89 بهترین فیلم نتفلیکس در سال 2022: در حال حاضر چه چیزی را تماشا کنیم

و به لطف نتفلیکس پارتی، می توانید هر زمان که بخواهید یک شب فیلم مجازی با دوستان خود داشته باشید. انتخاب از کمدی های عاشقانه مانند به همه پسرانی که قبلاً دوستشان داشتم و عواقب به همان اندازه لذت بخش آن برای کرایه ترسناک تر، از جمله جعبه پرنده، هفته ها سرگرم خواهید شد. ماه ها، حتی!

فهرست کردن بهترین فیلم ها در نتفلیکس یک تلاش همیشه در حال تغییر است و فیلم های جدید سریعتر از آنچه که می توانید تماشا کنید ظاهر می شوند. با این حال، مهم نیست که چه فیلم‌هایی هر ماه به رقابت می‌پردازند یا به آن می‌پیوندند، همیشه می‌توانید روی سرویس پخش برای داشتن چیزی که توجه شما را جلب کند حساب کنید. با این حال، خوب است بدانید که برخی از فیلم‌ها قبل از اینکه فرصتی برای پخش پاپ کورن داشته باشید، از برنامه حذف نمی‌شوند. نتفلیکس اورجینال مانند تیک، تیک… بوم!، همیشه شاید من باش، و یک نفر بزرگ تضمین می شود که در صف شما باقی بمانند.

البته لازم نیست تنها به Originals تکیه کنید. در حال حاضر، بی خبر، دختران بدجنس، و فیلم‌های دوست‌داشتنی بیشتری برای پخش در دسترس هستند (در صورت تغییر، شما را در جریان خواهیم گذاشت). اما صادقانه بگویم، افزوده‌های جدیدتر مانند نتفلیکس انتقام بگیرید، کلاهبردار تیندر، و بو برنهام: داخل نباید نادیده گرفته شود.

پس برای چی منتظری؟ در اینجا بهترین فیلم های نتفلیکس وجود دارد تا مطمئن شوید جشنواره فیلم شخصی شما موفق خواهد بود. و اغلب بررسی کنید: با در دسترس قرار گرفتن عناوین بیشتری برای پخش جریانی، این فهرست را هر ماه به روز می کنیم.منبع