Emily Ratajkowski به تازگی یک کت شلوار کانادایی با شلوار جین دو رو پوشیده است – تصاویر را ببینید

شایعاتی مبنی بر تلاش آنها برای اولین بار در ماه آگوست منتشر شد، اما این جفت هنوز به طور رسمی با هم قرار نگرفته اند. مطابق با مردم، این زوج “زمان زیادی را با هم می گذرانند” اما “دوستان مطمئن نیستند که جدی است یا خیر.” با این حال، صفحه شش نشان می دهد که هر دو طرف منتظر هستند تا همه چیز با سابق خود نهایی شود. راتاجکوفسکی و سباستین بیر مک‌کلارد در تابستان امسال پس از اینکه راتاکوفسکی متوجه شد که به او خیانت می‌کند، از این کار کناره‌گیری کردند. آنها اخیراً از هم جدا شدند. این تصمیم Em بود مردم در ماه جولای. او خوب است. او قوی است و روی پسرش متمرکز است. او عاشق مادر شدن است.»

اساساً، آنها ظاهراً می‌خواهند قبل از اینکه بگذارند همه چیز جدی شود، از هرگونه درام رها شوند. برای من از آن شلوار جین منطقی تر است!
منبع

آیا من شلوار جین را می فهمم؟ نه. من آنها را می خواهم؟ غیر قابل توضیح، بله.

راتایکوفسکی در 8 سپتامبر به طور رسمی از Bear-McClard درخواست طلاق داد. در همین حال، پیت در جریان دعوا و دعوای متقابل با آنجلینا جولی بر سر املاک و شراب سازی سابق آنها، Château Miraval است.

سبک امیلی راتایکوفسکی تنها راهی نیست که او اخیراً در تیتر اخبار قرار گرفته است. این مدل که در بحبوحه طلاق از همسر چهار ساله خود است، ظاهراً شروع به دیدن برد پیت ستاره هالیوود کرده است.

Emily Ratajkowski در نمایش لباس زنانه Loewe بهار/تابستان 2023 به عنوان بخشی از هفته مد پاریس در 30 سپتامبر 2022 شرکت می کند.

یاکوپو رائول