9 بهترین نمایش نتفلیکس برای پخش در سال 2023

هی تو. سال جدید نزدیک است، و در حالی که ما احتمالا هیچ چیز جدیدی نخواهیم داشت چیزهای غریب در سال 2023، چیزهای زیادی برای تماشا در نتفلیکس وجود خواهد داشت. آیا تشنه بازگشت یک نمایش خاص هستید، تشنه چیز جدیدی هستید، یا هنوز در مورد علاقه ای که لغو شده است شور می کنید؟ پرستیژ بزرگ مانند مرد شنی، دیده بان، و چهار شنبه در سال 2022 پرفروش شدند اما ممکن است تا سال 2024 باز نگردند. در اینجا راهنمای شما برای بهترین نمایش‌هایی است که در سال 2023 به نتفلیکس می‌آیند و همچنین نمایش‌هایی که باز خواهند گشت.

اینجا را تماشا کنید

راستش را بخواهید، اگر برای سال 2023 به تصمیمی برای سال نو نیاز دارید، آن را به “تماشا بیشتر کمدی های کمدی” تبدیل کنید. هیچ چیز مانند آرامش در یک کمدی احمقانه نیست، و شما نکن باید play on را فشار دهید دفتر برای بیلیونمین بار برای به دست آوردن آن احساس.

این یک دنباله است آن نمایش دهه 70 در دهه 90، با نام مستعار “می خواهم احساس پیری کنم” برنامه تلویزیونی.

اینجا را تماشا کنید

تاریخ انتشار: 16 مارس

ابتدا، بیایید یکی را برای نمایش هایی که در سال 2022 از دست دادیم بریزیم. باشگاه میدنایت، رزیدنت اویل، مسیر شریک، و فیلم یا کتاب پرمخاطب همه بعد از یک فصل کنسل شدند سرنوشت: حماسه وینکس، عروسک روسی، نیروی فضایی، و راهبه جنگجو بعد از دو فصل تبر گرفت قفل و کلید، برای من مرده،و اوزارک پس از سه و چهار فصل کمی آبرومندتر به پایان رسید. نمادین ترین فصل پایانی احتمالاً بود گریس و فرانکی. آیا می‌دانستید که آن خانم‌ها برای آن لگد می‌زنند هفت فصل?? این خیلی خوب است، اما با توجه به اینکه چند برنامه در سرویس استریم yee olde به سه فصل نمی رسند، امسال خیلی به تازه کارها وابسته نمی شوم.

تاریخ انتشار: ژانویه 1

لیا ماریلا توماس یک نویسنده سرگرمی، دانشمند UNC و تستر اسباب‌بازی سابق Hasbro است (بله، این یک چیز واقعی است) که دوست دارد مکان خوب و جزیره عشق به همان اندازه. در اوقات فراغت ادعایی‌اش، او احتمالاً یا در تئاتر است، در یک پارک، یا تماشای بسکتبال.منبع

تاریخ انتشار: 16 فوریه

اینجا را تماشا کنید

نگران نباشید، زمان مناسبی برای تماشای مجدد وجود دارد. نمایش فانتزی که در سال 2021 پخش شد بسیار زیبا و جادویی بود و به نوعی با تنش جنسی حل نشده بود، اما مقدار زیادی داستانی که تو دو سال گذشته فراموش کردی.

اما این برای من و دایره المعارف کوچکم در نتفلیکس که فهرستی از نمایش‌ها و سرنوشت آن‌ها را فهرست کرده‌ایم کافی است. در اینجا بهترین نمایش های نتفلیکس در سال 2023 وجود دارد:

کلیدوسکوپ

تاریخ انتشار: 2 فوریه

تاریخ انتشار: 19 ژانویه

تاریخ انتشار قسمت 2: 9 مارس

تاریخ انتشار: 5 ژانویه

مجموعه کتاب های جاناتان استرود در حال دریافت اقتباس از مجموعه نتفلیکس است. این در مورد یک گروه مستقل از شکارچیان ارواح نوجوان است که با شرکت های بزرگتر در لندن رقابت می کنند. روبی استوکس، که برای مدت کوتاهی در بریجرتون همانطور که فرانچسکا دختر وسطی را ترک کردتن نقش قهرمان فوق العاده با استعداد سریال را پشت سر گذاشته است.

اینجا را تماشا کنید

تاریخ انتشار: 8 ژوئن

ما چیز زیادی در مورد این نمایش نمی دانیم، اما این یک اسپین آف است در بلوک من و این در مورد یک نفرین است (!!!!) بنابراین من بلافاصله کنجکاو شدم.

اینجا را تماشا کنید

فریریج ل تا آر کیلا مونترروزو مجیا در نقش گلوریا، سیارا رایلی ویلسون در نقش دمی، مربی تنزینگ در نقش کامرون، برایانا سالاز در نقش اینس در قسمت 101 فریریج کر کین استرادا © 2022

سال جدید را با سریال جدید نتفلیکس در مورد گروهی از دزدها که قصد دزدی بزرگی را دارند، بپیوندید. اگر فیلم دوست دارید لایک کنید یازده اوشن، این یکی برای شما

اینجا را تماشا کنید

آن نمایش دهه 90

اینجا را تماشا کنید

Lockwood & Co

جو گلدبرگ که از لندن صحبت می‌کند، دوباره در آن است – این بار در آن سوی برکه. آیا قربانیان ناآگاه به دام او خواهند افتاد؟ نمی توانم صبر کنم تا بفهمم، TBH.

اینجا را تماشا کنید

Upshaws: قسمت 3

داستان فقط آبمیوه گیری و آبمیوه گیری می شود و باید تا ژوئن صبر کنیم تا بفهمیم این فصل چگونه به پایان می رسد؟ ارگ!

در مرحله بعد، برخی از نمایش های بازگشتی در نتفلیکس وجود دارد که می توانیم در سال 2023 منتظر باشیم که هنوز تاریخ انتشار ندارند. آنها عبارتند از: حاشیه های بیرونی، ویچر، بریجرتون، استاپ قلب، آموزش جنسی، هرگز من هرگز، عشق کور است، و فصل های جدید نمایش های بدون فیلمنامه مانند چشم عجیب و غریب و آن را میخکوب کرد.

اینجا را تماشا کنید