Dan Levy Q+A – سرگرمی، کوکتل، تعطیلات، و بیشتر

از آنجایی که نوشیدنی را با جشن مرتبط می دانید، آیا خاطره خوبی دارید که با Cosmopolitans مرتبط کنید؟

اگر بتوانید آن را تاب دهید، در واقع تهیه یک کوکتل برای کسی یک عمل واقعی سخاوت است. به عنوان یک میزبان، این ژست تا حد زیادی انجام می شود. همیشه وقتی مردم مرا وادار به نوشیدنی می کنند تحت تأثیر قرار می گیرم، بنابراین دوست دارم این کار را برای افرادی که به خانه من می آیند انجام دهم. اگر تعداد زیادی از مردم به طور همزمان وارد می شوند، آن موقع است که من آن را دسته بندی می کنم. اما من فکر می‌کنم اگر یک مهمانی شام کوچک‌تر باشد، فقط در بار بودن و تهیه نوشیدنی برای مردم هنگام ورود، چیزی کاملاً تأثیرگذار وجود دارد.

وقتی صحبت از غذا به میان می آید، چه چیزی را با Cosmo مورد علاقه خود سرو می کنید؟

صحبت از مشروبات الکلی: کوکتل های دسته بندی شده – آنها را دوست دارید یا از آنها متنفرید؟

من یک پالت کودک دارم و با آن کاملاً خوب هستم. من عاشق یک مثلث پنیر تازه و کاملاً کبابی هستم. و من به شما می گویم چرا: Cosmopolitan دارای ترکیب زیبای شیرین و ترش است که ترکیب خوش طعم نان و پنیر را به زیباترین شکل برش می دهد. من مطمئن هستم که مردم چشمان خود را روی آن می چرخانند، اما می دانید چیست؟ برام مهم نیست این حزب من است، و من به آنچه که می خواهم خدمت خواهم کرد.

من دوست داشتن Cosmopolitans را از پدرم آموختم [Schitt’s Creek co-star and actor Eugene Levy]. ما برای نمایشمان غذای خانوادگی و بازیگران زیادی خورده ایم که نوشیدنی مورد علاقه ما شد. من فقط به نوعی آن را به عنوان مال خودم انتخاب کردم. و اکنون من اینجا هستم در مورد Cosmo صحبت می کنم، و او نیست. [Laughs.]

Cosmos نوشیدنی انتخابی من است – من آنها را هر جا که می روم و سال ها است سفارش می دهم. من زیاد مشروب نمی‌خورم، اما وقتی می‌نوشم، عاشق نوشیدنی‌ای هستم که هر دو تارت است و شیرین چیزی نه خیلی سنگین، اما یک نوشیدنی عالی و با طراوت. بدیهی است که برخی از افراد آن را بهتر از دیگران می کنند، اما اگر در خانه من باشید، من کاملاً Cosmo را خرد می کنم. من از Cointreau، ودکا، تازه زغال اخته، و تازه آهک، تکان داده شده به کمال یا هم زده، و این یک رویا است. من چیزهای خیلی سنگین را دوست ندارم، بنابراین این مانند تعادل ظریفی است که همه پایه های من را پوشش می دهد.

Cosmopolitan چه چیزی را دوست دارید، و چرا این نوشیدنی در طول تعطیلات برای شما مهم است؟

آیا راهنمایی برای خوانندگان در مورد چگونگی شکست دادن بازی میزبانی تعطیلات دارید؟

شما در همه چیزهای سرگرم کننده کاملاً متخصص هستید. آیا شما میزبان غذاهای تعطیلات هستید یا دوست دارید مردم را برای مهمانی های شام کنار هم بگذارید؟

چه دن برای موفقیت‌هایش نان می‌گوید یا فقط یک روز طولانی را به پایان می‌رساند، یکی از دل‌نشین‌های لوی وجود دارد که مدت‌هاست به آن روی آورده است: جهان‌وطن. و، البته، ما اینجا هستیم Cosmo با تمام وجود تایید کنید به همین دلیل تصمیم گرفتیم با چند خط فاصله صحبت کنیم که اخیراً چهره Cointreau شده است (او در مورد تماسی که از برند دریافت کرد می گوید: “این نوشیدنی مورد علاقه من برای مدت طولانی بود که فکر می کردم یک شوخی است.” همکاری). در زیر، ما در مورد همه چیزهای سرگرم کننده صحبت می کنیم، اینکه او چگونه دوست دارد به Cosmopolitans خود به دوستان و خانواده خدمت کند، چگونه بازی میزبانی تعطیلات را به هم بزند، و چه چیزی برای این فصل آینده از زندگی او بیشتر هیجان زده است.

این مصاحبه برای طولانی بودن و وضوح کمی ویرایش شده است.منبع

شاید دن لوی را در نقش دیوید رز بی نظیر بشناسید نهر شیت (ew, دیوید)، اما مجری تلویزیونی کانادایی که تبدیل به بازیگر شد و تبدیل به نویسنده، تهیه کننده، خالق و کارگردان شد، از زمان پایان یافتن سریال پرطرفدار، به شدت مشغول بوده است. نمونه موردی: او در حال حاضر در بریتانیا در حال کار بر روی اولین کارگردانی خود برای نتفلیکس و آخرین پروژه خود است. برانچ بزرگ، یک برنامه مسابقه آشپزی که در آن او هر دو مجری است و یک داور، HBO Max را در 10 نوامبر پخش می کند. نیازی به گفتن نیست که او چیزهای زیادی برای جشن گرفتن دارد… و قطعا می تواند از یک نوشیدنی استفاده کند.

این *چنین* نمایش خوبی است. من نمی توانم بیشتر از این صحبت کنم، و من اولین کسی هستم که در مورد پروژه های خودم بسیار زیر نظر هستم. این نمایش ربطی به من ندارد و همه چیز درباره سرآشپزها است. ما مجموعه‌ای از مهربان‌ترین، شیرین‌ترین، حامی‌ترین و با استعدادترین افراد را پیدا کردیم که داستان‌های زیبایی برای گفتن دارند. سرآشپزها شگفت انگیز هستند و امیدوارم به خاطر فرصتی که به دست آمده، بتوانند تغییرات واقعی را برای بهتر شدن ایجاد کنند. رویا همین است. شما نمی توانید از تماشای نمایش و لبخند زدن خودداری کنید.

واضح است که ما عاشق یک کوکتل Cosmopolitan خوب هستیم. به نظر شما، چرا نوشیدنی عالی برای تعطیلات است؟

نمایش جدید شما، برانچ بزرگ، در ماه نوامبر منتشر می شود—به نظر شما چرا نمایش خوبی برای تماشای با عزیزان در تعطیلات است؟

من فکر می کنم ترکیبی از این واقعیت است که الف) نوشیدنی است که احساس خوبی به مردم می دهد، ب) بسیار جشن است، و ج) رنگ آن زرق و برق دار است. Cosmopolitan همیشه جشن بوده است. درست کردن آن آسان است، در صورت تمایل می‌توانید آنها را دسته‌بندی کنید، و خیلی خوب است که یکی از آن‌ها در دسترس مهمانان باشد تا هنگام ورود به مهمانان ارائه شود.

حد خود را بدانید اگر شما هم مثل من هستید و نمی توانید آشپزی کنید پس آشپزی نکنید! فقط یک پیتزا سفارش دهید. اگر می‌خواهید شیک باشید، از رستورانی که دوست دارید بیرون‌بر بگیرید. بسیاری از مردم به وحشت می افتند و به اینترنت مراجعه می کنند تا دستور العمل ها و کوکتل های وحشی را پیدا کنند که بسیار خارج از منطقه راحتی آنها هستند. به عنوان کسی که آنجا بوده است، این کار را انجام داده است، ارزشش را ندارد. به آنچه می دانید پایبند باشید، این توهم را زنده نگه دارید و فقط اوقات خوشی داشته باشید.

من نمی توانم برای نجات جانم آشپزی کنم. اما من می توان یک نوشیدنی خوب را مخلوط کنید بنابراین، اگر افراد زیادی در آنجا حضور داشته باشند، که اغلب این کار را انجام می دهم، بدون شک برای وعده غذایی بیرون آورده می شود. یا اگر خوش شانس باشم، دوستان سرآشپزم را دعوت می کنم و به نوعی آنها را مجبور به آشپزی می کنم. من دوست دارم آنها را به روش های دیگری جبران کنم، مانند خنده و تشویق. من تمایل دارم که از جایی که در محله‌ام دوست دارم به بیرون‌برهای عالی تکیه کنم و سپس کوکتل‌هایم را شخصی‌سازی کنم. نوشیدن نوشیدنی بسیار کمتر از پخت و پز است، و با این حال اغلب بیشتر از غذا مهمانان را تحت تاثیر قرار می دهد. ساختن یک Cosmopolitan برای مردم بسیار عالی عمل می کند – احتمالاً به این دلیل که دوستان من از اینکه من فردی توانمند هستم شوکه شده اند.