Alicia Silverstone در عکس های تبلیغاتی PETA برهنه خوب است

همانطور که یکی از طرفداران آن را بیان کرد، “خیرکننده (و 💯 در نقطه، هاها). 💚” دیگری نوشت: “ملکه را بکش” در حالی که سومی به سادگی نظر داد: “وسواس @aliciasilverstone 😍 ملکه وگان!”

این سال 2022 است ، و آلیشیا سیلورستون مشکلی برای برهنه شدن برای دلیلی که نزدیک و عزیز قلب او باشد ، ندارد. این بازیگر زن 46 ساله در مقابل کاکتوس برای PETA (افراد برای درمان اخلاقی حیوانات) با یک زیرنویس گونه ای که می خواند ، می خواند ، “یک لگد نباشید ، وگان بپوشید.”

در عکسی که توسط عکاس گرفته شده است برایان بوون اسمیت، آلیشیا یک جفت چکمه کابوی را سنگ می زند و … به معنای واقعی کلمه چیز دیگری نیست. و در حالی که مطمئناً مردم از پیام او در مورد خرید گزینه های چرمی قدردانی می کنند ، غیرممکن است که چقدر آلیشیا فوق العاده قوی در عکس باشد ، با هسته و پاهای محکم او.

سیلورستون ، 46 ساله ، در نگاه اول به یک نگاه اول می گوید: “من هرگز ، هرگز ، در تلویزیون برهنه نمی شوم ، در فیلم ، Nothin” ، هرگز ، هرگز ، اما من این کار را برای PETA انجام داده ام زیرا این برای من مهم است. ” مصاحبه ویدئویی اختصاصی، به دست آمده توسط مردم. “میزان منابع ، آب ، غذا ، روغن برای حمل و نقل ، میزان انرژی موجود در ساخت چرم فوق العاده است. این فقط پایدار نیست. زمین نمی تواند آن را اداره کند ،”

منبع