9 بهترین خمیر دندان سفید کننده 2022 برای دندان های زرد و لکه دار


خمیر دندان سفید کننده

گتی

بیایید واقعی باشیم – من دندان های سفید می خواهم، اما کاملاً هم هستم نه مایل به ترک نوشیدن قهوه و شراب (مثلاً، شوخی می کنی؟!). مشکل را اینجا ببینید؟ به همین دلیل است که من روی خمیر دندان های سفید کننده واقعا خوب و محصولات سفید کننده خانگی سرمایه گذاری می کنم تا سفیدهای مرواریدی خود را درخشان نگه دارم. و از آنجایی که می‌دانم بسیاری از محصولات بدون ارائه واقعاً نتایج عالی را نوید می‌دهند، تلاش برای مرتب کردن لوله‌های خمیردندان که واقعاً کار می‌کنند می‌تواند دردسرساز باشد. اما نگران نباشید، زیرا من برای شما خبری دارم: اسo بسیاری از فرمول های خمیر دندان سفید کننده جدید و جالب وجود داردو من 9 تا از بهترین ها را انتخاب کرده ام برای امتحان کردن در حال حاضر

اگرچه خمیر دندان سفید کننده تقریباً به اندازه خدمات سفید کننده حرفه ای در مطب مؤثر نخواهد بود، اما می تواند به به مرور زمان لکه هایی را که روی سطح مینای دندان می چسبند از بین ببرید دکتر جاناتان لوین، دندانپزشک مشهور نیویورکی و متخصص پروتز، توضیح می دهد (به شراب فکر کنید! قهوه! انواع توت ها!). پس بیایید به این بپردازیم که چه چیزی باعث می شود خمیر دندان سفید کننده مورد تایید متخصص، ایمن و موثر باشد، درست است؟

انتخاب های برتر ما برای بهترین خمیردندان های سفید کننده در سال 2022:

پیش از این، نه بهترین خمیر دندان سفیدکننده را گردآوری کردم – از مارک هایی مانند Twice، Crest، Tom’s و Moon. ملایم، مقرون به صرفه و در واقع برای دندان های زرد و لکه دار موثر است.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین خمیر دندان سفید کننده کلی

خمیر دندان سلامتی دوبار دهان

بهترین خمیر دندان سفید کننده بدون SLS

خمیر دندان محافظ حفره طبیعی توتال کر Sprinjene

بهترین خمیر دندان سفید کننده با زغال

خمیر دندان سفید کننده زغال فعال ماه

بهترین خمیر دندان سفید کننده با ارزش

خمیر دندان سفید کننده اپتیک Colgate

بهترین خمیر دندان سفید کننده برای دندان های حساس

خمیر دندان سفید کننده اکسترا سنسوداین

بهترین خمیر دندان ژل سفید کننده دندان

ژل سفید کننده دندان Linhart

بهترین خمیر دندان سفید کننده داروخانه

خمیر دندان سفید کننده تازه Crest 3D White Arctic

بهترین خمیر دندان سفید کننده طعم دار

خمیر دندان سفید کننده حرفه ای Supersmile در نعناع گلاب

بهترین خمیر دندان سفید کننده برای پیشگیری از پوسیدگی

خمیر دندان سفید تامز آف مین

آیا خمیر دندان سفید کننده واقعاً سفید می کند؟

خیر، خمیر دندان سفید کننده این کار را انجام نمی دهد دکتر لوین توضیح می دهد که در واقع سفید کنید، همانطور که سفید شدن واقعی از داخل دندان رخ می دهد، و فقط با سیستم های سفید کننده ای که به طور خاص برای سفید کردن و اکسید کردن رنگدانه های رنگی داخل دندان طراحی شده اند، رخ می دهد. با این حال، خمیر دندان سفید کننده می توان پلاک و ماده چسبنده را از سطح دور نگه دارید (اگر دو بار در روز مسواک بزنید و همچنین از نخ دندان استفاده کنید!)، که به جلوگیری از ایجاد لکه روی سطح مینای دندان کمک می کند. (فکر کنید: هر چیزی که می تواند یک پیراهن سفید، قهوه، شراب قرمز، چای، سس سویا و غیره را لکه دار کند.)

