9 بهترین تشک دوقلو در آمازون 2022 – بررسی تشک تخت دو نفره


بهترین تشک دوقلو آمازون

مارگی ریشیوتو

می‌توانید رویایی‌ترین چارچوب تخت، ملحفه‌ها و بالش‌های دنیا را داشته باشید، اما اگر تشک شما مکیده باشد، هیچ‌کدام از اینها مهم نیست. در حالی که تشک های باکیفیت ممکن است گران باشند، اما سرمایه گذاری هستند که زمان زیادی را برای شما به ارمغان می آورد، و اگر به دنبال تشک دو تخته ای هستید که بهترین ززهای زندگی شما را به شما ارائه دهد، پس به این موضوع رسیده اید. جای درست، bb. چه در حال نقل مکان به خوابگاه باشید، چه در حال تجهیز اتاق مهمان، خرید برای یک کودک یا با یک اتاق خواب بسیار کوچک باشید، ما بهترین تشک های دوقلو را در آمازون در اینجا داریم، با گزینه هایی برای کسانی که سفت تخت خوابشان را دوست دارند. ، مخمل خواب دار یا جایی در این بین. قبل از شیرجه رفتن در اینجا نگاهی کوتاه بیاندازیم…

انتخاب های برتر ما برای تشک های دوقلو در آمازون در سال 2022:

نه تنها این گزینه های دوقلو هستند عالی-آنها همچنین در آمازون در دسترس هستند، بنابراین شما می توانید حمل و نقل Prime را دریافت کنید و در حالی که در آن هستید، چیزهای متفرقه دیگری که باید داشته باشید را وارد کنید. برد – برد! تشک های تخت دو نفره مورد علاقه ما در آمازون را در زیر بررسی کنید، و همچنین همه چیزهایی که هنگام خرید تشک جدید باید بدانید.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

بهترین تشک دوقلوی داخلی فنری

Linenspa

تشک 6 اینچی Innerspring

بهترین تشک دوقلوی فومی

زینوس

تشک فوم حافظه دار چای سبز

بهترین تشک دوقلوی کلی

کاسپر

تشک المنت

تشک دوقلو با بهترین قیمت

طراحی امضا توسط اشلی

تشک فوم 10 اینچی محکم

بهترین دسته تشک دوقلو

شهد

تشک فوم نکتار مموری

بهترین تشک دوقلو خنک کننده

تافت و سوزن

تشک اصلی

بهترین تشک دوقلوی لاتکس

روی لاتکس بخوابید

تشک لاتکس ارگانیک سبز خالص

بهترین تشک دوقلوی هیبریدی

لیسا

تشک هیبریدی ساپیرا

بهترین رویه تشک دوقلو

ورق جامد با درج بالش مجموعه 500 نخی سوئیت بالش

کدام نوع تشک بهتر است؟

تقریباً همه تشک‌های موجود را می‌توان به عنوان یکی از پنج نوع تشک طبقه‌بندی کرد: فنر داخلی، فوم، هیبرید، لاتکس، یا تخت هوا. و در حالی که قبلاً تشک‌های فنری داخلی محبوب‌ترین بودند، اکنون گزینه‌های فوم بسیار بیشتری را در آنجا پیدا خواهید کرد – اگرچه نوع مورد استفاده شما بستگی به بودجه و سطح سفتی شما دارد. در اینجا آنچه شما باید در مورد هر نوع بدانید آورده شده است.

