“Euphoria” فصل 3 – بازیگران، اخبار، تاریخ بازگشت، و داستان

^ علامت گذاری کنید.

چه وقتی است رضایت برای فصل 3 برمی گردم؟

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد این طرح وجود ندارد رضایتفصل سوم رسماً بر روی آن تمرکز خواهد کرد، اما زندایا از یک جهش زمانی حمایت می کند تا شخصیت ها از فارغ التحصیلی گذشته باشند. و از آنجایی که او علاوه بر بازی در سریال، یکی از آنهاست رضایتتهیه کنندگان اجرایی، ما تصور می کنیم که امیدهای او در مورد کارگردانی کلی نمایش در اتاق نویسندگان بسیار جدی گرفته می شود.

باربی فریرااینستاگرام

او به این فیلم گفت: «فکر می‌کنم کشف شخصیت‌ها در دوران دبیرستان هیجان‌انگیز خواهد بود هالیوود ریپورتر اخیراً وقتی از او پرسیده شد که می‌خواهد در آینده چه چیزی برای شخصیتش، Rue ببیند. می‌خواهم ببینم رو در سفر هوشیارانه‌اش چگونه به نظر می‌رسد، چقدر ممکن است آشفته به نظر برسد… با همه شخصیت‌ها، به این معنا که آنها سعی می‌کنند بفهمند وقتی دبیرستان تمام شد با زندگی‌شان چه کنند و چه نوع از افرادی که می خواهند باشند.”

متأسفانه، پس از ماه‌ها شایعه در مورد اینکه باربی فریرا در فصل 2 با شخصیت خود هیجان‌زده نشده بود، رسماً می‌دانیم که او برای قسمت بعدی سریال باز نخواهد گشت. این بازیگر از طریق یک استوری اینستاگرامی از رفتن خود خبر داد و نوشت: «بعد از چهار سالی که با خاص ترین و معمایی ترین شخصیت کت آشنا شدم، باید با چشمانی اشکبار خداحافظی کنم. امیدوارم بسیاری از شما بتوانید مانند من خود را در او ببینید و او از دیدن سفرش به شخصیتی که امروز است برای شما خوشحال باشد. من تمام مراقبت و عشقم را در او گذاشتم و امیدوارم شما بچه ها بتوانید آن را احساس کنید. دوستت دارم، کاترین هرناندز.” IDK در مورد شما، اما احساسی برای احساسات عمومی من در حال حاضر دست کم گرفته شده است.

ادی چن/HBO

است رضایت گرفتن فصل دیگر؟

باربی فریرا اینستاگرام

در حال حاضر، می توانیم فرض کنیم که همه مظنونین معمولی هستند: زندایا، هانتر شفر، سیدنی سوینی، جیکوب الوردی، الکسا دمی و استورم رید.

اگر فصل 3 چیزی شبیه به چیزی باشد که تا به حال دیده‌ایم، یک بازی جهنمی خواهد بود. با توجه به اینکه مبارزه Rue با اعتیاد به مواد مخدر یکی از نکات اصلی سریال است، می توان گفت که در داستان های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

چه کسی از بازیگران برای فصل 3 باز می گردد؟

HBO تایید کرد رضایت فصل 3 در واقع در حال وقوع است. صدای زنگ! حساب توییتر خود را آماده کنید! سایه چشم براق خود را بگیرید!

اگر می‌خواهید تقویم خود را با تاریخ انتشار احتمالی علامت‌گذاری کنید، باید یک دقیقه منتظر بمانید، زیرا پینگ‌کردن اولین نمایش فقط یک کار است. نوجوان کمی سخت فصل 1 در ژوئن 2019 منتشر شد، یعنی بیش از دو سال طول کشید تا فصل 2 منتشر شود (ما باید از خانم رونا برای تاخیر تشکر کنیم). بنابراین اگر یک رویداد جهانی غیرمنتظره و متوقف کننده تولید دیگر ممنوع شود، امیدواریم فصل سوم آن خیلی زودتر منتشر شود. فقط یک دعای کوچک به خدایان HBO بخوانید و به بهترین ها امیدوار باشید!

منبع

با در نظر گرفتن اینکه هر دو فصل چقدر خوب کار کرده اند، فصل 3 به نظر می رسد که بی خیال … درست است؟ این چیزی است که ما می دانیم.

فصل 2 از رضایت تقریبا یک سال پیش به پایان رسید و طرفداران سرسخت مشتاقانه در مورد فصل 3 فکر می کنند – و به دلایل واضح! منظورم این است که چه کسی نمی‌خواهد فوراً یک منبع بی‌پایان از درام نوجوانانه و آرایش نئونی به او داده شود؟ ناف گفت، لول. و آیا می توانید ما را مقصر بدانید؟! نمایش خیلی عجیب و غریب خوب است!

اوه، و بیایید در مورد آن شایعات بیلی آیلیش صحبت کنیم، درست است؟ ICYMI، یک حساب کاربری سرگرمی جعلی توییتر، a توییت اکنون ویروسی در ماه آگوست گفت که بیلی به عنوان علاقه عشق نیت (جیکوب الوردی) به بازیگران فصل 3 می پیوندد. خوب، من از شکستن آن به همه شما امیدواران آن بیرون متنفرم، اما این اتفاق نمی افتد – بیلی خودش در سالانه خود چنین گفت نمایشگاه Vanity Fair مصاحبه. وقتی از او پرسیدند: “بزرگترین شایعه در مورد شما در حال حاضر چیست؟” او پاسخ داد: “اوه! اینکه من در فصل سوم Euphoria هستم. این درست نیست،” او گفت. “من دوست دارم باشم. رضایتآتش لعنتی.» شما آن را دارید! اما ما امیدواریم که HBO یادداشت برداری کند زیرا این موضوع است قطعا باید اتفاق بیفتد!

در چه اتفاقی خواهد افتاد رضایت فصل 3؟

سرخوشی زندایا