9 بهترین صندلی مطالعه 2022

بهترین صندلی فضای باز

صندلی سایبان و ست عثمانی Better Homes & Gardens All Weather

بهترین صندلی جاودانه

صبای صندلی ضروری

5

بهترین صندلی بودجه

صندلی تکیه پارچه Yaheetech

2

بهترین صندلی بیانیه

صندلی راحتی Edloe Finch Albany

6

چیزی نیست – تکرار می کنم نهچیز– بهتر از پوشیدن نرم‌ترین لباس‌های ورزشی‌تان، گرفتن یک فنجان داغ که چیزی خوشمزه است، و حلقه زدن با کتابی که نتوانسته‌اید آن را زمین بگذارید. کتاب‌خوان تنبل بودن یکی از بزرگترین لذت‌های زندگی است و اگر از من بپرسید، همه ما باید بیشتر تسلیم خوشبختی شویم. یعنی به هر حال خواندن شما را باهوش تر می کند، درست است؟! درست. اکنون، به خواندن ادامه دهید (plz و thx، lol).

بهترین صندلی و نیم

صندلی راحتی روکش دار Wayfair Emilio

3

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

اساساً، کتاب ها ~جادویی~ هستند و من به این وسیله هر هفته چند ساعت دیگر (حداقل) مطالعه را به عنوان نوعی مراقبت از خود برای شما تجویز می کنم. اکنون، برای اینکه هنگام ورق زدن صفحات، دلپذیرترین خود باشید، به یک صندلی مطالعه نیاز دارید. و چون قرار نیست شما را در تاریکی رها کنم، * هزار* تحقیق برای یافتن بهترین صندلی های مطالعه در بازار ze انجام دادم – و شما می توانید همه آنها را مستقیماً با چند کلیک سریع به خانه خود تحویل دهید. . (آیا گاهی اوقات عاشق قرن بیست و یکم نیستید؟)

بهترین صندلی چرخان

صندلی چرخشی بالش چتر نجات

4

بهترین صندلی مطالعه

بهترین صندلی فانکی شکل

صندلی لهجه چرخشی Mercury Row Teen Humberto

7

به پایین بروید تا 9 تا از راحت‌ترین صندلی‌هایی را پیدا کنید که تا به حال از کاشت توش لذت خواهید برد، که هر کدام را از نظر نرمی، اندازه و مقرون به صرفه بودن بررسی کرده‌ام. نه تنها می خواهید در آنها مطالعه کنید، بلکه احتمالاً در نهایت به چرت زدن، کار کردن، غذا خوردن، پرخوری نتفلیکس و موارد دیگر نیز در آنها خواهید رسید، زیرا به احتمال زیاد، زمانی که بنشینید، دیگر هرگز نمی خواهید حرکت کنید. مثل همیشه. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب (😉) مراجعه کنید…

بهترین تکیه گاه

صندلی برقی چرمی West Elm Harris

8

بهترین صندلی بزرگ

لولو و جورجیا کایلا مدیا لونجر

9

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

پیکسل ها