9 بهترین رایزر تخت 2022 – بهترین تخت خواب و مبلمان برای ذخیره سازی بیشتر

BTSD-Home

رایزرهای تخت سنگین

6

بهترین رایزرهای تخت خواب مقرون به صرفه

بهترین رایزرهای تخت مقاوم در برابر لغزش

بهترین رایزر تخت با پریز برق

بهترین رایزر تخت برای کف چوبی

بهترین رایزرهای تخت سنگین

بهترین تخت خواب سفید

توفن/عسل-کن-دو

توفن

تخت خواب قابل تنظیم با پریز برق و پورت USB

2

بالابرهای تخت چند اینچ به ارتفاع اضافه می‌کنند تا تمام سطل‌ها و سبدهای ذخیره‌سازی شما را در خود جای دهند، بعلاوه بالا رفتن و بیرون آمدن از تخت را آسان‌تر می‌کنند. همچنین می‌توان از آن‌ها روی صندلی‌های اتاق نشیمن، مبل‌های کوچک، نیمکت‌ها و سایر مبلمان اطراف خانه استفاده کرد تا کمی ارتفاع به آن‌ها بدهد!

بهترین رایزرهای تخت چوبی

خوابیدن

شارژر رایزر تخت

7

بهترین رایزرهای تختخواب دوستدار محیط زیست

اگر در یک اتاق خوابگاه یا یک آپارتمان کوچک زندگی می‌کنید (یا فقط چیزهای زیادی دارید!)، می‌دانید که ذخیره‌سازی زیر تخت یکی از بخش‌های کاملاً حیاتی برای مرتب نگه داشتن اتاق شماست. منظورم این است که کجا دیگر می‌توانید ژاکت‌های ژاکت و هودی‌های حجیم را بدون اینکه هم اتاقی‌هایتان یا مهمانان خانه متوجه شوند پنهان کنید؟ با این حال، همه فریم‌های تخت به این دلیل نیستند، به همین دلیل است که بالابرهای تخت بسیار ضروری هستند.

اگر این یک رویا به نظر می‌رسد اما نمی‌دانید به دنبال چه چیزی باشید یا از کجا شروع کنید، به دنبال فهرست جامع ما از 9 بهترین بالابر تخت برای خرید در سال 2022 باشید. تخت خواب چوبی، پلاستیکی که نگاه کن مانند چوب، بالابر برای تخت های چرخ دار، یا حتی بالابر تخت با پریز برق، ما شما را پوشش می دهیم. بالابرهای تخت ممتاز در این لیست دارای کفی لاستیکی برای جلوگیری از لغزش و پوشش فوم برای جلوگیری از خط و خش هستند، به علاوه آنها می توانند هزاران پوند را تحمل کنند تا هرگز نگران ترک خوردن یا فرو ریختن آنها نباشید. خواهش میکنم!

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

بادی کابین

پایه های میز دوستدار محیط زیست

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

بهترین بالابر تخت

ملافه اتوپیا

رایزر مبلمان تخت قابل تنظیم

5

SlipToGrip

مبلمان و تخت خواب

3

آسپیکه

رایزر تخت و مبلمان

4

عسل می تواند

بالابر تخت چوبی