Emily Ratajkowski با کت پاستلی و دامن ماکسی معمولی می شود

Emily Ratajkowski در حال لذت بردن از تعطیلات آخر هفته خودمانی در نیویورک است.

را بالا کم با EmRata مجری نیز در اوایل این هفته، زمانی که سبک موزیک ویدیوهای مربوط به دوران Y2K را پخش کرد، با ظاهری باحال و بدون وظیفه ظاهر شد. لباس او شامل یک ژاکت پفی کوتاه از Thrity Years، یک جین شلوار جین روشن و چکمه‌های توری بلند تا روی زانو از Timberland x Veneda Carter بود که دارای یک پاشنه ثابت بود. او همچنین از یک جفت عینک آفتابی مشکی با جزئیات طلایی استفاده کرد.

این مدل و بازیگر My Body دیروز در حال لذت بردن از پیاده روی با سگش کلمبو مشاهده شد، جایی که او ظاهری روشن برای بعد از ظهر جمعه خنک به تن داشت. او یک ژاکت زرد پاستلی را روی یک سویشرت برش زده سفید قرار داد و با یک دامن بادی قد مشکی و کفش‌های کتانی Converse به پایان رسید.

او همچنین یک مچ‌بند کوچک لویی ویتون در پیاده‌روی به همراه داشت، در حالی که با یک نفر در تلفن خود چت می‌کرد.

نیویورک، نیویورک 25 نوامبر emily ratajkowski در روستای غربی در 25 نوامبر 2022 در عکس شهر نیویورک توسط تصاویر gothamgc دیده می شود

گاتهامگتی ایماژ

نیویورک، نیویورک 22 نوامبر emily ratajkowski در 22 نوامبر 2022 در عکس شهر نیویورک توسط تصاویر gothamgc دیده می شود

در مصاحبه ای برای بازار هارپردر داستان جلد نوامبر 2022، این ستاره پس از جدایی از همسرش، سباستین بیر-مک کلارد، از زندگی مجردی خود لذت برد.

او می گوید: «می توانم به شما بگویم که قبلاً مجرد نبوده ام. “من تمام احساسات را احساس می کنم. احساس خشم، غم و اندوه. احساس هیجان می کنم. احساس شادی می کنم. احساس سبکی می کنم. هر روز متفاوت است. تنها چیزی که می دانم این است که همه آن چیزها را احساس می کنم، که خوب است زیرا این باعث می شود باور کنم که خوب خواهم شد.”منبع گاتهامگتی ایماژ