  • Inner Spring: این تشک ها که به دلیل سیستم پشتیبانی مبتنی بر سیم پیچ خود شناخته می شوند، با قیمت پایین تر، سفت و پشتیبانی می شوند، اگرچه عایق حرکتی محدودی را ارائه می دهند و در کاهش فشار زیاد نیستند.
  • فوم: این تشک ها کاملاً با فوم ساخته شده اند که معروف ترین آن ها فوم حافظه است. آنها برای افرادی که به پهلو می خوابند و زوج ها بهترین هستند، زیرا کانتورینگ، کاهش فشار و ایزوله حرکت را ارائه می دهند، اما ممکن است برای برخی خیلی نرم باشند.
  • ترکیبی: این تشک ها که با هسته پشتیبان فنر داخلی و سیستم راحتی فوم ساخته شده اند، بهترین های هر دو دنیا را با حفظ حرارت کم و مقدار مناسبی ارائه می دهند. با این حال، آنها تمایل دارند جزو گران ترین تشک ها باشند.
  • لاتکس: اگرچه به اندازه سایر انواع تشک رایج نیست، تشک های لاتکس به دلیل انعطاف پذیری لاستیک لاتکس، بادوام ترین هستند. این گزینه کانتورینگ متوسط ​​و پشتیبانی فراوانی را ارائه می‌دهد، و زمانی که با لاتکس طبیعی و ارگانیک ساخته شود، یک انتخاب سازگار با محیط زیست عالی است.
  • تخت هوا: تخت‌های هوا که با یک محفظه هوا به عنوان هسته پشتیبانی ساخته شده‌اند، محکم‌ترین انعطاف‌پذیری را ارائه می‌کنند – و به همین دلیل، تشک‌های بادی معمولاً گران‌ترین نوع تشک هستند.

چگونه بهترین تشک تخت دو نفره را انتخاب کنیم

پیدا کردن بهترین تشک برای شما بستگی به عادات خواب شما و همچنین نوع ~تجربه خواب~ شما دارد که به دنبال آن هستید. در هنگام خرید باید به چند نکته توجه کرد:

بررسی ها را بخوانید

یکی از مزایای عمده خرید تشک در آمازون این است که صدها و صدها نقد (بسیار) صادقانه برای مرور خواهید داشت. از آنجایی که عادات خواب و تشک ها بسیار شخصی هستند، باید تا آنجا که ممکن است بیشتر از آنها را بخوانید تا احساس خوبی در مورد آنچه برای افراد با ترجیحات مشابه مفید است را به دست آورید – به خصوص اگر آنها دارای نوع بدن شما هستند! صحبت از آن …

انتخاب مناسب برای بدن خود را پیدا کنید

به عنوان یک قاعده کلی، هر چه وزن شما بیشتر باشد، احتمال اینکه از تشکی که در سمت سفت‌تر است لذت ببرید، بیشتر می‌شود. به همین دلیل، افرادی که بیش از 230 پوند وزن دارند، با یک گزینه سفت تر احساس راحتی بیشتری می کنند، در حالی که افراد زیر 130 پوند ممکن است مدل نرم تر را ترجیح دهند. به همین ترتیب، هر کسی بین 130 تا 230 پوند باید به دنبال تشک متوسط ​​نرم تا متوسط ​​باشد.

عادات خواب خود را در نظر بگیرید

وضعیت خواب شما نیز باید بر انتخاب تشک شما تأثیر بگذارد. تخت خواب های جانبی با تشک های متوسط ​​نرم تا متوسط ​​بهترین کار را انجام می دهند، در حالی که تخت خواب های پشتی باید به دنبال تشک های متوسط ​​تا سفت باشند. و در حالی که خواب‌آورهای شکمی قطعا با تشک‌های سفت بهترین عملکرد را دارند، خواب‌آورهای ترکیبی می‌خواهند روی تشک‌هایی با سفت متوسط ​​سرمایه‌گذاری کنند که حرکت آسان را در طول شب تسهیل کند.

چنانکه احتمالا می دانید، Cosmo’تیم خرید و سبک زندگی تمام روز، هر روز را به جستجو در اینترنت، آزمایش محصولات و خواندن نظرات می گذراند تا بتوانیم نوع محتوای باکیفیتی را که برای خود می خواهیم به شما ارائه دهیم (و استانداردهای ما بسیار بالاست، TBH) .

همچنین برای ما بسیار مهم است که هر یک از مقالات خرید ما به تعهد 15 درصدی پایبند باشد، و ما سعی می‌کنیم مطمئن شویم محصولاتی که ارائه می‌کنیم هم برای شما و هم برای سیاره ما خوب هستند. اگر چیزی برای خودمان نخریم، مطمئناً آن را به شما توصیه نمی‌کنیم – و همیشه آن را واقعاً واقعی نگه می‌داریم. انگشت کوچک قسم.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع