Abatey چیزی بیش از یک برند زیبای سلامتی است

اکنون در سن 49 سالگی، مونیز مسئولیت بزرگی را برای انتقال آنچه که در طول سال‌ها با آباتی آموخته است، احساس می‌کند – که نام او ادای احترام به الهه بومی باروری و آب است. بله، بسته بندی زیباست اما چیزی فراتر از یک برند آماده اینستاگرام است. این یک کار واقعی میراث و میراث است، و هر محصول با قصد و تعهد ایجاد می شود، زیرا Muñiz هر مورد را با دست ترکیب می کند.

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: بطری

در ابتدا، دردناک و گیج کننده بود، زیرا قصد من فقط کمک به مشتریانم بود، اما با رشد شخصی و حرفه ای، متوجه شدم که از آنجایی که همه ما متفاوت هستیم، به طور طبیعی با ابزارهای مختلفی در مراحل مختلف ارتباط برقرار می کنیم. زندگی

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: فنجان قهوه، فنجان، نوشیدنی، شیر، و نوشیدنی

قهوه خود را چگونه می خورید؟

معمولاً با رد شدن در رشته خود چگونه برخورد می کنید؟

در خرده فروشی در یک زنجیره لباس محلی زنانه در جزیره من.

آیا احساس می‌کنید که جنسیت، نژاد، قومیت یا جنسیت‌تان تا به حال به‌طور خاطره‌انگیزی مانع کار، فرصت یا ارتقای شغلی شما شده است؟ چگونه؟

در اینجا، بنیانگذار که در میامی بیچ، فلوریدا زندگی می کند، با همسر، سه بچه و دو سگش، با او صحبت می کند. زرق و برق در مورد کارش، روال صبحگاهی‌اش، نحوه آرام کردنش و موارد دیگر.

اولین شغل رویایی دوران کودکی شما این بود که…

کاپوچینو با شیر جو، بدون شکر. اما من هم اهل چای هستم، از این رو ترکیبات خود را ایجاد کردم.

آبتی بوئنوس دیاس اسپریت + چای بدن

برای برندی مانند Abatey، یک خط سلامتی جامع که عرضه‌های آن شامل اسانس‌های باکیفیت، شمع‌های معطر، پخش‌کننده‌ها و ترکیب‌های چای سفارشی است، احترام به میراث اسپانیایی‌ها عمیقاً در DNA آن ریشه‌دار است. بنیانگذار آن، ماریل مونیز، در سن خوان، پورتوریکو بزرگ شد و در سنین جوانی به آروماتراپی علاقه مند شد. او می‌گوید: «من آن را از مادرم به ارث برده‌ام، او مرا با استفاده از طب کلی‌نگر و جایگزین بزرگ کرد و فضیلت‌های فراوانی را که طبیعت ارائه می‌کرد به من نشان داد.

نه به خصوص، اما من بارها و بارها این اتفاق را برای زنان دیده ام. در مورد خاص من، ای کاش می توانستم به همه زبان ها حقیقت و اشتیاق خود را به همان روشی که در زبان مادری ام، اسپانیایی انجام می دهم، بیان کنم.

موفقیت زمانی به دست می آید که با خودتان ارتباط برقرار کنید، و وقتی کاری را که به آن علاقه دارید انجام دهید، طبیعتاً پاداش های مالی و حرفه ای به دنبال خواهد داشت.

اولین خود را واقعی شغل بود…

بهترین پول یا توصیه شغلی که تا به حال دریافت کرده اید این است:

در طول هفته، حدود ساعت 6 صبح از خواب بیدار می‌شوم تا بچه‌هایم را به مدرسه بیاورم، و بعد از آن، از تمرین یوگا و مدیتیشن به تنهایی لذت می‌برم، ترکیبی از چای بوئنوس دیاس را می‌نوشم و از روغن آروماتراپی کالما برای تنظیم لحن استفاده می‌کنم. آخر هفته ها من و شوهرم دوست داریم سرگرم باشیم، بنابراین سعی می کنم چند ساعت بیشتر استراحت کنم.

شغل خاصی نیست، اما همیشه این حس را داشتم که می‌خواهم به مردم کمک کنم و به آنها خدمت کنم، روزهایشان را کمی بهتر کنم. بنابراین می توانم بگویم که با ایجاد آباتی، شغل رویایی خود را ایجاد کردم.

چگونه به لباس پوشیدن برای محل کار نزدیک می شوید؟ در چه چیزی اصیل ترین خود را احساس می کنید؟منبع

برنامه معمول صبحگاهی شما چیست؟

شمع سرو هل Abatey Despertar Rose Cedar