای کامل می خواهید یا موهای صاف، و رژیم خود را بر اساس آن انتخاب کنید، و به یکباره برای رسیدن به اهداف موهای خود روی پوست سر و جلوی مو تلاش خواهید کرد.

Rodan + Fields هزاران فرمول را آزمایش کرد تا فرمول هایی را بیابد که به طور موثر بر روی مو کار می کنند و شامل ترکیباتی مانند اسیدهای آمینه، اسید هیالورونیک و پپتیدهای ابریشم برای حالت دادن و ترمیم هستند. و آنها از RF TriEnergy Complex® اختصاصی این برند، ترکیبی از چوب صندل، پوست هندی کینو و اسیدهای چرب امگا 6 استفاده کردند که به تقویت سد طبیعی پوست سر کمک می کند و از مو در برابر آسیب محافظت می کند. (TBH، ما از شرکتی که در بیش از 30 سال تخصص پوستی ریشه دارد، انتظار نداریم.)

و اگر مطمئن نیستید که از چه محصولاتی برای نیازهای خود استفاده کنید، مستقیماً به منبع مراجعه کنید: آرایشگرتان. براگر می گوید: «برای آرایشگر یا رنگ شناس شما بسیار مهم است که پوست سر شما را ارزیابی کند. صندلی مکانی است که ما می توانیم واقعاً به مشتریان خود آموزش دهیم.منبع

رودان + فیلدها

هنگامی که افراد بیشتری از نقش مراقبت از پوست سر در موهای سالم و زیبا آگاه شدند، محصولات پوست سر رونق گرفت. در واقع، گزینه‌های زیادی بازار را پر کرده است، بنابراین فهمیدن اینکه *در واقع* به چه چیزی نیاز دارید می تواند گیج کننده باشد. Rodan + Fields با محصولاتی که هم مو و هم پوست سر را تغذیه می‌کنند، قصد دارد تا حدس‌ها را حذف کند و استفاده از مراقبت از پوست سر را در روال روزمره خود آسان کند.

مزارع رودان

تیم فالا، PhD، مدیر ارشد علمی Rodan + Fields می گوید: «وقتی به پوست سر می پردازید، اغلب موها فراموش می شوند. کاری که ما می‌خواستیم انجام دهیم این بود که با این دو ازدواج کنیم – به پوست سر بپردازیم تا موهای بلندمدت سالم باشند، اما همچنین به شما این احساس را بدهیم که موها قوی‌تر، حجیم‌تر و آبرسان‌تر هستند.

شما احتمالاً از زمانی که مو دارید، یک روال مراقبت از مو داشته اید. اما مراقبت از پوست سر؟ ما حاضریم شرط ببندیم که این یک پیشرفت جدیدتر است. برای مدت طولانی، تمرکز روی پوست سر در دنیای محصولات مو جایگاه اصلی خود را داشت. اخیراً توجهی را که شایسته آن است به خود جلب کرده است. به گفته بریجت براگر، آرایشگر مشهور، که همیشه رویکردی برای کاردستی‌اش برای پوست سر در نظر گرفته است، این “روند” یکی از مواردی است که باید باقی بماند – و دلیل خوبی هم دارد.

برای این منظور، شرکتی که توسط متخصص پوست تأسیس شده است، دو خط جدید مراقبت از مو راه اندازی کرد: Volume+ Regimen و Smooth+ Regimen. هر خط حاوی شامپو، نرم کننده و یک محصول درمانی است و هر فرمول پر از مواد موثر است که هم پوست سر و هم مو را تغذیه می کند. دکتر فالا توضیح می دهد: “پوست روی پوست سر شما با پوست صورت شما بسیار متفاوت است.” سریع‌تر پیر می‌شود. تکثیر سریعی دارد. غدد چربی بیشتری دارد. بنابراین هر چیزی که در پوست سر شما می‌گذرد از موهای سالم‌تری پشتیبانی می‌کند.

در پایان، ایده این است که مراقبت از پوست سر هرگز نباید پیچیده تر از روال معمول موهای شما باشد. دکتر فالا از خطوط Rodan + Fields می‌گوید: «ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که هر محصول چندین کار را انجام می‌دهد تا مصرف‌کننده مجبور نباشد فکر کند. اینطور نیست—من فردا به سرم پوست سر نیاز دارم، سپس به این درمان شبانه.