Emily Ratajkowski فیلم بلوند نتفلیکس را در TikTok صدا می کند

این بازیگر سپس در مورد تجربه‌اش از فتیش کردن «درد خودم و آسیب خودم در زندگی‌ام» صحبت کرد و گفت: «من اینطوری هستم، «اوه، دختر لعنتی، هر چه باشد». او در ادامه به بینندگان گفت: «فکر می‌کنم همه ما باید کمی عصبانی‌تر شویم» و توضیح داد: «این کار با فتیش کردن درد و رنج زنانه انجام شد. دوران عوضی 2022».

راتایکوفسکی ویدیو را با این جمله به پایان رساند: “وقتی این فیلم را می بینم عصبانی می شوم، از قبل می دانم. اما این چیز جدیدی نیست و بله، فقط عصبانی می شوم.”

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

راتایکوفسکی ادامه داد: “ما عاشق فتیش کردن درد زنان هستیم. [Princess] مرگ دایانا، روشی که ما در مورد دختران مرده و قاتلان زنجیره ای وسواس داریم.» او ادامه داد: «هر کدام را تماشا کنید. CSI اپیزود، و مانند این فتیش کردن دیوانه کننده درد و مرگ زنانه است.”

این فیلم از زمان اکرانش در 23 سپتامبر (بعداً در 28 سپتامبر در نتفلیکس قرار گرفت) با واکنش‌های منفی مواجه شد. منتقدان ادعا کرده اند که این فیلم که زندگی مونرو را تخیلی می کند، بیش از حد بر رنج او تمرکز دارد. علاوه بر این، بینندگان نیز صدا زده اند طلاییتصویری از تجاوز جنسی و سقط جنین.

نتفلیکس

راتایکوفسکی، مدل و هنرپیشه، به TikTok رفت تا از فیلم به دلیل “بته کردن” رنج زنان انتقاد کند، اگرچه اعتراف کرد که هنوز فیلم را کامل تماشا نکرده است.

امیلی راتایکوفسکی در انتقاد از فیلم جدید نتفلیکس صحبت کرده است فیلم مرلین مونرو طلایی در ویدیوی اخیر TikTok

در حالی که بسیاری از بینندگان انتقاد کرده اند طلایی، دیگران از این پروژه دفاع کرده و ادعا می کنند که این پروژه به نویسنده جویس کارول اوتس (که فیلم بر اساس آن ساخته شده است) وفادار است و اینکه تا حد زیادی قصد دارد برداشتی تخیلی از زندگی مونرو باشد.

بلوند اکنون در نتفلیکس در حال پخش است.منبع

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در ویدیویی که اکنون بیش از دو میلیون بار دیده شده است، او به بینندگان گفت: “بنابراین من چیزهای زیادی در مورد این فیلم مرلین مونرو شنیده ام. طلاییکه من هنوز آن را ندیده‌ام، اما از شنیدن این که می‌شنوم فیلم دیگری است که درد زنانه را حتی در هنگام مرگ فتیش می‌کند، تعجب نمی‌کنم.”

واکنش متقابل بلوند توضیح داد