9 بهترین تشک نرم در سال 2022


تشک نرم

گتی

دستت را بلند کن اگر رختخوابت پناهگاه توست!! سلام، این من هستم، و معتقدم که تخت من باید نرم ترین ملحفه، یک روبالشی لوکس، یک روبالشی ابریشمی دره ای و تعداد زیادی (و تعداد زیادی) بالش راحت داشته باشد. و از آنجایی که من یک تخت خواب جانبی هستم، من یک پایه تشک نرم هستم. اگر این به نظر شما می رسد، باید 100 درصد از عمر تشک نرم استفاده کنید.

بیایید با آن روبرو شویم: پیدا کردن تشک مناسب برای نیازهای فردی شما کار دشواری است. اگر درست متوجه نشدید، ممکن است خوابتان به خطر بیفتد، می‌توانید از خواب غمگین بیدار شوید، و بگذارید واقعی باشیم، کاملاً ناراضی خواهید بود. تشک های نرم برای خواب های کناری ایده آل هستند زیرا آنها برای کاهش فشار روی شانه ها و باسن طراحی شده اند، به کسانی که به پهلو می خوابند اجازه می دهد تا احساس آرامش کنند. کریس برانتنر، مربی خبره علوم خواب در SleepZoo.com گفت، تقریباً 41 درصد از مردم خواب‌های پهلو دارند. Cosmoبنابراین من اینجا هستم تا به جمعیت زیادی از شما کمک کنم تا تشک *نرم* رویاهای شما را پیدا کنند. (بله، جناس در نظر گرفته شده است.)

انتخاب های برتر ما برای بهترین تشک های نرم در سال 2022:

آیا آن لیست شما را هیجان زده کرد؟ جالب است، شما باید به خواندن 9 مورد از بهترین تشک های نرم (از جمله نظرات) از مارک هایی مانند Saatva، Sleep Number، TEMPUR-PEDIC و موارد دیگر ادامه دهید.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین تشک نرم کلی

تشک کلاسیک ساعتوا

بهترین تشک نرم برای کسانی که کمی ساپورت هم دوست دارند

تشک کسپر المنت پرو

مقرون به صرفه ترین تشک نرم

Linenspa 8 اینچ مموری فوم و تشک هیبریدی Innerspring

بهترین تشک نرم قابل تنظیم

تخت خواب هوشمند شماره خواب p6

بهترین تشک برای کسانی که درد دارند

تشک پفی لوکس

بهترین تشک خنک کننده

Amerisleep AS5 هیبریدی

بهترین تشک برگشت پذیر

تشک مموری فوم مسی لیلا

بهترین تشک سرمایه گذاری

TEMPUR-PEDIC TEMPUR-breeze

بهترین رویه تشک نرم

ورق جامد با درج بالش مجموعه 500 نخی

چگونه بهترین تشک های نرم را انتخاب کردیم:

چنانکه احتمالا می دانید، Cosmo’تیم سبک زندگی تمام روز، هر روز را صرف جستجو در اینترنت، آزمایش محصولات و خواندن نظرات می کند تا بتوانیم نوع محتوای باکیفیتی را که برای خود می خواهیم (و استانداردهای ما بسیار عالی، TBH) برای شما ارائه کنیم.

همچنین برای ما بسیار مهم است که هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند باشد، و ما سعی می‌کنیم مطمئن شویم محصولاتی که ارائه می‌کنیم هم برای شما و هم برای سیاره ما خوب هستند. اگر چیزی برای خودمان نخریم، مطمئناً آن را به شما توصیه نمی‌کنیم – و همیشه آن را واقعاً واقعی نگه می‌داریم. انگشت کوچک قسم.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع