Bebe Rexha درباره تشخیص PCOS و تصویر بدن صحبت می کند

از آنجایی که به نظر می رسد اینترنت نمی تواند صحبت در مورد اندازه بدن او را متوقف کند، Bebe Rexha در مورد سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) صحبت می کند، طبق گفته کلینیک مایو، که می تواند باعث افزایش وزن سریع در بیماران شود.

رکسا تنها مشهوری نیست که در مورد تشخیص خود صحبت کرده است. دروغگوهای کوچک زیبا به عنوان مثال، ستاره ساشا پیترز، تشخیص خود را در این روز فاش کرد رقص با ستاره ها در سال 2017 و گفت که او همچنین به سرعت وزن اضافه کرد. “[It was] یکی از سخت ترین چیزهایی که تا به حال از سر گذرانده ام E! اخبار. من نمی دانستم چه اتفاقی دارد می افتد و هیچ راهی برای حل آن نداشتم. پیترز گفت که او همچنین رگباری از شرمساری آنلاین دریافت کرده است.منبع

بر نمایش جنیفر هادسون در 25 ماه مه، ستاره پاپ کمی در مورد تشخیص خود و میزان شایع بودن این بیماری صحبت کرد (طبق گزارش CDC، PCOS بیش از 5 میلیون زن را در ایالات متحده تحت تاثیر قرار می دهد) و به اظهارکنندگانی که یاد نگرفته بودند پاسخ داد. حداقل 20 سال است که شرمساری بدن دوست داشتنی نبوده است. (یا، خوب، همیشه.)

رکسا گفت: “من سال گذشته نزد دکتر رفتم – و بسیاری از زنان واقعاً این مشکل را دارند و آنها از آن اطلاعی ندارند – اما آنها تشخیص دادند که PCOS دارم که سندرم تخمدان پلی کیستیک است.” من به معنای واقعی کلمه 30 پوند خیلی سریع پریدم، شاید کمی بیشتر. اما ما فقط باید مثبت باشیم و عشق را به مردم نشان دهیم.”

در ماه آوریل، رکسا در توییتر از کاربران شبکه‌های اجتماعی که درباره وزن او نظر می‌دادند، نوشت: «یک عوضی دوست دارد غذا بخورد!» هنگامی که هادسون در مورد پیام مثبت بدنش پرسید، رکسا توضیح داد: «وقتی چنین چیزهایی را می‌بینید، شما را به هم می‌ریزد. چون نمیدونی یه نفر داره چی میگذره اما من احساس می کنم، ما در سال 2023 هستیم. ما نباید در مورد وزن افراد صحبت کنیم. به عنوان مثال، آن نظر دهندگان نمی توانند بدانند که Rexha به تازگی به PCOS مبتلا شده است.