9 بهترین نمایش نتفلیکس برای پخش در سال 2023

اینجا را تماشا کنید

تاریخ انتشار: 27 ژانویه

ما چیز زیادی در مورد این نمایش نمی دانیم، اما این یک اسپین آف است در بلوک من و این در مورد یک نفرین است (!!!!) بنابراین من بلافاصله کنجکاو شدم.

تاریخ انتشار: 19 ژانویه

داستان فقط آبمیوه گیری و آبمیوه گیری می شود و باید تا ژوئن صبر کنیم تا بفهمیم این فصل چگونه به پایان می رسد؟ ارگ!

اینجا را تماشا کنید

این دیگر نمایش مادر نوجوان/دختر نوجوان سابق با دو سریال “G” در نیوانگلند سرانجام پس از پخش فصل اول در سال 2021 برای فصل دوم بازگشت.

تاریخ انتشار قسمت 1: 9 فوریه

ابتدا، بیایید یکی را برای نمایش هایی که در سال 2022 از دست دادیم بریزیم. باشگاه میدنایت، رزیدنت اویل، مسیر شریک، و فیلم یا کتاب پرمخاطب همه بعد از یک فصل کنسل شدند سرنوشت: حماسه وینکس، عروسک روسی، نیروی فضایی، و راهبه جنگجو بعد از دو فصل تبر گرفت قفل و کلید، برای من مرده،و اوزارک پس از سه و چهار فصل کمی آبرومندتر به پایان رسید. نمادین ترین فصل پایانی احتمالاً بود گریس و فرانکی. آیا می‌دانستید که آن خانم‌ها برای آن لگد می‌زنند هفت فصل?? این خیلی خوب است، اما با توجه به اینکه چند برنامه در سرویس استریم yee olde به سه فصل نمی رسند، امسال خیلی به تازه کارها وابسته نمی شوم.

لیا ماریلا توماس یک نویسنده سرگرمی، دانشمند UNC و تستر اسباب‌بازی سابق Hasbro است (بله، این یک چیز واقعی است) که دوست دارد مکان خوب و جزیره عشق به همان اندازه. در اوقات فراغت ادعایی‌اش، او احتمالاً یا در تئاتر است، در یک پارک، یا تماشای بسکتبال.منبع

تاریخ انتشار قسمت 2: 9 مارس

راستش را بخواهید، اگر برای سال 2023 به تصمیمی برای سال نو نیاز دارید، آن را به “تماشا بیشتر کمدی های کمدی” تبدیل کنید. هیچ چیز مانند آرامش در یک کمدی احمقانه نیست، و شما نکن باید play on را فشار دهید دفتر برای بیلیونمین بار برای به دست آوردن آن احساس.

اینجا را تماشا کنید