Everlane به تازگی کمد کپسولی کامل را برای پاییز منتشر کرده است

فقط شما نیستید: سپتامبر هر سال به صورت مخفیانه ظاهر می‌شود و ما را مجبور می‌کند برای یافتن قطعات آماده پاییز که واقعاً می‌خواهیم بپوشیم، به تکاپو بیفتیم. اما به لطف مجموعه جدید Everlane متشکل از 10 کالای اصلی همه کاره – از جمله یک کت بلند جادار، یک ژاکت کشمیری، و شلوار جین مناسب – این جستجو اکنون ساده تر از همیشه است، درست به موقع برای هوای خنک.

اگر کمد لباس پاییزی شما به شدت نیاز به تجدید دارد، این مکان عالی برای شروع است. شو هونگ، مدیر خلاق برند Everlane توضیح می دهد: «این 10 قطعه تمام چیزی است که شما برای فصل نیاز دارید. این پرتاب مقداری DNA را با مجموعه کمد لباس های مدرن این برند که در اوایل امسال منتشر شد و شامل سه تکه شلوار، ترانچ و کت بلیزر بود، به اشتراک می گذارد که همگی در Power of 10 گنجانده شده اند.

بزرگترین جذابیت این مجموعه این است که بر خلاف مجموعه تصادفی لباس های پاییزی که به تازگی از کمد خود بیرون آورده اید، برای استایل دادن نیاز به تلاش صفر است. ماتیلد مادر، مدیر خلاق طراحی Everlane می گوید: «ما این 10 قطعه ضروری را طراحی کردیم تا هم نمادین و هم جاودانه باشند، بنابراین مجموعه را می توان با هم برای یک حس کلاسیک طراحی کرد، یا به عنوان بخشی از کمد لباس ابدی خود، آن را به عنوان لباس های همه کاره پوشید. زرق و برق. رنگ‌های موجود در کپسول از خانه ما در کالیفرنیا الهام می‌گیرند، با رنگ‌های خنثی گرم بیابانی، رنگ‌های سرد ساحلی، و رنگ‌ها و طرح‌های روشن که در کوه‌ها و شهرهای این ایالت یافت می‌شوند.»

Mader می‌گوید کپسول بعدی Everlane Editions در بهار سال 2023 عرضه می‌شود و با موضوعی متفاوت طراحی می‌شود. اما در حال حاضر، می توانید 10 مورد ضروری افتتاحیه را در زیر خریداری کنید. در انتخاب یک مورد دلخواه موفق باشید—شاید فقط لازم باشد کل مجموعه را برای ایمن بودن سفارش دهید.منبع

این هفته، این برند از Power of 10، برداشتی که از کمد لباس کپسولی دارد، رونمایی کرد. در حالی که Everlane همیشه سبک‌های جدیدی را در شروع هر فصل اضافه می‌کند، این نسخه‌ی معمولی نیست. به گفته این برند، این مجموعه ای است که از این ایده الهام گرفته شده است که اکثر مردم تنها 10 درصد از کمد لباس خود را می پوشند. (همچنین اولین قطره از سری جدید کپسول ها به نام Everlane Editions است.)

شما هیچ چیز سنتی “مد روز” را در میان قطعات پیدا نخواهید کرد – همه آنها برای ماندگاری (و ظاهر خوب) فصل به فصل طراحی شده اند. فقط موارد ضروری در ویرایش گنجانده شده است: یک کت کتانی، یک شلوار، یک کت شلواری، یک پیراهن ابریشمی، یک دکمه دار، یک یقه اسکی ترمه، یک ژاکت کوتاه، یک شلوار جین، یک تی شرت و یک سویی شرت. لباس‌ها بسیار بزرگ هستند، و جذابیتی ماندگار و ماندگار به آن‌ها می‌بخشد، و همه آن‌ها به اندازه کافی برای دفتر کار صیقلی هستند، در عین حال به اندازه کافی برای پوشیدن لباس‌های خارج از وظیفه راحت هستند. قیمت‌ها از 30 دلار برای سه راهی تا 288 دلار برای کت بلیزر متغیر است و اکثر سایزها از XXS تا XL یا 00 تا 16 هستند.