9 بهترین رایزر تخت 2022 – بهترین تخت خواب و مبلمان برای ذخیره سازی بیشتر

توفن

تخت خواب قابل تنظیم با پریز برق و پورت USB

2

آسپیکه

رایزر تخت و مبلمان

4

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

ملافه اتوپیا

رایزر مبلمان تخت قابل تنظیم

5

توفن/عسل-کن-دو

بهترین رایزر تخت برای کف چوبی

خوابیدن

شارژر رایزر تخت

7

عسل می تواند

بالابر تخت چوبی

8

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

بهترین رایزرهای تخت سنگین

بهترین رایزرهای تخت خواب مقرون به صرفه

اگر در یک اتاق خوابگاه یا یک آپارتمان کوچک زندگی می‌کنید (یا فقط چیزهای زیادی دارید!)، می‌دانید که ذخیره‌سازی زیر تخت یکی از بخش‌های کاملاً حیاتی برای مرتب نگه داشتن اتاق شماست. منظورم این است که کجا دیگر می‌توانید ژاکت‌های ژاکت و هودی‌های حجیم را بدون اینکه هم اتاقی‌هایتان یا مهمانان خانه متوجه شوند پنهان کنید؟ با این حال، همه فریم‌های تخت به این دلیل نیستند، به همین دلیل است که بالابرهای تخت بسیار ضروری هستند.

اگر این یک رویا به نظر می‌رسد اما نمی‌دانید به دنبال چه چیزی باشید یا از کجا شروع کنید، به دنبال فهرست جامع ما از 9 بهترین بالابر تخت برای خرید در سال 2022 باشید. تخت خواب چوبی، پلاستیکی که نگاه کن مانند چوب، بالابر برای تخت های چرخ دار، یا حتی بالابر تخت با پریز برق، ما شما را پوشش می دهیم. بالابرهای تخت ممتاز در این لیست دارای کفی لاستیکی برای جلوگیری از لغزش و پوشش فوم برای جلوگیری از خط و خش هستند، به علاوه آنها می توانند هزاران پوند را تحمل کنند تا هرگز نگران ترک خوردن یا فرو ریختن آنها نباشید. خواهش میکنم!

بهترین تخت خواب سفید

بالابرهای تخت چند اینچ به ارتفاع اضافه می‌کنند تا تمام سطل‌ها و سبدهای ذخیره‌سازی شما را در خود جای دهند، بعلاوه بالا رفتن و بیرون آمدن از تخت را آسان‌تر می‌کنند. همچنین می‌توان از آن‌ها روی صندلی‌های اتاق نشیمن، مبل‌های کوچک، نیمکت‌ها و سایر مبلمان اطراف خانه استفاده کرد تا کمی ارتفاع به آن‌ها بدهد!

SlipToGrip

مبلمان و تخت خواب

3

بادی کابین

پایه های میز دوستدار محیط زیست

بهترین رایزرهای تخت چوبی

بهترین رایزرهای تختخواب دوستدار محیط زیست

BTSD-Home

رایزرهای تخت سنگین

6

بهترین رایزر تخت با پریز برق

بهترین رایزرهای تخت مقاوم در برابر لغزش

بهترین بالابر تخت