اگر هنوز متقاعد نشده اید، دکتر لوین تصویری برای ما ترسیم می کند: شما دندان های خود را (امیدوارم!) هر بار دو دقیقه مسواک بزنید. ماده فعال – که پراکسید هیدروژن است – برای مدت طولانی باقی نمی ماند یا در غلظت کافی استفاده نمی شود تا تأثیر واقعی بر سفید شدن دندان ها داشته باشد. پس فقط یادت باشه “خمیر دندان سفید کننده فقط می تواند لکه ها را برای ساختن دندان از بین ببرد درخواستr فندکدکتر لوین می گوید، اما نمی تواند به طور قابل توجهی رنگ دندان ها را تغییر دهد.

آیا خمیر دندان سفید کننده برای دندان های شما مفید است؟

برای تعیین اینکه آیا خمیردندان برای دندان‌هایتان مفید است یا خیر، باید چند فاکتور را در نظر داشته باشید: «خمیردندان معمولاً حاوی مواد ساینده – اعم از سیلیکات یا زغال سنگ – است و برای مواد ساینده بسیار مهم است که سطح مینای دندان را خراش ندهددکتر لوین می گوید، ساینده های بسیار ملایم یا ساینده های بسیار تهاجمی وجود دارند که می توانند سطح مینای دندان را علامت زده و خراش دهند. اگر این اتفاق بیفتد، آسیب به سطح دندان غیرقابل برگشت است. برای جلوگیری از این امر، مهم است که مراقب باشید. غلظت بیش از حد سیلیکات های ذرات بزرگ و مواد ساینده زغال سنگ. این ما را به سمت…

نحوه انتخاب بهترین خمیر دندان سفید کننده:

RDA را بررسی کنید

دکتر لوین می‌گوید، RDA، با نام Relative Dentin Abrasion، مقیاسی است که تعیین می‌کند “چقدر خمیر دندان ساینده است، به این معنی که خمیردندان در هنگام مسواک زدن چقدر آسیب می‌بیند.” این است ضروری است که RDA زیر عدد 200 باشد. او توضیح می دهد که در غیر این صورت، مینای دندان را خراش داده و علامت گذاری می کند که در آن لکه بیشتری ایجاد شود. برای اینکه RDA خمیردندان خود را بفهمید، کافی است آن را در گوگل جستجو کنید.

مواد تشکیل دهنده را در نظر بگیرید

را ماده اول در خمیر دندان سفید کننده پراکسید هیدروژن استبا این حال، مواد دیگری وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. دکتر لارنس فانگ، دندانپزشک زیبایی، پیشنهاد کرده است Cosmo به دنبال مقادیر کنترل شده فلوراید (برای محافظت از حفره)، زایلیتول یا عصاره برگ استویا رباودیانا (برای شیرین کردن و کنترل حفره)، نیترات پتاسیم و روغن نارگیل (برای اثر تسکین دهنده و کنترل حساسیت)، و روغن نعناع (برای طعم‌دهی) باشید. اگر در مورد فلوراید مطمئن نیستید زیرا نظرات متفاوتی شنیده اید، دکتر فانگ در واقع آن را توصیه می کند: “فلوراید یک ماده معدنی طبیعی است که نه تنها به جلوگیری از پوسیدگی دندان کمک می کند، بلکه به بازسازی مجدد دندان ها در همان مراحل اولیه پوسیدگی دندان کمک می کند.” دکتر فانگ گفت.

سینا گالیانو یک ویرایشگر زیبایی در جهان شهری و دارای سه سال سابقه نوشتن در مورد اخبار زیبایی، مد و سبک زندگی است. او در تحقیق و نوشتن داستان‌های زیبایی، مانند ماسک‌های لب و بهترین بالم لب، متخصص است و به دلیل تمایل به دندان‌های سفید و استفاده از آن‌ها در رژیم غذایی، در مورد سفید کردن خمیر دندان آگاه است. او به طور منظم خمیر دندان را روی دندان های خود برای اثربخشی آزمایش و تجزیه و تحلیل می کند.

روبی بودمایر ویرایشگر زیبایی در بود جهان شهری نزدیک به سه سال است و پنج سال تجربه نوشتن در مورد زیبایی، مد و اخبار افراد مشهور در چاپ و دیجیتال، از جمله بهترین خط چشم های ژله ای موجود در بازار و بالم لب با SPF دارد. انتخاب خمیر دندان سفید کننده او بر اساس بررسی محصول، رتبه بندی و توصیه های کارشناسان بود.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع