Emily Ratajkowski درباره پادکست جدید “High Low” و “Bitch Era” خود صحبت می کند

کاملا. اکنون شما به کتاب متمرکز شده اید، حضور شگفت انگیزی در فضای آنلاین ایجاد کرده اید، و اکنون در حال انجام پادکست هستید. خودت را در پنج سال آینده در چه جایگاهی میبینی؟

این مصاحبه برای طولانی بودن و وضوح کمی ویرایش شده است.
منبع

نگاهی گذرا به مسیر حرفه‌ای چند خط فاصله در رسانه‌ها – چه روزهای اولیه مدلینگ او باشد و چه تلاش‌های اخیرش در نوشتن نیویورک تایمز پرفروش ترین مطالب کتاب—و نمی‌توانید احساس کنید که قدرت ستاره‌ای او همچنان درخشان است، زیرا او بخشی از (هر چند با اکراه، در بسیاری موارد) همان صنعتی بوده است که اکنون از امتیاز فراخوانی برخوردار است. این یک موقعیت منحصر به فرد است که استدلال های او را در مورد یکی از فراگیرترین موضوعات سرگرمی – جنسیت گرایی – بسیار قانع کننده و ظریف می کند. این، و این واقعیت که او هیچ ابایی ندارد که تمام اجزای خود را بیرون بگذارد: امیلی حرفه ای، امیلی فمینیست، امیلی مادر، امیلی دوست، امیلی نیویورکی و غیره. و این به او این امکان را می دهد که تقریباً در هر پلتفرم رسانه های اجتماعی طرفداران زیادی به دست آورد.

نمی دانم چیزی دارم که امیدوارم مردم درباره من بیاموزند یا نه. من واقعاً می‌خواهم مردم احساس کنند که در حال گفتگو با پادکست هستند – که افکار و واکنش‌هایشان در نظر گرفته شده و اجرا می‌شود. من می‌خواهم شبیه یک مکالمه باشد، به همین دلیل است که قسمت سوم اشتراک را دارم که «Talk Back» نام دارد، جایی که مردم می‌توانند یادداشت‌های صوتی ارسال کنند و به چیزهایی که در آن هفته درباره آن صحبت می‌کردیم پاسخ دهند. چون فکر می‌کنم این چیزی است که هرگز نتوانستم بین رسانه‌های اجتماعی یا حتی کتاب انجام دهم. این گفتگوی درستی نیست، و من فکر می کنم که پادکست واقعاً این امکان را می دهد.

امیلی راتایکوفسکی

اولین باری که یکی از ویدیوهای TikTok شما ویروسی شد را به یاد دارید؟ چی بود؟ چه حسی داشت؟

جهان شهری این هفته با ستاره به گفتگو نشستیم زیاد کم، سوئیفتی TikToks، “دوران عوضی” او، و آنچه در آینده در راه است.

وقتی به برنامه ملحق شدم، یکی از آن ویدیوهای «فقط سوئیچ را برگرداندم» را انجام دادم، و این یک رسانه جدید برای من بود. این در زمان همه گیری بود. آن زمان بود که بسیاری از مردم به TikTok روی آوردند و من کاملاً از آن قدردانی نکردم.

فکر می‌کنم TikTok هیجان‌انگیز است و کار می‌کند زیرا در مورد ثبت لحظه‌ای در زمان است. اساساً به جای اینکه گاهی اوقات یک یادداشت صوتی برای یکی از دوستانم بفرستم، یک ویدیو در مورد آن می سازم. یا فقط سرگرم کننده است. امروز صبح با بهترین دوستم داشتم سگم را پیاده می‌رفتم و می‌گفتیم: «بیایید یک TikTok سویفتی بسازیم». و به معنای واقعی کلمه زمان برد تا سگ هایمان را پیاده کنیم. ما در حال قدم زدن در بلوک بودیم و یک ویدیوی 15 ثانیه ای ساختیم. و سرگرم کننده بود! بیش از هر چیز، ما فقط از انجام آن لذت بردیم. من واقعاً آن را در مورد TikTok دوست دارم.

و شما اساساً یک گفتگو را باز می کنید، که مهم است. این یک نمونه بسیار خوب برای سوال بعدی من است، که چگونه با نظرات نفرت انگیز و ترول ها در رسانه های اجتماعی کنار می آیید؟ چه در TikTok باشد چه پادکست، چگونه با نظرات منفی برخورد می کنید؟

دقیقا!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

من یک لیست غول پیکر دارم! من واقعاً پاملا اندرسون را در پادکست می خواهم. من واقعا گریمز را می خواهم.

من احساس می کنم که این یک فشارسنج عالی برای موفقیت است. مثلاً، اساساً می‌خواهم به کاری که انجام می‌دهم ادامه دهم.

خنده دار است که تیک تاک را مطرح می کنید، زیرا من پادکست را به عنوان ازدواجی در جایی بین یک تیک تاک و یک مقاله توصیف کرده ام، به همین دلیل است که آن را بسیار دوست دارم. فکر می‌کنم چیزی که در مورد TikTok دوست دارم این است که چقدر سریع می‌توانید یاد بگیرید. و من فکر می‌کنم که عموماً مردم زمانی پاسخ می‌دهند که کمتر فکر می‌کنند، که من آن را دوست دارم زیرا تجربه من از رسانه‌های اجتماعی، که در روزهای اینستاگرام منتشر شد، در مورد ایجاد و فید شما و هر چیز دیگری بود.

بله، منظورم این است که تعداد زیادی وجود دارد و من نمی‌خواهم چیزی را که در راه است خراب کنم یا آن را خراب کنم، زیرا رزرو افراد مشهور یک سفر واقعاً هیجان‌انگیز است. به نوعی بی حد و حصر است، صادقانه با شما.

تام نیوتن

و احتمالاً یک سال و نیم پیش، من اینطور بودم، من واقعاً می خواهم این کار را انجام دهم و آن را محقق کنم. اما من داشتم کتابم را می نوشتم و تصمیم گرفتم که ترجیح می دهم ابتدا کتاب را داشته باشم تا مردم بتوانند ایده ای از نحوه عملکرد مغز من داشته باشند. در واقع یک سال از انتشار کتاب می گذرد، بنابراین طرح اصلی من جواب داده است! *خنده*

این محتوا از شخص ثالث وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

شگفت انگيز! از آنجایی که شما در مورد پادکست فکر می کنید، مطمئن هستم که مهمانان زیادی به ذهنم می رسند. مهمان رویایی شما چه کسی خواهد بود؟

آمازون

برای مثال، TikToks EmRata بخش‌های مساوی سرگرم‌کننده و تکان‌دهنده‌ای از تفسیر فرهنگی هستند. و آنها تنها بخشی از چیزی هستند که او برای پادکست جدیدش ذخیره کرده است، زیاد کم. اپیزودهای سری جدید قرار است دو بار در هفته پخش شوند (یکی شامل مصاحبه با یک مهمان است، در حالی که قسمت دیگر بیشتر مطابق با مقالات موفقی است که او در گذشته منتشر کرده است)، با یک قسمت جایزه اضافی برای فقط مشترکین این پروژه یک گام طبیعی بعدی برای امیلی است، که معمولاً «تصویرهای داغ» او باعث می‌شود که توپ در محافل بزرگتر و مهم در حوزه عمومی حرکت کند.

اخیراً چیزی شبیه به یک عکس داغ پست می‌کنم، که در آن فقط در مورد چیزی صحبت می‌کنم که برای من واقعاً هیجان‌انگیز است، زیرا چالشی نیست یا به ظاهر من مربوط نمی‌شود. این به معنای واقعی کلمه جنبه ای از خودم است که احساس می کنم خوب است که مردم به آن پاسخ دهند.

وای!

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از TikTok وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بیایید درست به این موضوع بپردازیم: داستان اصلی پادکست شما چیست؟ چگونه به وجود آمد؟

من دوست دارم به کاری که انجام می دهم ادامه دهم. من از کاری که در حال حاضر انجام می دهم بسیار راضی هستم. من واقعاً از ایده تولید محتوای بیشتر برای افراد دیگر خوشم می آید و فقط پادکست خودم نباشد. من یک شرکت رسانه ای در اطراف این پادکست به نام Bitch Era Media راه اندازی کردم و امیدوارم دوران عوضی من ادامه داشته باشد. *خنده* این فقط برای من این است که به تمام جوانب خودم متصل شوم و از آنها برای انجام کاری که می خواهم انجام دهم، به صورت حرفه ای و شخصی استفاده کنم.

آیا می گویید اینها از آنهایی هستند که مورد علاقه شما برای ساختن هستند؟

من فکر می کنم که واقعاً دشوار است، می خواهم مقدمه ای را بیان کنم. من فکر می کنم هرکسی که می گوید این تاثیری بر آنها ندارد دروغ می گوید، زیرا حقیقت این است که شما باید کاملاً به ستایش نیز اهمیت ندهید. و من باید صادق باشم، وقتی مردم با من موافق هستند یا به آنچه من می گویم به روشی مثبت یا متفکرانه پاسخ می دهند، واقعاً احساس خوبی دارد. بنابراین وقتی نفرت را می بینید، ساده نیست که فقط به این فکر کنید: “اوه، این مردم خیلی ناامن هستند که در خانه خود نشسته اند”، همه چیزهایی که باید فکر کنید.

چه چیزی را امیدوارید که مردم به طور خاص از طریق پادکست درباره شما یاد بگیرند؟

برخی از شخصیت‌های عمومی هستند که به مرور زمان به عنوان ناقوس‌کننده‌های کسری از ذات فرهنگی عمل می‌کنند. افرادی که نظراتشان مورد بررسی قرار می گیرد و بیش از حد تحلیل می شود، نقل قول هایشان به طور مداوم در چت های گروهی و عناوین خبری بازتاب می یابد. و برای بسیاری، آن چهره عمومی امیلی راتایکوفسکی است.

سال هاست که به پادکست فکر می کنم. من با گوش دادن بزرگ شدم NPR. من شنونده پادکست بزرگی نیستم، اما صدا را به عنوان یک رسانه بسیار دوست دارم. من در کالیفرنیا بزرگ شدم، بنابراین رانندگی در اطراف، حتی قبل از اینکه پادکست واقعا وجود داشته باشد، دوست داشتم.

من می گویم یاد گرفته ام که اگر سعی می کردم همه را خوشحال کنم، هرگز نمی توانم – مهم نیست که چه کار کنم – نمی توانم. من مردم را در نظر می‌گیرم نه اینکه فقط خودم باشم. بنابراین من تازه یاد گرفتم که نتیجه نمی دهد، و اساساً این کار را برای من آسان تر کرده است که کمتر بخواهم.

قطعا! جالب است که رسانه های اجتماعی را با چنین فالوئرهای عظیمی به خصوص در TikTok مطرح می کنید. چگونه از برنامه استفاده می کنید؟ آیا بیشتر از قبل برنامه ریزی شده است یا بیشتر از کاف؟

این بستگی به روحیه من دارد، صادقانه! گاهی اوقات دوست دارم یک ویدیوی احمقانه هم بسازم. و با قرار دادن مطالب داغ در اینترنت کمی هیجان عصبی به وجود می آید. این می تواند کمی ترسناک باشد، بنابراین گاهی اوقات به نوعی باعث ایجاد اضطراب می شود، بنابراین شاید من از انجام آن کارها چندان لذت نبرم. اما من همچنین، در پایان، نتیجه می دهد زیرا احساس می کنم، آه، مردم به آنچه من می گویم گوش می دهند، که خوب است.