9 روش ناامیدکننده ای که سعی کردم به آنها امتیاز بدهم


زن جوانی با چهره ای تار با دو لپ تاپ باز در تلاش برای خرید بلیط

خدیجه هورتونگتی ایماژ

جهنم مانند یک طرفدار تیلور سویفت که موفق به تهیه بلیط نشده است، خشم ندارد تور دوران. در روز سه‌شنبه، Ticketmaster پیش‌فروش «Verified Fan» خود را برای اولین تور تیلور سویفت در پنج سال گذشته افتتاح کرد. آنها بودند ظاهرا در حال پیش بینی 1.5 میلیون نفر، و در عوض، 14 میلیون (!!) به امید فریاد خواندن حاضر شدند. آیات جدید از همه چیز خوبه. هرج و مرج و دلشکستگی به وجود آمد. تقریباً 48 ساعت بعد، شرکت فروش بلیط (بخوانید: انحصار) اعلام کرد آنها فروش عمومی بلیط را که قرار بود روز جمعه افتتاح شود، لغو کردند. Ticketmaster بعدازظهر پنجشنبه در توییتی نوشت: «به دلیل تقاضاهای فوق‌العاده بالای سیستم‌های فروش بلیت و موجودی کافی بلیط باقی‌مانده برای پاسخگویی به این تقاضا، فروش عمومی فردا برای تیلور سویفت | تور Eras لغو شده است.

اگر هیچ چیز دیگری نباشد، حداقل Ticketmaster به ما راه عالی برای لغو همه برنامه‌های آینده داده است. (به دلیل تقاضای فوق‌العاده بالا و موجودی ناکافی، باید امشب در آنجا بمانم.) خود تیلور اکنون به این موضوع پرداخته است کل خرابی در استوری های اینستاگرام او.

بنابراین، چگونه کسی واقعاً توانسته است بلیط تور تیلور سویفت را تهیه کند؟ در اینجا فهرستی از کارهایی که سوئیفتی‌ها، خودم یا غیر آن، ممکن است در حین تلاش برای ایمن کردن صندلی‌هایشان انجام داده باشند، آمده است.

نامیده شده در بیمار به هر و همه تعهدات

متأسفیم، Swifite قدیمی در حال حاضر نمی تواند به تلفن کار بیاید. چرا؟ چون او سعی می کند جای خود را در آن نگه دارد خط بلیط بیش از 2000 نفر. بر اساس شاخص های اقتصادی پیشرو (به عنوان مثال، اسلک من) بهره وری در میان زنان 18 تا 29 ساله در این هفته 80 درصد کاهش یافت.

تحصیلات خود را بر روی Backburner قرار دهند

صبر یک فضیلت است، اما صبر جای شما را در صف نگه نمی دارد. برخی از دانش آموزان به ارسال ایمیل به معلمان، از آنها خواهش می کند که وقتی مجبور هستند در کلاس دیگری شرکت کنند، جایگاه خود را در خط مجازی تماشا کنند. دانش‌آموزان دیگر لپ‌تاپ‌هایشان را باز گذاشتند تشریح اجساد. اوه، شما تیلور سویفت را دوست دارید؟ سه جسد را که در صف انتظار بلیط او تشریح کرده اید نام ببرید؟

کد نویسی را یاد گرفت

از آنجایی که به بسیاری از افراد تخمین مبهمی از زمان انتظارشان داده شد – “بیش از 2000 نفر از شما جلوتر هستند” – افراد در TikTok به یکدیگر آموزش می دادند. کدگذاری نور تا جایگاه واقعی آنها را در خط مشخص کنند. این همان چیزی است که “Glitch” در واقع درباره آن است. متأسفانه، این بدان معنا بود که مردم متوجه شدند که وجود دارد بیش از 13000 طرفداران جلوتر از آنها در صف.

شبیه سازی را یاد گرفت

یک راه مطمئن برای گرفتن بلیط برای هر کنسرتی؟ خود را کلون کنید! از کلون‌هایتان بخواهید روی لپ‌تاپ‌های خودشان سوار شوند و ببینید کدام کلون بهترین مکان را در خط مجازی دارد. نکته: مطمئن شوید که تنها شش نسخه از شما وجود دارد، زیرا این حداکثر تعداد بلیط هایی است که می توانید در یک زمان خریداری کنید.

یک تحقیق دولتی در مورد Ticketmaster آغاز کرد

تیکت مستر در حال حاضر با آن مواجه است تحقیقات متعدد دولتی مربوط به حمایت از مصرف کننده پس از پیش فروش snafu. کارما یک دادستان کل ایالتی است که تشنه رای ژنرال Z است.

برای شکستن انحصارها با AOC شریک شد

خانم کنگره گفت این اتفاق به این دلیل رخ داد که Ticketmaster در سال 2010 با LiveNation ادغام شد و به شرکت uber اجازه داد تا بازار فروش کنسرت ها را گوشه کند. من به تازگی اپیفانی داشته ام. وقت آن است که برویم و کمی هوشیارانه انجام دهیم تا مبادا این انحصار برای همیشه باقی بماند. اقتصاد کلان AP (نسخه تیلور)!

جستجو برای تخم مرغ عید پاک

آیا می‌دانستید کلمه «Ticketmaster» دارای 12 کاراکتر است، اما اگر شکلک‌های گربه‌ای که می‌خندد تیلور سوئیفت را به انتهای آن اضافه کنید، 13 کاراکتر می‌شود؟ اتفاقی؟ آیا من برای مدت طولانی به صفحه نمایش خود خیره شده ام؟ آیا این فریاد کمک است؟

اعضای کلون من را فروخت

با فروش بلیط های تیلور سوئیفت با قیمت های بالا 20000 دلار، شما چاره ای ندارید جز برداشتن اعضای کلون های خود. مشکلی نیست! خواهند فهمید!

به نام خود تیلور سویفت

اگر فقط…تیلور را صدا کرد? دفعه بعد که قصد خرید بلیط را دارید باید به آن توجه کنید!

شکست پذیرفته شده

شاید کنسرت واقعی تیلور سوئیفت دشمنان جمعی و کلون هایی باشد که در طول راه ساخته ایم 🙂

منبع