9 بهترین پالت کانتور کرم در سال 2022

گتی

آماده‌اید به تمام خوبی‌های کانتور کرم شامل بررسی‌ها، مزایا و معایب، و نکات برجسته در زیر بپرید؟! جالب است، زیرا در اینجا 9 مورد از بهترین گزینه های کانتور کرم از مارک هایی مانند MAC، Elf Cosmetics، Makeup by Mario، و بسیاری دیگر وجود دارد.

بهترین کانتور کرم و پودر

Patrick Ta Major Sculpt Creme Contour & Powder Bronzer Duo

بهترین هایلایت و پالت کانتور CREAM

پالت برجسته و کانتور RCMA

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین قابلمه کانتور کرم

کرم کانتور و برنزه کننده تنتور هدی بیوتی

اگر همه اینها برای شما *شگفت انگیز* به نظر می رسد، اما اعمال کانتور یا یافتن سایه مناسب شما را از کل فرآیند می ترساند، نگران نباشید، زیرا (1) ما یک راهنمای کامل در مورد نحوه کانتور کردن داریم، و (2) یک گزینه برای هر فرد در زیر وجود دارد. اما ابتدا، این نگاه اجمالی از آنچه در آینده است را بررسی کنید…

انتخاب های برتر ما برای بهترین کانتور کرم در سال 2022:

بهترین کانتور کرم در آمازون

پالت Contour Creme True Complexion Black Radiance

کانتور

سینا گالیانو یک ویرایشگر زیبایی در جهان شهری و دارای سه سال سابقه نوشتن در مورد اخبار زیبایی، مد و سبک زندگی است. او در تحقیق و نوشتن داستان های زیبایی، مانند کیت های کانتور بالا و اینکه چرا ژل مو روی ابروهای شما بهترین هک زیبایی است، متخصص است. او به طور منظم کانتور کرم را از نظر اثربخشی آزمایش و آنالیز می کند، در حالی که با آرایشگران برتر صنعت برای ارزیابی مارک ها و محصولات جدید کار می کند.

بهترین چوب کانتور کرم

آرایش توسط Mario SoftSculpt Shaping Stick

بهترین کانتور کرم داروخانه

پالت کانتور کرم لوازم آرایشی جن

برای دستیابی به طبیعی ترین نتایج، واقعاً باید محدوده سایه را در نظر بگیرید. اگر برندی گزینه های بیشتری داشته باشد یا محصولی با چندین سایه در یک کیت داشته باشد، به احتمال زیاد تطابق رنگ بهتری خواهید داشت. همچنین مهم است که اطمینان حاصل کنید که سایه کانتور شما به انتهای سردتر تکیه می کند برخلاف انتهای گرمتر اگر روی رنگ پوست شما گرم نوشته شود، احتمالاً در این مورد به عنوان برنز کننده بهتر است از آن استفاده کنید.

طرح را در نظر بگیرید

بهترین پشته کانتور کرم

Melt Cosmetics The Deep Cream Bronzer and Contour Sculpt Stack

کانتور کرم وارد می شود انواع اشکال و طرح ها از جمله گلدان ها، پالت ها و حتی میله ها/چوب های کانتور. اگر ترجیح می دهید از یک برس کانتور یا اسفنج آرایشی استفاده کنید، یک پالت یا گلدان گزینه ای عالی برای شما خواهد بود. اگر محصولی را دوست دارید که استفاده از آن بسیار آسان و سریع باشد، برای خود یک چوب کانتور تهیه کنید.

بهترین پالت کانتور و پوشاندن کرم

MAC Studio Fix Conceal and Correct Palette

کانتور برای مجسمه سازی و تعریف صورت استفاده و طراحی شده است. و امروز، تاکید کمتری روی آن است تغییر می کند ویژگی های شما و موارد دیگر تقویت کننده آنها. این تکنیک یک رویکرد طبیعی تر به ترندهای “فیلتر اینستاگرام” در سال های گذشته است و یک فرمول کانتور خامه ای سازگاری عالی برای کار در این سایت است. (اما نگران نباشید، اگر هنوز ظاهر IG را می خواهید، فقط آن را بسازید!)

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

بهترین کانتور کرم لوکس

تام فورد سایه و روشنایی

نحوه انتخاب بهترین کانتور کرم:

سایه ها را بررسی کنید

اگر بخواهم محصولات زیبایی که حتما باید داشته باشم را رتبه بندی کنم، کانتور کرم دقیقاً در کنار رژگونه کرم، براق کننده لب پرپشت و یک مرطوب کننده خوب رنگی با SPF قرار می گیرد. (من یک پوست براق دخترانه هستم، kk؟) نه تنها کانتور کرم فوق العاده ضد احمق است (اگر آن را به هم زدید، فقط آن را کمی بیشتر مخلوط کنید!)، بلکه بر خلاف کانتور پودر، کاملاً ضد احمق است. برای ایجاد یک اثر فوق العاده طبیعی در پوست ذوب می شود. به همین دلیل است که امروز، من نه بهترین پالت کانتور کرم، پشته‌ها و حتی یک چوب را گردآوری کردم تا به شما کمک کنم تا به گونه‌های رویاهایتان دست پیدا کنید.